انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 149)
شنبه 14/11/1391 - 23:49 -0 تشکر 587086
آشنایی با مفهوم وتعریف فقه درسایر اندیشمندان و فرهیختگان ایران و سایر ملت ها درجهان

آشنایی با مفهوم وتعریف فقه درسایر اندیشمندان و فرهیختگان ایران و سایر ملت ها درجهان

در این تایپیک سعی می شود تا با مفهوم وتعریف فقه درسایر اندیشمندان ایران و سایر ملت ها درجهان از ابتدای خلقت تاکنون بپردازیم و با حقیقت فقه دست یابیم.

سيّدحسام سيّدحسيني نويسنده و تئوري پرداز نظام هدفمند
شنبه 14/11/1391 - 23:51 - 0 تشکر 587087

البته با توجه به اینکه در مکتب متعالی شیعه قدر و منزلت انسان از اهمیت خاصی برخوردار است سعی براین است تا نظرات عزیزان را در چنین مکتب متعالی شیعه مورد بررسی قرار داد تا انشالله موجب صحت و سلامت مطالب حاصل گردد.

مثلا عبارت و کلماتی که به کار برده می شود درفقه اسلام ناب(مکتب متعالی شیعه) به شاخه های مختلفی به عبارتی به صورت مسئله های گوناگونی مورد بررسی قرار می گیرد که هر یک ازاین صورت مسئله ها موجب حل مسائل در ابعاد گوناگون گرددو موجب سلامتی در عرصه های مختلف اجتماعی،اقتصادی،تربیتی و... قرار می گیرد.

سيّدحسام سيّدحسيني نويسنده و تئوري پرداز نظام هدفمند
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی