ورزش و تندرستی (بازدید: 93)
جمعه 15/10/1391 - 11:24 -0 تشکر 582726
مراسم آشتی كنان استقلالی ها

اعضای تیم استقلال مدتهاست كه درگیر آشتی كنان جواد نكونام با مهدی رحمتی هستند كه عنوان می شود این و بازیكن با كدورت روبرو شدند و جواد نكونام نیز در این خصوص حتی با دلخوری امیر قلعه نویی نیز روبرو شده است، اما حتی مربیان تیم از جمله مربی گلرهای استقلال نیز در این خصوص اقداماتی را انجام داده است و اعلام شده كه وی نیز در این مورد اقدام كرده است و خواستار این شده كه دو بازیكن استقلال با یكدیگر آشتی كرده واین مباحث حاشیه ای را به اتمام برسانند، اما این اتفاق تابحال رخ نداده است و اعضای تیم استقلال همچنان برخورد سردی دارند و قبل از بازی با سایپا نیز در یك اتاق اقامت نكردند واین درحالی است كه این دو همواره هم اتاقی بودند، اما این شرایط در بازی رخ نداد و اعضای تیم استقلال، همچنان با مشكل روبرو هستند و حتی وساطت اعضای كادر فنی نیز در این خصوص رهگشا نبود واین تیم با مشكلات بسیاری در این مورد روبرو شده است از طرفی اعلام شده است كه مسئولان استقلال قصد دارند اقدامی را انجام داده و شرایط فراهم كنند كه اعضای این تیم با یكدیگر آشتی كرده و با اوضاعی روبرو شوند كه به تیم ضربه و لطمه ای وارد نشود.

از طرفی عنوان شده است كه این دو بازیكن قرار است با اعلام مسئولان و وساطت اعضای این تیم طی مراسمی با یكدیگر آشتی كرده و با اوضاعی متفاوت نسبت به چند روز قبل با یكدیگر برخورد كرده و در تركیب تیم به میدان بروند اعضای تیم استقلال اقداماتی را در این خصوص انجام داده اند و حتی اعلام شده است كه این مراسم و جلسه خصوصی هر چه سریع تر قرار است انجام و برگزار شود از طرفی امیر قلعه نوعی نیز خواستار پایان گرفتن اوضاع فعلی در تیم و بین بازیكنان اصلی تیمش شده است.

جمعه 15/10/1391 - 11:25 - 0 تشکر 582727

** حفظ ركورد استقلال برد با كمتر از سه گل در لیگ

اعضای تیم استقلال در مسابقات نیم فصل لیگ آمار جالبی را از خود به جای گذاشته اند این تیم در بازی های خود از نظر سیستم دفاعی و عدم دریافت گل با شرایط ایده آلی روبرو شده اما این اوضاع خوب در خط حمله این تیم وجود نداشت و این موضوع باعث شد كه اعضای تیم استقلال در این خصوص به فكر ایجاد تغییر و تحولی بزرگ باشند .

بر اساس این گزارش، اعضای این تیم در خط حمله با مشكلاتی روبرو شده اند كه سرمربی آبی ها در صدد تغییر این تیم برآمد.

این موضوع باعث شد كه شرایط برای آبی ها تغییر كرده و اعضای این تیم دچار تغییراتی از نظر مهره و نتیجه شوند.

اعضای این تیم در نیم فصل اول با اوضاعی روبرو شدند كه نتوانستند در بازی هایی كه با پیروزی این تیم همراه بود بیشتر از دو گل به ثمر برسانند. و از این نظر ركود خود را حفظ كردند اما این اتفاق در نیم فصل دوم در حال تكرار است. این در حالیست كه آبی ها در نیم فصل اول با مشكل گل زنی روبرو بودند اما در نیم فصل دوم مشكلات این تیم برای گل زنی حل شده است و حاتمی و موسوی جزء نفراتی هستند كه برای استقلال مفید و مثمرثمر بودند و شرایط برای آن ها ایده آل پیش می رود اما آمار نشان می دهد كه استقلال همچنان ركوردش را حفظ می كند و با بیش از دو گل زمین مسابقه را ترك نكرده است این اتفاق تنها در بازی جام حذفی مقابل سایپا رخ داد و آبی ها در آن دیدار برخلاف بازی های دیگر توانستند با یك گل بیشتر با سه گل حریف خود را شكست دهند و برای دیدار های بعدی آماده شوند .

شایان ذكر است آبی ها در خط حمله با آمار ایده آلی روبرو نیستند اما در خط دفاعی شرایط برای این تیم متفاوت است و مربیان نیز رضایت كامل دارند.

جمعه 15/10/1391 - 11:25 - 0 تشکر 582728** استقلال تیموریان را برای فصل بعدی می خواهد

در حالی كه در خبرها آمده بود حضور آندرانیك تیموریان در این تیم اقداماتی را انجام داده است اما این موضوع صحت ندارد و آبی ها برای حضور آندو در تیم فعلی و نیم فصل دوم استقلال اقدامی را انجام نداده اند زیرا در حال حاضر‌‌ آبی ها به حضور این بازیكن نیاز ندارند و خود را برای اقدامات جدی تری آماده می كنند.

بر اساس این گزارش اعضای تیم استقلال برای حضور تیموریان برای حضور در این تیم اقدام خاصی را انجام نداده اند و این موضوع كه قرار شده است آندو به استقلال بازگردد شایعه و حاشیه ای برای وی ایجاد كرده است زیرا این موضوع درست نیست و این بازیكن برای آینده خود اقدام جدی را انجام نداده است بحث حضور وی در تیم پرسپولیس و همچین موضوع جدایی وی از تیم طوری مطرح است اما از تیم قوی مطرح است اما این بازیكن راهی به استقلال ندارد؟

مسئولان استقلال با وی تماس گرفتند تا از اوضاع وی با خبر شوند زیرا این بازیكن در تیم استقلال روز های خوبی را سپری كرده است و اعضای تیم رابطه ایده آل با وی دارند اما در خصوص حضور وی در تیم نیم فصل دوم استقلال بحثی مطرح نشده است از طرفی اعلام شده است بحث استقلال برای بازگشت تیموریان به پایان فصل و آغاز فصل دوم باز می گردد زیرا آبی ها قصد دارند این هافبك برای فصل آینده به استقلال بازگردانند تا وی در فصل آینده بدون بررسی شرایط تیم های دیگر برای حضور در استقلال اقدامات لازم را انجام دهد اما در حال حاضر بحث در خصوص بازگشت وی به لیگ ایران مطرح نیست و از طرفی این بازیکن قصد دارد تمام حق و حقوق خود را دریافت کند و پس از آن از لیگ قطر جدا شده و راهی لیگ ایران شود زیرا قرارداد وی در ابتدای فصل ایده آل بود و این موضوع عاملی است که این بازیکن از این تیم قطری جدا نشود تا پولش را کامل دریافت کند.

جمعه 15/10/1391 - 11:26 - 0 تشکر 582729

*انتقاد تند امیر قلعه نوعی از مهاجمان

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم استقلال،در بازی با سایپای کرج تیمش را برنده از زمین خارج کرد اما این اتفاق برای امیر قلعه نوعی ایده آل نبود و سرمربی تیم اعلام کرد که شرایط را برای حضور بازیکنانش در خط حمله ایده آل ندیده است و از شرایط حاضر در خط حمله تیم رضایت ندارد.
براساس این گزارش،امیر قلعه نوعی مدعی است که از مهاجمان تیمش انتظار بیشتری داشت زیرا توقع این می رفت که وی و تیمش با گل های بیشتری زمین بازی را ترک کنند اما این اتفاق رخ نداد و استقلال به یک گل فرزاد حاتمی بسنده کرد.

از طرفی اعلام شده است که،سرمربی این تیم اعلام کرده است که از موسوی و آرش برهانی توقع داشت که آنها با اوضاع ایده آل تیم را همراهی کنند،اما آنها موقعیت های بسیار زیادی را از دست دادند که تمام آنها با بی دقتی این مهاجمان رقم خورد و نباید در بازی های آینده این شرایط تکرار شود زیرا در صورتی که اوضاع این چنین پیش برود و استقلال با بی دقتی مهاجمانش روبرو شود.

شرایط مشابه نیم فصل اول برای استقلال رقم خورد و این موضوع عامل آن است که وضعیت برای این تیم در خصوص آمار گل و نتیجه گیری دچار مشکلاتی عمده شود که امیر قلعه نوعی این شرایط را نمی پذیرد.

سرمربی تیم استقلال اعلام کرده است که در صورت تکرار بی دقتی با هیچ بازیکنی در خط حمله تیم خود تعارف ندارد و ترجیح می دهد که شرایط را طوری پیش ببرد که از نفرات آماده و ایده آل خود در این پست استفاده و بهره لازم را ببرد.

جمعه 15/10/1391 - 11:26 - 0 تشکر 582730


*بدهی استقلال به هتل المپیک دردسر ساز شد

اعضای تیم استقلال با مشکلات مالی روبرو هستند و این موضوع با اوضاعی روبروست که حتی مربیان و اعضای این تیم نیز با مسایل و مشکلات عمده ای روبرو شدند که برای این تیم مشکل ساز است و به حد بسیار بزرگی رسیده است که این مسایل،باعث اعتراض و فریاد اعضای تیم استقلال شده است،زیرا مربیان این تیم،نیز به مسئولین اعلام کردند که در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند تا این تیم در بازی های دیگر دچار مشکل نشوند.

براساس این گزارش،امیر قلعه نوعی اعتراض خود را اعلام کرده است و عنوان داشت که مسئولین باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند و این مشکل را هر چه سریعتر حل و فصل کنند زیرا این تیم در ادامه بازی های لیگ دچار مشکلات جدی می شود و حتی مکانی برای اقامت اعضای این تیم باقی نمی ماند زیرا هتل ها اتاقی را برای اعضای این تیم باقی نمی گذارند.

شایان ذکر است،اعضای این تیم در خصوص،اقامت دچار مشکل شدند که این مسایل را حل و فصل کنند علی فتح اله زاده نیمی از مبلغ بدهی به هتل ها را پرداخت کرده است از نیمی از این مقدار پول باقی مانده است و مسئولین نیز مدعی شدند اگر آبی ها در این خصوص اقدامی را انجام ندهند،با مشکلات جدی روبرو می شوند.

گفتنی است،اعضای این تیم در خصوص پرداخت پول خواستار رسیدگی شدند اما هیچ مقام مسئولی در این مورد اقدامی را انجام نمی دهد و در این خصوص بحثی مطرح نمی شود تا مسئولین فعلی تیم باز هم در این خصوص اقدام کنند.


* مدیریت استقلال، پایان نامه دکترا ارائه می دهد

علی فتح اله زاده،مدیریت تیم استقلال با شرایط خاصی روبرو شده است،این مدیر به باکو سفر کرده است،تا شرایط را برای رسیدن به تحصیلات ایده آل پشت سر بگذارد.

مدیر عامل تیم استقلال مدعی است که اوضاع برای رسیدن وی به شرایط ایده آل تحصیلی فراهم است و وی این بار با دست پر از باکو باز می گردد.

براساس این گزارش، مدیریت تیم استقلال به منظور تکمیل پرونده دکترای خود راهی این کشور شده است و شرایط را مورد بررسی قرار می دهد.

علی فتح اله زاده مدعی است، پایان نامه دکترای وی تکمیل شده است و شرایط مورد بررسی قرار گرفته است تا وی بتواند تحصیلات خود را تکمیل کند و پس از آن با آسودگی خاطر برای حضور در استقلال اقدامات لازم را انجام دهد.

گفتنی است، پایان نامه دکترای وی در حال بررسی قرار گرفته است و وی در تلاش است که بتواند این بار تحصیلات خود را در باکو به اتمام برساند و پس از آن به تهران باز می گردد.

علی فتح اله زاده اعلام کرده است که شرایط برای حضور وی در ایران و بررسی اوضاع استقلال مهیاست و این مدیر قصد دارد که با پایان دوره تحصیلات خود به صورت کامل در اختیار استقلال باشد و بتواند شرایط را برای این تیم، بصورت ایده آل پیش ببرد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی