ایران سرای من (بازدید: 124)
چهارشنبه 29/9/1391 - 22:38 -0 تشکر 579948
عكسی جالب از خدمه دربار ناصرالدین شاه

عكسی از خدمه دربار ناصرالدین شاه/ در وقایع و جریانات اخیر دانشگاه های تهران عوامل وابسته به شهربانی كشور شاهنشاهی فعالیتهای... خدمه دربار ناصرالدین شاه
خدمه دربار ناصرالدین شاه
 
 
  سندی در رابطه با اعطای پاداش به عاملین سركوب دانشجویان
 
 
 
 
در وقایع و جریانات اخیر دانشگاه های تهران عوامل وابسته به شهربانی كشور شاهنشاهی فعالیتهای شایان توجهی داشته اند كه به منظور تشویق و دلگرمی آنها مبلغ دو میلیون ریال توسط ریاست شهربانی كشور شاهنشاهی به تعدادی از پرسنل پرداخت شده است. با توجه به اینكه فعالیت عوامل شهربانی در شهرستان ها نیز درخور توجه بوده است، ریاست شهربانی معتقد است به آنها نیز پاداش داده شود و چون برای این منظور بودجه ای در اختیار ندارند تقاضا نموده مبلغ پنج میلیون ریال بدین منظور اختصاص و در اختیار قرار داده شود. متمنی است مقرر فرمائید در این مورد اقدام مقتضی معمول فرمایند.
رئیس سازمان اطلاعات و امنیت كشور. ارتشبد نصیری
 
منبع:مرکز اسناد ملی

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی