ورزش و تندرستی (بازدید: 73)
يکشنبه 19/9/1391 - 9:9 -0 تشکر 578082
دنیزلی درراه است؟

مدیرعامل پرسپولیس درحالی دیشب از اروپابه تهران برگشت كه گویا این سفر اورا برای انجام تغییر و تحولات در كادرفنی سرخ‌ها قانع كرده است.محمد رویانیان كه به همراه حمید استیلی و تعدادی از باشگاه‌نشینان ،چند روزی است كه درایتالیا مشغول گردش وجلسه وعكس انداختن است، امشب به تهران برمی‌گردد اما دیشب خبر رسید، سردار حتی 24 ساعت هم طاقت نیاورد واز همان شمال سرزمین چكمه ای فرمان تغییر خوزه را علنی كرد. گفته می شود سردار در تماسی با سعید شیرینی ،مرد معتمد خود به سرپرست دستور داده كه پیرمرد پرتغالی را هر كجای اروپا كه هست پیش از سفر به تهران پیدا كند و از او بخواهد كه مرخصی اش را 72 ساعت تمدید كند! بخش مهم تصمیم سردار به آنجا برمی گردد كه غیر از تعویق در بازگشت خوزه ، یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی موقت قرمزها معرفی كرده است.از آن‌سو مانوئل خوزه هم كه برای گذران تعطیلات به كشورش رفته، به سردار قول داده تا امشب خودش را به تهران برساند تا با یك روز تاخیر و از روز یكشنبه در تمرینات تیمش شركت كند.

يکشنبه 19/9/1391 - 9:10 - 0 تشکر 578083

حالاماجرای بازگشت افندی به تهران سوژه‌ای نیست كه بتوان به راحتی از كنار آن گذشت. گزارش روز چهارشنبه گل در مورد دیدار مخفیانه رویانیان و مصطفی دنیزلی در تركیه و خبر بازگشت احتمالی افندی به تهران در حالی با سكوت عجیب باشگاه پرسپولیس روبه‌رو شد كه خودمان احتمال می‌دادیم سرخ‌ها برای مسكوت ماندن برنامه‌های‌شان به طور مصلحتی هم كه شده این گزارش واثق را تكذیب كنند. رویانیان كه به همراه مصطفی شكری به تركیه سفر كرده بود، این‌بار ترجیح داد در جریان سفرش به ایتالیا، خودش را به ندانستن و نشنیدن بزند و در مورد دیدارش با دنیزلی توضیحی ندهد!
آقامصطفی در آنكارا
در مورد مذاكره و حضور آقامصطفی در تهران صحبت‌های زیادی به گوش می‌رسد. هر چند بعضی‌ها با توجه به وضعیت نرخ دلار، احتمال بازگشت او به تهران را بسیار كمرنگ می‌دانند، ولی بعضی از منابع موثق معتقدند سردار حتی صحبت‌های نهایی را نیز با دنیزلی انجام داده و آنها برای حضور مجدد در پرسپولیس قرار و مدارهای‌شان را نیز گذاشته‌اند.
یك فرد آگاه به ماجرا از استانبول در این مورد می‌گوید: «آقا مصطفی برای بازگشت به پرسپولیس هیچ مشكل خاصی ندارد و حتی در جلسه‌ای كه در تركیه با رویانیان داشت، به او قول داد كه پس از انجام كارهایش و در زمان مورد توافق به تهران سفر كند.» آقا مصطفی كه گویا منتظر تماس پرسپولیسی‌هاست، در حال حاضر به آنكارا سفر كرده و دنبال این است تا به كارهای عقب‌افتاده‌اش در وطنش رسیدگی كند. دنیزلی وقتی با سوال همكار ما در تركیه در مورد ماجرای بدهی‌اش به باشگاه روبه‌رو می‌شود، فقط می‌خندد!

يکشنبه 19/9/1391 - 9:10 - 0 تشکر 578084پرسپولیسی‌ها از افندی استقبال كردند
عكس‌العمل بازیكنان پرسپولیس در مقابل خبر احتمال بازگشت دنیزلی به این تیم قابل توجه است. اكثر بازیكنان پرسپولیس نسبت به بازگشت آقا مصطفی به تیم نظر مساعدی دارند و جالب اینكه بعضی‌ها پس از چاپ شدن گزارش «گل» كوشیدند به نحوی اطلاعات دقیق تری در این مورد به دست بیاورند . پس از مصاحبه‌ها و موضع‌گیری‌های بعضی از بازیكنان پرسپولیس علیه مانوئل خوزه، رویانیان برخلاف همیشه حمایت خاصی از سرمربی پرتغالی تیمش انجام نداد. نكته قابل توجه مصاحبه سردار این بود كه او گفت اگر این صحبت‌ها ادامه پیدا كند، شانس خوزه برای ماندن در پرسپولیس بیشتر می‌شود! شنیده‌های ما در مورد عكس‌العمل بازیكنان پرسپولیس به ماجرای دنیزلی حكایت از آن دارد كه گروهی از بازیكنان پس از مكالمه‌هایی كه بین‌شان رد و بدل شد، یا مسوولان باشگاه و حتی نزدیكان دنیزلی تماس گرفتند و از حضور افندی در تهران استقبال كردند. اما آیا در جمع این بازیكنان علی كریمی هم كه سابقه مشكل با دنیزلی را داشت هم هست؟ آیا او هم از آمدن افندی استقبال می‌كند؟گفته می‌شود كه مصطفی دنیزلی برخلاف مانوئل خوزه از وضعیت و كیفیت بازیكنان پرسپولیس راضی است. هرچند كه خوزه بارها به انتقاد از وضعیت فنی بازیكنان پرسپولیس پرداخته ولی دنیزلی معتقد است كه بازیكنان پرسپولیس از لحاظ فنی شرایط خوبی دارند و می‌شود به آینده این تیم امیدوار بود.
نكته قابل توجه در مورد اطلاعات آقا مصطفی و برنامه‌های او در مورد پرسپولیس این است كه او حتی در جریان مذاكره رویانیان با نیكبخت هم هست و اعلام كرده كه با توجه به شرایط خاص نیكبخت جذب او مانعی ندارد. بحث دنیزلی و كریمی هم به پایان رسیده و آقامصطفی در صحبتی كه با نزدیكانش داشت اعلام كرده كه روی كریمی برای ساختن یك پرسپولیس قدرتمند حساب باز كرده است!

يکشنبه 19/9/1391 - 9:11 - 0 تشکر 578085كمیته فنی خوزه را سرنگون می‌كند؟
از آنجایی كه جلسه كمیته فنی باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه برگزار می‌شود، بعضی‌ها ادعا می‌كنند درهمین جلسه اعضای كمیته فنی تكلیف خوزه را یكسره می‌كنند و با توجه به عملكرد پیرمرد نظر منفی شان را در مورد او اعلام می‌كنند. رویانیان كه تا پیش از این همه كارها را یك تنه انجام می‌داد و تصمیماتش را به تنهایی پیش می‌برد، حالا با استفاده از اهرمی به نام كمیته فنی، بهانه‌های جدیدی برای اجرایی كردن تصمیمات جدیدش دارد. تقریبا قطعی است كه پس از پایان جلسه روز دوشنبه، كمیته فنی پرسپولیس حكم به بركناری خوزه دهد و باشگاه مذاكراتش را با پیرمرد برای فسخ قرارداد با پرسپولیس آغاز كند. اگر این اتفاق بیفتد، پرسپولیس در اولین دیدار باید در جام‌حذفی به مصاف ملوان برود و جالب اینكه نزدیكان ایرانی دنیزلی به اوگفته‌اند كه او حتی این شانس را دارد تا ملوان را در تهران شكست دهد و با هواداران صعود در جام‌حذفی را جشن بگیرد! شنیده‌ها از سوی افندی حكایت از آن دارد كه آقا مصطفی در صورت توافق نهایی با پرسپولیس پس از دیدار با ملوان در تهران خواهد بود ودر این دیدار، یحیی گل محمدی قرمزها را هدایت خواهد كرد!

اخراج خوزه چقدر آب می خورد
گفته می‌شود رویانیان با توجه به بعضی از مسایل مالی(!) اصرار چندانی برای بركنار خوزه نداشت، ماجرای قرارداد سفت و سخت سرمربی پرتغالی هم باعث می‌شد تا احتمال جدایی او از پرسپولیس كمرنگ‌تر شود. شنیده‌ها حكایت از آن دارد كه كل مبلغ قرارداد دو ساله كادر فنی پرتغالی با پرسپولیس با توجه به وضعیت فعلی دلار حدود 12 میلیارد تومان می‌شود كه پرداخت چنین رقمی در صورت عدم تخفیف سرمربی پرتغالی بسیار سخت خواهد بود. به هرحال این هفته اتفاق‌های بزرگی در پرسپولیس می‌افتد و تصمیمات نهایی در مورد نیمكت این تیم اتخاذ می‌شود.

سه شنبه 21/9/1391 - 7:18 - 0 تشکر 578506

به نام خدا و سلام

عجب اخبار داغی. چشم و زبانمان سوخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

سه شنبه 21/9/1391 - 8:7 - 0 تشکر 578509

فعلا به خاطر بدهكاری بالا به ژوزه اخراجش در پرده ابهامه.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی