زن ریحانه آفرینش (بازدید: 254)
سه شنبه 30/8/1391 - 16:40 -0 تشکر 575187
حج|ب شما را خریداریم

 

طوری شده که دیگر حج را هم خرید و فروش می کنند. در شرع هست که می توان نماز های میت را اجاره داد . یا در واقع همان است که دین میت را نسبت به حق الله در ازای پول به فرد ثالثی فروخت، اما این فروش حج دیگر چیزی عجیب می شود ، مگر فرد زنده می تواند ثواب حج خود را بفروشد.

این برگه را دست این بنده خدا دیدم، کارت ویزیت پخش کن بود، داشت جلوی حرم حضرت معصومه به مردم و زوار حرم به زور غالب می کرد. با دیدن این صحنه توی ذهن آدم تداعی می شود که دیگر حالا علم پیشرفت کرده است و بعضی ها ثواب و گناه و توبه آدم زنده و حاظر را هم خرید فروش می کنند و البته وقتی دیدم نوشته حج خریداریم ، یک لحظه فکر کردم نوشته حجاب خریداریم.

چندان بعید هم نیست با این همه دشمن که داریم پول بدهند که خانم های محجبه قمی دیگر چادر سر نکنند و با این همه تبلیغات بهائیت و وهابیت توی شهر های اطراف ، و بی توجهی مسؤلین استانداری و فرمانداری و نیروی انتظامی قم بعید نیست که یک عده راه بیفتند و پول بدهند تا حجاب را بخرند. با این تبلیغاتی که کرده اند حتی نیاز به پرداخت پول هم نیست ، همینجوری صدا و سیما شده نوکر بی جیره و مواجب استعمار گران.

حالا هی بگوییم ، داد بزنیم ، فریاد بزنیم ، خواهر حجاب ، جلوی حرم حضرت معصومه اعلان کنیم خواهر حجاب ، جلوی سرویس دانشگاه تأکید کنیم حجاب ، توی دانشگاه بحث کنیم راجع به الزام حجاب ،سمینار و کنفراس بگذاریم درباره حجاب و ...

ولی کو گوش شنوا ، همه کر و کور شده اند.

حالا خواهر مسلمان ، دختر ایران زمین ، حجابت را به چند فروختی ، به مفت؟ ،یا اینکه ایمان و عقیده خود را حفظ نمودی؟

ارزش زن به حجاب اوست ، اگر زن حجاب نداشته باشد خود را به دشمن (یا همان شیطان) فروخته است و زن بی حجاب دیگر هیچ ارزشی ندارد.

دوشنبه 13/9/1391 - 10:44 - 0 تشکر 577249

سلام.

خیلی وقته که این تجارت شروع شده.

امیدوارم قیمت حجابمون بالا نگه داریم ولی مطمئنم که اونا بضاعت خریدش رو ندارند.

. امام علي (ع) مي فرمايند بهره خرد پند گرفتن واحتياط است و دستاورد ناداني غفلت و فريب خوردگي. و باپاکدامنان و فرزانگان بنشين وباانان زياد گفتگو کن زيرا اگر نادان باشي تورا دانش اموزند و اگر دانا باشي بردانش تو افزوده شود. خداوند به ماتوفيق بندگي بي چون وچرابده. اللهم عجل لوليک الفرج والعافيه والنصر.

منتظر شما در انجمن زن ريحانه آفرينش . کليک کن دوست عزيز

 

دوشنبه 13/9/1391 - 11:11 - 0 تشکر 577265

این طوری حرف زدن که کاری رو درست نمیکنه که بگیم زن بی حجاب دیگه هیچ ارزشی نداره . واقعا خدا هم این نظر رو در مورد بندگانش داره؟؟

باید عزت نفس دخترها و زنها رو بالابرد تا حجاب خودشون رو به کمی توجه مردان نفروشند. باید حیا رو در خانواده ها تقویت کرد. باید جلوی ماهواره دیدن از کودکی برای بچه ها گرفته بشه 


خدا در همین نزدیکی است
چهارشنبه 11/11/1391 - 16:24 - 0 تشکر 586476"ارزش زن به حجاب اوست ، اگر زن حجاب نداشته باشد خود را به دشمن (یا همان شیطان) فروخته است و زن بی حجاب دیگر هیچ ارزشی ندارد."


پس این همه دختر و زنی که خارج از مرزهای کشور ما هزاران نوع خدمت ارزنده به انسان ها و همنوعاشون می کنن هیچ ارزشی ندارن


!!!!!


گاهی واقعا شک می کنم که توی قرن 21 ایم!!!


شنبه 14/11/1391 - 22:44 - 0 تشکر 587076

خانم خیالباف اول بگین این جمله ازکیه؟

بعدش من فکر می کنم این مقایسه شما یه جور مغالطه است .

. امام علي (ع) مي فرمايند بهره خرد پند گرفتن واحتياط است و دستاورد ناداني غفلت و فريب خوردگي. و باپاکدامنان و فرزانگان بنشين وباانان زياد گفتگو کن زيرا اگر نادان باشي تورا دانش اموزند و اگر دانا باشي بردانش تو افزوده شود. خداوند به ماتوفيق بندگي بي چون وچرابده. اللهم عجل لوليک الفرج والعافيه والنصر.

منتظر شما در انجمن زن ريحانه آفرينش . کليک کن دوست عزيز

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی