ورزش و تندرستی (بازدید: 153)
پنج شنبه 25/8/1391 - 23:9 -0 تشکر 574318
مردم از بداخلاقی عرصه ورزش نگران هستند

مردم از بداخلاقی عرصه ورزش نگران هستند/ ضرورت تبلیغات دینی در محیط‌های ورزشی

گروه اجتماعی: معاون تبلیغ و آموزش‌های كاربردی حوزه‌های علمیه اظهار كرد: اقشار مختلف مردم حتی افراد غیر مذهبی نیز از بداخلاقی عرصه ورزش نگران هستند؛ باید تبلیغات دینی را در محیط‌های ورزشی نیز ترویج دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی، معاون تبلیغ و آموزش‌های كاربردی حوزه‌های علمیه امروز 23 آبان ماه، در مراسم گردهمایی مُبلغان ورزشكار كه از سوی معاونت فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان برگزار شده بود، اظهار كرد: ورزش در اسلام ممدوح شمرده شده و بر برخی ورزش‌ها همچون: شنا، تیر اندازی، اسب‌سواری و شمشیر بازی تاكید شده است.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

پنج شنبه 25/8/1391 - 23:14 - 0 تشکر 574320

وی در ادامه با بیان اینكه تاكید بر این ورزش‌ها كه نیاز میدان‌های جنگ است، نشان می‌دهد كه باید ورزش‌هایی ابداع شود كه در زمان جنگ در دنیای امروز نیز مثمر ثمر باشد، ورزش باید در كنار ایجاد آمادگی جسمی به آمادگی رزمی نیز منجر شود.


وی حضور مُبلغان در عرصه ورزش را تبلیغ مؤثر برشمرد و گفت: اقشار مختلف مردم حتی افراد غیر مذهبی نیز از بداخلاقی عرصه ورزش نگران هستند در این راستا باید تبلیغات دینی را در محیط‌های ورزشی نیز ترویج دهیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی گفت: ارتباط مبلغان و جوانان باید از تعارفات و تشریفات دور باشد و گفت‌و‌گو روان و صمیمی بین آنان صورت گیرد؛ ارتباط صمیمی روحانی با جوان از تاثیرگذارترین ویژگی‌ها در تبلیغ دینی است.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

پنج شنبه 25/8/1391 - 23:17 - 0 تشکر 574324

معاون تبلیغ و آموزش‌های كاربردی حوزه‌های علمیه به تشریح برخی صفات جوانان كه باید مورد توجه مبلغان قرار گیرد پرداخت و عنوان كرد: جوانان سریع و پرقدرت هستند و مبلغ باید در این سرعت عمل با آنها همراه شود همچنین جوانان غرق در دنیا مال پرستی نشده‌اند و این ویژگی خوبی است كه باید به آن بها داد. مُبلغ باید توجه داشته باشد كه زمینه ارتباط آینده را نیز با جوان فراهم كند.


وی بر ضرورت استفاده از فطرت پاك جوانان تاكید و تصریح كرد: دشمنان از این ظرفیت ویژه كمال استفاده را برده و در جهت فریب جوانان اقدام می‌كنند. مُبلغان باید فطرت پاك جوانان را وسیله‌ای برای هدایت آنان در نظر گیرند.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

پنج شنبه 25/8/1391 - 23:31 - 0 تشکر 574331

وی در پایان به نقش دوستان در زندگی جوانان اشاره و عنوان كرد: دوستان و رفقا تاثیر شگرفی بر جوانان دارند در این راستا مُبلغان نیز باید با ایفای نقش دوستی به انتقال آموزه‌های دینی به جوانان بپردازند.


در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مردان پور، مدیر كل هماهنگی معاونت تبلیغات حوزه‌های علمیه كشور نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته پرداخت و از شناسایی مُبلغان ورزشكار بعنوان مربی و مُبلغان دینی برای حضور در محیط‌های ورزشی و اعزام آنان خبر داد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی