انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 521)
پنج شنبه 25/8/1391 - 19:14 -0 تشکر 574284
جلد محافظ اسپری فلفل برای اپل iphone

یك كمپانی امریكایی جلد جدیدی را برای گوشی اپل iphone فراهم كرد كه شامل یك اسپری فلفل است و به صورت مهاجمان پاشیده می شود. این جلد محافظ توسط فردی طراحی شده است كه نگران دختر خود بود و آن را برای استفاده وی تولید كرد. این قاب محافظ كه Spraytect نام گرفت طی یك سال مراحل طراحی و تولید را سپری كرد و كیفیت بسیار خوبی دارد.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

پنج شنبه 25/8/1391 - 19:15 - 0 تشکر 574285

كاربرانی كه نگران امنیت خود هستند با خیال راحت می توانند از آن استفاده كنند. تركیبات فعال این اسپری دارای مخلوطی از تندترین فلفل است كه بخوبی می تواند از كاربر محافظت نماید. برای این جلد محافظ یك سری تبلیغات ترسناك در رسانه ها ایجاد شده است تا خریداران را متقاعد كنند كه دنیای اطراف بسیار پر خطر است و همه افراد باید چنین محافظی را با خود داشته باشند.


اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی