مقاومت اسلامی (بازدید: 679)
شنبه 20/8/1391 - 8:36 -0 تشکر 572744
بشار اسد : عروسک غرب نیستم

بشار اسد
به گزارش پنجشبه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبری العالم، رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد : یک عروسک نیستم و غرب مرا نساخته است که به غرب یا هر کشور دیگری بروم؛ من سوری و ساخت سوریه هستم و باید در این کشور زندگی کنم و در همین جا بمیرم.
اسد افزود: اگر تجاوز خارجی به سوریه انجام شود؛ هزینه آن بیشتر از آن خواهد بود که همه جهان بتواند آن را تحمل کند.
وی اظهارداشت : اگر مشکلاتی در سوریه بروز کند - خصوصا اینکه ما آخر دژ اعتدال و ثبات و همزیستی در منطقه هستیم- اثر آن همانند دومینو خواهد بود از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام تاثیر خواهد گذاشت و همگان تبعات و عواقب آن بر سایر مناطق جهان را می دانند.

بشار اسد که با شبکه تلویزیونی روسیا الیوم گفت وگو می کرد، اظهار داشت: معتقد نیستم که غرب در این سمت و سو حرکت کند؛ زیرا اگر این کار را انجام دهد کسی نمی تواند بگوید که بعد از چنین اقدامی چه خواهد شد.
.روس ها در ماههای گذشته در باره هر گونه اقدام نظامی برای حل بحران سوریه به غربی ها هشدار داده و این کشورها را از مسلح کردن گروه های مخالف سوریه به سلاح های جنگی و پیشرفته برحذر داشته است.

من مفتخرم که در به رویم وا شد     ماتم کده ی غمت مرا مأوا شد

من مفتخرم نامه عمر سیهم        با اشک غمِ تو شسته و امضا شد

اینجا و میان قبرو محشر گویم     من مفتخرم که مادرم زهرا(س)شد

  http://www.ahlebasyrat.blogfa.com

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.