سينما و تلویزیون (بازدید: 182)
چهارشنبه 10/8/1391 - 22:13 -0 تشکر 570947
از فرمول مرگ تا در آرزوی ازدواج در سیما

در تعطیلات آخر هفته پنجشنبه، جمعه و شنبه (11، 12 و 13 آبان ماه) مصادف با عید سعید غدیرخم، مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی ایرانی و خارجی و انیمیشن از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.
به گزارش صراط، بینندگان می‌توانند در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن همچون «سقوط پادشاه»، «دو به علاوه یک»، «گنجینه جواهر پشته»، «پسر فیلبان»، «موش سر آشپز»، «در آرزوی ازدواج»، «نهنگ سفید»، «اردوگاه جنگلی»، «جیب‌برها به بهشت نمی‌روند»، «سجاده»، «یو 864»، «بومرنگ»، «بتمن آغاز می‌كند»، «یک بام و دو هوا»، «زندگی آغاز می‌شود»، «اخلاقتو خوب کن»، «مرد تاریکی»، «مسیر مخفی»، «جنگجوی پیروز»، «گوزن جوان»، «ماجراجویی بزرگ فیله مون و مارتادلو»، «خداحافظ هری»، «فرمول مرگ»، «سفرهای گالیور»، «اتهام ناروا»، «راه طولانی خانه»، «تنها در خانه 4»، «جزیره گنج»، «تک تیرانداز»، «اتوبوس»، «مرگ سپید» و «مهره مار»، «دنیای وارونه» و «آیین دلبری» را تماشا کنند.

شبکه یک
پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 22 فیلم سینمایی «سقوط پادشاه» به کارگردانی مایك باركر از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم محصول سال 2003 آمریکا آمده: ژنرال فایر فاكس كه یك افسر اشراف زاده انگلیسی است به همراه یك روستا زاده به نام الیور كرامول سپاهی فراهم كرده و به انتقاد از سیاست‌های پادشاه وقت كشور است، اما كرامول خواستار خلع پادشاه می‌باشد. این اختلاف عقیده سبب جدایی فایر فاكس و كرامول از هم می‌شود. كرامول قدرت گرفته و با همكاری همپیمانان خود در پارلمان انگلستان پادشاه را از قدرت خلع كرده و اعلام می‌كنند. (با گیوتین سر پادشاه در ملاء عام قطع می‌شود.) كرامول هم به جای پادشاه بر تخت می‌نشیند.
تیم روس و دوگ ری اسكات در فیلم سینمایی «سقوط پادشاه» در ژانر تاریخی و سیاسی بازی کرده‌اند.

****************************
شبکه یک سیما برای ساعت 16روز جمعه 12 آبان ماه فیلم تلویزیونی «دو بعلا وه یك» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی را برای پخش در نظر گرفته است.
در این فیلم با بازی حسن جوهرچی، حمید رضا افشار و زری اِماد خواهید دید: نیروهای امنیتی متوجه روابط مشكوك حمید با یكی از اتباع روس می‌شوند. او را زیر نظر می‌گیرند و متوجه می‌شوند كه روابط فیمابین از نوع جاسوسی است و دستگیرش می‌كنند. حمید با اظهار پشیمانی از عمل خود با روی باز از پیشنهاد نیروهای امنیتی برای دو جانبه عمل كردن استقبال می‌كند.

****************************
شبکه یک سیما برای ساعت 16روز شنبه 13 آبان ماه فیلم تلویزیونی «گنجینه جواهر پشته» به کارگردانی نادر مقدس و تهیه کنندگی افسانه منادی از تولیدات مرکز سیما فیلم را برای پخش در نظر گرفته است.
در خلاصه داستان فیلم با بازی شقایق دهقان، زویین مقدس و هادی قمیشی آمده: یك گروه باستان شناس وارد روستایی می‌شوند. اهالی گمان می‌كنند كه در روستای شان گنج پیدا شده است كه این موضوع باعث می‌شود دشمنی‌های قدیمی، آشكار شود. در ادامه مشخص شدن وجود یك اثر باستانی مهم در روستا، اهالی متحد شده و به آبادانی روستای خود می‌پر دازند.

چهارشنبه 10/8/1391 - 22:23 - 0 تشکر 570948شبکه دو
فیلم سینمایی «پسر فیلبان» به کارگردانی بن بونلوئریت، محصول سال 2003 تایلند، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 7:30 صبح در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: پدر «سینک» مرد میانسالی است که همراه سه فیلش در روستایی مشغول به کار چوب بری و حمل الوار است. او و همکارانش بر حسب یک اشتباه وارد جنگل‌هایی می‌شوند که تحت نظر یک گروه خلاف کار است. خلافکاران به آنها حمله می‌کنند و آنها را تا خانه هایشان تعقیب می‌کنند. پدر «سینک» که زخمی شده، از سینک که پسر کوچکی است می‌خواهد که به همراه فیل‌ها به شهر رفته و مادر و خواهرش را پیدا کند. «سینک» بدون و پول و آب و غذا راهی شهر می‌شود و چون آدرسی نیز از مادر و خواهرش نداشته، آواره و سرگردان خیابان‌ها می‌شود. تا اینکه آخر شب خسته و گرسنه وارد خانه ظاهرا متروکه‌ای می‌شود که متعلق به دختر جوانی به نام «پیو» است، «پیو» اول می‌خواهد او را بیرون کند، اما دلش برای او و فیل هایش می‌سوزد و تصمیم می‌گیرد «سینک» و فیل هایش را به شرطی که برای او کارکنند پیش خود نگه دارد.

****************************
فیلم سینمایی «موش سر آشپز» به کارگردانی مشترک برد بیرد و جان پینکاوا و تهیه کنندگی برد لوئیس، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.
«موش سر آشپز» داستان یک موش کوچولو و بانمک به نام «رمی» است. «رمی» در عین حال که فقط یک موش کوچک است نمی‌خواهد مانند دیگر موش‌ها زندگی کند. او عاشق یک چیز است و آن هنر آشپزی است، او طعم و مزه‌ای فراتر از یک پخت و پز معمولی را از غذا انتظار دارد و غذا و آشپزی را نه فقط برای سیر شدن، که یک هنر می‌داند و سعی می‌کند بهترین هنرمند باشد.
«موش سر آشپز» محصول سال 2007آمریکا است.

****************************
فیلم سینمایی «در آرزوی ازدواج» به کارگردانی اصغر هاشمی، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: جهانگیر پس از پایان خدمت سربازی تصمیم می‌گیرد با دختری به نام ناهید ازدواج كند. اما پدر دختر برای ازدواج آنها شرطی می‌گذارد و آن پیدا كردن كار مناسب از سوی جهانگیر است. جهانگیر موفق به پیدا كردن كار در مهلت تعیین شده نمی‌شود و در نتیجه از پدر بازنشسته اش ماشاءالله خان تقاضای كمك می‌كند. ماشاءالله خان تصور می‌كند كه به خاطر خدمت صادقانه اش در دستگاه اداری، فرزند او را استخدام می‌كنند. با این نیت به اداره می‌رود اما رئیس اداره به او جواب رد می‌دهد.
مهدی فتحی، بیژن امكانیان، اكبر عبدی و زنده یاد جمشید اسماعیل خانی در فیلم سینمایی «در آرزوی ازدواج» به تهیه کنندگی هوشنگ نورالهی ایفای نقش کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «نهنگ سفید» صبح جمعه 12آبان ماه ساعت 7:30 در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
داستان این فیلم محصول کشور ژاپن از این قرار است که: پسربچه‌ای از بچه نهنگ سفیدی که در اثر برخورد با صخره‌ها زخمی شده مراقبت می‌کند. بچه نهنگ گرفتار تاجر سودجویی می‌شود که قصد دارد از او برای اجرای نمایش استفاده کند.

****************************
فیلم سینمایی «اردوگاه جنگلی» به کارگردانی گرت بتی، شنبه 13 آبان ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
داستان در مورد اردوگاه تفریحی آموزشی جوانان است و ماجراهایی که برایشان اتفاق می‌افتد.
در این اردوگاه به جوانان تعلیمات متفاوتی مانند تیراندازی، شنا و... آموزش می‌دهند و در قبال اتمام مراحل هر کس یک نشان پایان دوره می‌گیرد. گروه اژدهای آتشین با گروه جغدهای شاخدار رقابت دارد و هر دو گروه سعی دارند نشان بیشتری کسب کند. در اردوگاه یک چوبدستی قدیمی وجود دارد که متعلق به بانی آنجا بوده و سالیان دراز در بین مدیران این مکان چرخیده است. رجی یکی از بچه‌های گروه اژدهای آتشین به خیال اینکه این چوبدستی اصلی نیست و نمونه آن است، آن را برداشته و بازی می‌کند، ولی چوبدستی را گم می‌کند.

****************************
فیلم سینمایی «جیب برها به بهشت نمی‌روند» به کارگردانی ابوالحسن داوودی، جمعه 12 آبان ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: دلشاد دستفروش دوره گردی است كه به خاطر مشكلات مالی و اجاره خانه عقب افتاده اش ناچار می‌شود. راه‌های جدیدی را برای به دست آوردن پول بیازماید. اما همه راه‌ها به روی او بسته می‌ماند و تنها راهی غیر معمول او را وسوسه می‌كند.
علیرضا خمسه، آتنه فقیه نصیری، زنده یاد حمیده خیرآبادی و غلامحسین لطفی از جمله بازیگران این فیلم به تهیه کنندگی مشترک علی محمد سعدالدین، محمود سمیعی و ابوالحسن داوودی می‌باشند.

****************************
فیلم تلویزیونی «سجاده» به کارگردانی شهرزاد سالمی و تهیه کنندگی مشترک سپهر محمدی و شهرزاد سالمی، شنبه 13 آبان ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: دختر بچه‌ای به دلیل مشغله كاری پدرش كه مامور قطار است به روستایی پدری اش می‌رود تا مدتی را نزد مادر بزرگش بماند، در روستا مدرسه متروكه‌ای وجود دارد كه دختر بچه با كمك معلم و دیگر بچه‌های روستا تصمیم به آبادانی مدرسه می‌گیرند، مادر بزرگ هم از تصمیم آنها خوشحال است و به آنها كمك می‌كند، سرانجام با زحمت فراوان مدرسه بازگشایی می‌شود. حال چندین سال گذشته است، دختر بچه قصه به همراه دیگر بچه‌های روستا كه همگی بزرگ شده‌اند به اتفاق معلم مدرسه كه اكنون كمی پا به سن گذاشته در مراسم افتتاحیه مدرسه نوسازی روستا كه با كمك آنها شكل گرفته شركت كرده‌اند، روز اول مهر ماه است و زنگ آغاز مدرسه و جای مادر بزرگ خالی است.
مهدی امینی خواه، مژگان ترانه، فاطمه آقا بابایی، كاوه نوید و مائده سالمی از جمله بازیگران این فیلم می‌باشند.

چهارشنبه 10/8/1391 - 22:25 - 0 تشکر 570949شبکه سه
فیلم سینمایی «یو 864» به کارگردانی تورنستن ناتر، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
با پیدا شدن بقایای زیردریایی آلمانی مربوط به جنگ جهانی دوم در آب‌های نروژ داستان آغاز می‌شود. «الن لودیگ» كه اكنون پیر شده است با شنیدن این خبر تصمیم می‌گیرد، به محل كشف زیردریایی برود. او به همراه نوه اش عازم سفر می‌شود و در مسیر داستان گذشته خود را روایت می‌كند.
رزماری فندل و یون کاترفیلد در فیلم سینمایی «یو 864» محصول سال 2011 آلمان بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم تلویزیونی «بومرنگ» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور از تولیدات سال 1390 مرکز سیما فیلم، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
فیلم با بازی امین زندگانی، عبدالرضا اکبری و زهره پرتوی اتفاقی را تعریف می‌کند که سه نفر در گیر آن هستند. اپیزود اول درباره حامد است که با خواهر و شوهر خواهر عاشق فوتبالش زندگی می‌کند و راننده آژانس است. اپیزود دوم درباره شهاب فرخی است و چون همسرش می‌خواهد به خارج برود در حال جدا شدن از اوست. اپیزود سوم درباره یلدا است که برای مراقبت از پدر زمین گیرش در یک شرکت کار می‌کند. اول یلدا به حامد زنگ می‌زند و برای داروهای پدرش از او کمک می‌خواهد. حامد می‌فهمد که یلدا برای پول عمل پدرش 12 میلیون از رئیس شرکت قرض کرده و رئیس شرکت شهاب فرخی این پول را به او قرض داده است.

****************************
فیلم سینمایی «بتمن آغاز می‌كند» به کارگردانی کریستوفر نولان، محصول سال 2005 آمریکا و انگلیس، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 23: 30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستین بی ل و مایکل کین آمده: بروس 8 ساله در غاری گرفتار و با خفاش‌ها روبرو می‌شود. کمی بعد پدر و مادر بروس در جریان یک سرقت به وسیله یک تبهکار کشته می‌شوند. بروس نزد یک استاد آموزش‌های خاص رزمی می‌بیند. بزرگ شده و تبدیل به بتمن معروف می‌شود و برای حل مشکلات پیش آمده در شهرش به زادگاهش برمی گردد.

****************************
فیلم سینمایی «یک بام و دو هوا» به کارگردانی یوسف تیموری و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی، جمعه 12 آبان ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با نقش آفرینی رضا شفیعی جم، یوسف تیموری، محمد کاسبی می‌بینیم: قصه دو نفر، یکی مردی میانسال و بازنشسته ارتش و دیگری جوان ژولیده و فروشنده‌ای دوره‌گرد است که بر اثر اتفاقی، هر دو یک خانه را از بنگاه می‌خرند. همین ماجرا موجب می‌شود کار آن دو به دادگاه بیفتد. در نهایت حکم بر این می‌شود که آن دو تا زمان پیدا شدن مالک اصلی خانه، با یکدیگر زندگی کنند. تفاوت‌‌های روحی و اخلاقی این دو موجب بروز حوادثی جالب می‌شود.

****************************
جمعه 12 آبان ماه ساعت 14:30 فیلم سینمایی «زندگی آغاز می‌شود» به کارگردانی دیوید اس کاس از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی وس بروون و جولی موند آمده: آلن و خواهر كوچكترش «کاسیه» در مزرعه خانوادگی خود زندگی می‌كنند. آنها پدر و مادر خود را از دست داده‌اند. كلانتر دهكده هوای آنها را دارد و مراقب آنهاست. یك روز كلانتر جوانی به نام كلارك را كه در دعوای خود به رستوران خسارت زده و می‌خواهد جبران كند، به مزرعه آلن می‌آورد و از او می‌خواهد كه اجازه دهد كلارك در كارهای مزرعه به او كمك كند تا بتواند با دستمزد خود خسارت وارده را جبران نماید.
«زندگی آغاز می‌شود» محصول سال 2011 امریکا است.

****************************
فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و با بازی رضا عطاران، حامد کمیلی و الهام حمیدی، جمعه 12 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» داستان پسری به نام ابراهیم است که در اثر برخورد با یک اتوبوس مجروح می‌شود و برای چند لحظه‌ای می‌میرد، اما به دستورخدا دوباره بازمی گردد. او در آنجا دختری را می‌بیند که حال و روز خوبی ندارد و در حسرت فرصت‌هایی است که در دنیا از دست داده است. ابراهیم بعد از بهبودی همان دختر را در بیمارستان می‌بیند و در می‌یابد که دختر بیماری سرطان دارد، ولی خودش نمی‌داند و چند ماهی بیشتر زنده نیست.

****************************
فیلم سینمایی«مرد تاریکی» به کارگردانی دیوید دروری محصول سال 2008 انگلیس، شنبه 13 آبان ماه ساعت 10: 30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جیمز نسبیت خواهید دید: مکس ریبن خبرنگاری شکست خورده است که سال‌ها پیش در پی رسوایی یک پرونده و خودکشی منبع خبری اش کار و به تدریج زندگی متعادل خود را از دست داده است. او حالا دچار بیماری روزهراسی شده و فقط شب‌ها کار می‌کند. وی به سبب علاقه به خبرنگاری با جست و جوی شبانه در زباله‌های منازل اشخاص مشهور، برای سردبیر یک نشریه و دوست قدیمی خود جیمی سوژه‌های خبری دست و پا می‌کند. جیمی از مکس سوژه‌های بی خطر و جذاب می‌خواهد، اما مکس در سوژه جدیدش ردپای یک توطئه بزرگ را یافته است.

****************************
فیلم سینمایی «مسیر مخفی» به کارگردانی آلیستر گریتسون محصول سال 2011 آمریکا و استرالیا، شنبه 13 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی رایس واکیفیلد وآلیسون کراتس خواهید دید: عده‌ای کاوشگر برای پیدا کردن راهی مخفی در غاری به نام اس آلا که قدمت آن به یک میلیون سال می‌رسد و تا کنون هیچ انسانی به درون آن پا نگذاشته است داوطلب می‌شوند. در این میان مردی که سال‌ها تجربه غار نوردی دارد به نام فرانک به همراه پسرش جاش نیز حضور دارند، فرانک به عنوان راهنمای آنان مسیر را نشان می‌دهد. جاش که ارتباط چندان خوبی با پدرش ندارد در این مسیر او را بیشتر می‌شناسد و کم کم به او علاقه مند می‌شود.

****************************
فیلم سینمایی «جنگجوی پیروز» به کارگردانی مجتبی راعی، شنبه 13 آبان ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی اکبر عبدی، فاطمه گودرزی و فردوس کاویانی خواهید دید: گلین خانم، سوگلی ناصرالدین شاه از توطئه‌های انگلستان و ایادی اش با خبر می‌شود و درصدد خنثی کردن توطئه برمی آید. از طرفی آقاخان نوری، میرزا هاشم (همسر پروین خواهر شاه) را مجبور می‌کند تا همسرش را طلاق بدهد، چرا که او به پروین علاقه دارد. میرزا هاشم از ترس به سفارت انگلیس پناهنده می‌شود. در این بین تلاش‌های گلین خانم برای خروج میرزا هاشم از سفارت و جلوگیری از طلاق خواهر در کنار توطئه سفیر انگلیس برای مسئله هرات، سوء ظن شاه را نسبت به گلین خانم برمی انگیزد.

چهارشنبه 10/8/1391 - 22:26 - 0 تشکر 570950
شبکه چهار
فیلم سینمایی «گوزن جوان» به کارگردانی کلرنس براون و با بازی گرگوری پک و جین وای من، محصول سال 1946 آمریکا، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 16 از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دی د: باکستر در گوشه‌ای از جنگل برای خود خانه و مزرعه‌ای ساخته و به همراه خانواده‌اش زندگی می‌کند. او اکنون پسری یازده ساله به نام جودی دارد که به طبیعت و حیوانات علاقه دارد. زندگی در مزرعه و در جنگل با خوشی‌ها و ناخوشی‌ها و خاطره‌ها و شادی‌های بسیاری همراه است. جودی جوان گام به گام به همراه پدر خود راه و رسم زندگی را می‌آموزد. در جریان یک شکار جودی بچه گوزنی را می‌یابد و آن را به خانه می‌آورد. رابطه‌ای عمیق میان آنها شکل می‌گیرد، اما بزرگ کردن یک حیوان وحشی در خانه دردسرهایی دارد.

****************************
فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ فیله مون و مارتادلو» به کارگردانی خاویر فسر، جمعه 12 آبان ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: اختراع خطرناک پروفسور باکتریو، به وسیله یک ژنرال خطرناک به نام تیرانیا کالیمرو، دزدیده شده است. مقامات می‌خواهند که این اختراع سرجایش بازگردد، اما آنها پرونده را به دو کارآگاه دست و پا چلفتی به نام مارتادلو و فیله مون نمی‌دهند. بنابراین پرونده برای یک کارآگاه خودشیفته به نام مازاس فرستاده می‌شود تا اختراع را بازگرداند.
بنیتو پوچینو، پیپ ویوئلا، دومینیک پینون، پاکو ساگارزازو، ماریانو ونانچیو و جنفری توپرا در فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ فیله مون و مارتادلو» محصول سال 2003 اسپانیا به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم سینمایی «خداحافظ هری» به کارگردانی گرت بنیت، جمعه 12 آبان ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما برای علاقه مندان می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: نویسنده جوان با سفر به دهکده آبا و اجدادی اش به دنبال سوژه‌ای است تا دست به قلم برده کتابی دیگر بنویسد. او در آغاز سفر با مردی میانسال به نام هری ویل آشنا می‌شود که در گذشته صاحب کارخانه کلاه سازی بوده (در روزگاری که کلاه به عنوان لباس رسمی مردم تلقی می‌شده است) سود کلانی به دست آورده است. هری که تصادفاً با نویسنده جوان روبرو می‌شود، مشتاق ملاقات‌های بیشتر شده، نیک، نویسنده جوان، با کمک به هری در فروش کارخانه و ترتیب دادن میهمانی‌های موجب می‌شود، هدفش را پیدا کند.
ویلیام هال و جو فلانیگان در فیلم سینمایی «خداحافظ هری» محصول سال 2002 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم سینمایی «فرمول مرگ» به کارگردانی بهداد آوند امینی، شنبه 13 آبان ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: دکتر پرویز فرجامی استاد دانشگاه شیمی که مدتی دچار رخوت افسردگی شده در آزمایشگاه دانشگاه جسد دانشجوی دانشگاهش را پیدا می‌کند، پس از بازجویی‌های اولیه افسر ویژه آگاهی دکتر پرویز فرجامی را تنها مظنون این پرونده می‌داند. پس از بررسی‌های آگاهی و مسئولین دانشگاه جوان ایرانی تمام فرضیه‌های او را در خارج از کشور باطل می‌کند، به همین دلیل توطئه‌ای را طراحی می‌کند.
بیژن امکانیان، صادق هاتفی و صدف احمدی در فیلم سینمایی «فرمول مرگ» بازی کرده‌اند.

چهارشنبه 10/8/1391 - 22:28 - 0 تشکر 570951
شبکه تهران
انیمیشن «سفرهای گالیور» به کارگردانی داو فلیسچر، محصول سال 1939آمریكا، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 13: 30در قالب برنامه «تماشاخانه» مهمان بچه‌های شبکه تهران می‌شود.
در این انیمیشن خواهید دید: گالیور در سفرهای دریایی اش به شهر لی لی پوت می‌رسد. ابتدا آدم كوچولوها او را چون غولی می‌بینند كه ممكن است به آنها آسیب برساند و او را می‌بندند، ولی او خود را از بند می‌رهاند و بعد كه لی لی پوتی‌ها می‌بینند او آزاری ندارد. مشكلشان را كه جنگ با كشور همسایه است مطرح می‌كنند و از او كمك می‌خواهند.

****************************
40 دقیقه بامداد روز جمعه 12 آبان ماه فیلم سینمایی «اتهام ناروا» به کارگردانی سرگئی الکساشکین از شبکه تهران بازپخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم محصول سال 2008 روسیه آمده: یک پرستار که به او اتهام قتل یکی از بیماران را زده‌اند در صدد پیدا کردن قاتل اصلی است. مقتول پسر یکی از افراد بانفوذ است. این پرستار به کمک نامزدش که او هم در همان بیمارستان پرستار است به رئیس بیمارستان مشکوک شده‌اند، ولی هیچ مدرکی علیه او ندارند. آنها تصمیم می‌گیرند که برای به دست آوردن مدرکی او را تعقیب کنند.

****************************
ساعت 13:30 روز جمعه 12 آبان ماه فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی گلن جوردن محصول سال 1997 آمریکا از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: تام پیرمردی است که بعد از مرگ همسرش و فروش لوازم و خانه اش توسط فرزندانش تبدیل به یک انسان منزوی شده اما تصادفا در جاده با دختری به نام لیان برخورد می‌کند. لیان که برای مدتی از نامزدش دور شده و قصد دارد که در مورد ازدواجشان بیشتر فکر کند، در راه رفتن به خانه پدری است و تام هم که به تازگی نامه‌ای از خواهرش بعد از 55 سال دریافت نموده با لیان همراه می‌شود تا او را بیابد.

****************************
فیلم سینمایی «تنها در خانه 4» به کارگردانی رود دنیل و با بازی فرنچ استوارت، اریک اواری، باربارا بابکوک و کلیر کری شنبه 13 آبان ماه ساعت 9 صبح از شبکه تهران پخش می‌شود.
«تنها در خانه 4» محصول سال 2002 آمریکا، ماجرای پسری به نام کوین است که پدر و مادرش متارکه کرده‌اند و بچه‌ها با مادرشان کیت زندگی می‌کنند. با نزدیک شدن عید کریسمس دلتنگی کوین برای پدرش بیشتر می‌شود. در همین حین پدرش به خانه آمده و به کیت می‌گوید که قصد دارد با ناتالی ازدواج کند و برای آشنایی بچه‌ها با ناتالی آنها را به خانه او دعوت می‌کند. نهایتا وقتی کوین از آزار برادر و خواهرش به ستوه می‌آید به خانه ناتالی می‌رود که خانه‌ای فوق مدرن است و قرار است به زودی یک خانواده سلطنتی مهمان او باشند. کوین متوجه می‌شود که دو تبهکار قصد دارند شاهزاده را بدزدند.

****************************
فیلم سینمایی «جزیره گنج» شنبه 13 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
در این فیلم محصول سال 2012 ایرلند و انگلیس خواهید دید: جیم هادكینز پسركی نوجوان است كه همراه با مادرش به سختی یك مهمانخانه را اداره می‌كنند كه درآمد چندانی ندارند و زندگی مشكلی را می‌گذرانند. به خصوص پس از اینكه پدر جیم با مقدار زیادی بدهی از دنیا رفته است. در این حال تنها دكتر لیوزی دوست پدر جیم است كه تلاش می‌كند مراقب این خانواده مصیبت زده باشد. در همین حال است كه مسافری خشن از دزدان دریایی كشتی ناخدا فلینت به مسافرخانه آنها می‌آید و قبل از مرگش در اثر حادثه‌ای نقشه گنجی از خود بر جای می‌گذارد.
ادی ایزاد، تابی رگ بو، روپرت پنری جونز و دنیل میلزدر فیلم سینمایی «جزیره گنج» ساخته استیو بارون بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «تك تیرانداز» به کارگردانی کلدیو فه محصول سال 2011 آمریكا شنبه 13 آبان ماه ساعت 20: 45 ازشبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: گروهبان بکت که در ارتش آمریکا برای آموزش نظامیان کنگو تحت واحد ماموریتی بین الملل به کنگو رفته در طی یک عملیات نجات یک اروپایی تمام گروهش را از دست می‌دهد. این تنها بازمانده سعی می‌کند راز این کشتار را افشا کند. او ابتدا تصور می‌کرده که این جنایت از سوی شورشی‌ها صورت گرفته اما بعد از اینکه با کمک یک شکارچی به موقعیت اول بازمی گردد در می‌یابد که تمام این جنایت با پوشش نظامی توسط یک تک تیرانداز صورت گرفته است.

چهارشنبه 10/8/1391 - 22:31 - 0 تشکر 570954
شبکه شما
فیلم تلویزیونی «اتوبوس» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه کنندگی یحیی منصور موید، پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.
داستان فیلم با نقش آفرینی شاهرخ فروتنیان، حبیب دهقان نسب، محسن قاضی مرادی، مونا فرجاد و کریم اکبری مبارکه از این قرار است که: عده‌ای در یک اتوبوس به سمت شهر قم حرکت می‌کنند. در میان آنها جوانی ظاهرا مبهوت است که فرش و روزنامه‌ای خاص با خود دارد. او در این روزنامه خبرهایی می‌خواند که گویا مرتبط با آینده است. رخدادهایی که یکی یکی به وقوع می‌پیوندند.
فیلم تلویزیونی «اتوبوس» از تولیدات سال 89 صدا و سیمای مرکز قم در ژانر معناگرا ساخته شده است.

****************************
فیلم تلویزیونی «مرگ سپید» به کارگردانی و تهیه کنندگی مرتضی آتش زمزم، جمعه 12آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی شهرام قائدی، ذبیح افشار، مانا بهرامی، مهدی باقربیگی و علی اکبر میاندار می‌بینیم: فرید اویسی در سودای دست یابی به زندگی بهتر در آنسوی آب‌ها برای خود و خانواده اش است تا اینکه به همراه دوست خود مسعود وارد معاملات مواد مخدر می‌شود.
«مرگ سپید» از تولیدات صدا و سیمای مرکز اصفهان در سال 1390 ساخته شده است.

****************************
فیلم تلویزیونی «مهره مار» با بازی احمد پولادیان، مصطفی سلیمانی، حمید مرادیان و شهین چلبی، شنبه 13 آبان ماه ساعت 13:30 از شبكه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم به کارگردانی رحیم مرادیان از تولیدات صدا و سیمای مرکز اصفهان آمده: جانقلی که مرد میانسال ولی مجردی است، خواهان دختری به نام فریبا است. اما فریبا و پدرش هیچکدام موافق نیستند. چرا که او را مردی فقیر می‌دانند. بنابراین جانقلی تصمیم می‌گیرد مهره مار را پیدا کند تا شاید به این ترتیب فریبا به اوعلاقه مند شود. جانقلی در بیابان به دنبال یافتن مار است تا اینکه داخل گودالی می‌افتد.

شبکه آموزش
فیلم سینمایی «دنیای وارونه» به کارگردانی شهریار بحرانی صبح جمعه 12 آبان ماه ساعت 10 از شبكه آموزش سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: رئیس یک مؤسسه تولید مواد دفع آفات نباتی از مهندس مسئول آزمایش می‌خواهد که مواد غیر استاندارد را تأیید کند، اما مهندس قبول نمی‌کند و با همدستی مسئول فنی هواپیماهای سمپاش به جای مواد سمی، آب وارد مخزن هواپیما می‌کنند، اما هر دو بعد متوجه می‌شوند که گاز مواد غیراستاندارد باعث شده که آنها نتوانند دروغ بگویند و در برخورد با همه از جمله رئیس راستگو می‌شوند و همین امر موجب اخراج هر دو از شرکت می‌شود.
محمد کاسبی، حسین یاری، مهتاب نصیرپور، محمود پاک نیت، فرج اله سلحشور و.. در این فیلم طنز به نویسندگی شهریار بحرانی و امراله احمدجو بازی کرده‌اند.

شبکه قرآن و معارف سیما
فیلم تلویزیونی «آیین دلبری» به کارگردانی و نویسندگی محسن دامادی پنجشنبه ساعت 14 از شبکه قرآن و معارف پخش می‌شود.
داستان فیلم تلویزیونی «آیین دلبری» با بازی عنایت اله بخشی، آتنه فقیه نصیری و بهناز جعفری از این قرار است که: عیسی پسر جوان و روستایی که پدر و مادرش را در زلزله از دست داده است به همراه میرزا برای کار به تهران می‌آید، آنها به خانه دختر میرزا می‌روند. داماد میرزا که به احضار روح و چنین کارهایی مشغول است، متوجه می‌شود عیسی حس ششم دارد.

****************************
فیلم‌های تلویزیونی «جنگ در بهشت» جمعه ساعت 15 و «از یاد رفته» شنبه ساعت 14 از شبکه قرآن و معارف پخش می‌شوند.

شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «حباب»، «نیک و نیکو (قسمت 9)»، «سحر»، «موش زبل»، «چند مرد خوب» و «آنچه رویاست» پنجشنبه 11 آبان ماه ساعت13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

****************************
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «گنجشک و قناری»، «نیک و نیکو (قسمت10)»، «ویل هانتینگ نابغه»، «راه حل نهایی»، «آخرین سامورایی» و «شارلاتان» جمعه 12 آبان ماه ساعت 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

****************************
فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «عید به خانه می‌آید»، «بلفی و لی لی پیت (قسمت 1)»، «سفر بخیر»، «فسقلی‌ها»، «جستجو در ناکجا آباد» و «جی اف کی» شنبه 13 آبان ماه ساعت13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

منبع: مشرق

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی