ایران سرای من (بازدید: 129)
شنبه 6/8/1391 - 19:58 -0 تشکر 569544
شگردجدید زرتشتیان‌تهران برای‌جذب‌مسلمانان

برپایی تورهای گردشگری-تبلیغی
 
 
انجمن زرتشتیان تهران قصد دارد تور گردشگری مختلط جوانان مسلمان و زرتشتی برگزار نماید.
به گزارش « ندای انقلاب » طی روزهای اخیر یكی از سایت‌های وابسته به انجمن زرتشتیان تهران با انتشار بنری تبلیغاتی از جوانان مسلمان و زرتشتی دعوت كرده است برای شركت در تور یكروزه بازدید از" آتشكده‌های گیلانگشه " و تشویر واقع در شهرستان طارم ثبت‌نام و بلیت تهیه نمایند.

این تور یكروزه كه بصورت مختلط و با مدیریت یكی از زرتشتیان بنام " سهراب هنگامی " قرار است در روز ۱۲ آبان ماه برگزار شود، درواقع رویكرد جذب جوانان مسلمان را دنبال می‌كند.

گفتنی است، زرتشتیان كه هنوز خود را میراث‌دار تاریخ و فرهنگ ایران می‌دانند، هر روز برای جذب جوانان مسلمان به شگردی جدید متوسل می‌شوند اما گویا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی كه وظیفه نظارت بر اقلیت‌های دینی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری كه وظیفه اعطای مجوز و نظارت بر آژانس‌های گردشگری را برعهده دارند از انجام وظایف قانونی خود غافلند !

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی