ورزش و تندرستی (بازدید: 97)
پنج شنبه 4/8/1391 - 11:16 -0 تشکر 568951
ناراحتی رحمتی از حرف های قلعه نویی

 

مهدی رحمتی در تمرین سه شنبه ناراحت بود. او با چهره ای درهم سر تمرین حاضر شد و بعد از احوال پرسی با چند نفر گوشه ای تنها نشست و تمرین را تماشا کرد. او چند دقیقه هم با مهدی فنونی زاده صحبت کرد و بعد صحبت دو دقیقه با نوروزی و قلعه نویی درباره وضعیت مصدومیتس به سمت ماشینش رفت و منتظر ماند که تمرین استقلال تمام شود.

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:18 - 0 تشکر 568952


وقتی قلعه نویی به رختکن کمپ تمرین استقلال رفت، پشت سر او رحمتی هم به اتاق او رفت. شنیده می شود که رحمتی درباره اتفاقات رختکن بازی با تراکتورسازی با قلعه نویی صحبت کرده است. گویا بین دو نیمه بازی استقلال - تراکتورسازی قلعه نویی به یکی از دستیارانش زنگ می زند و از او می خواهد که صدای او را برای همه بازیکنان روی آیفون بگذارد.قلعه نویی در صحبت هایش از خجالت بازیکنان در آمد و حرف های تندی به همه آنها زد. شنیده می شود قلعه نویی که از نمایش بازیکنان تیمش ناراحت بوده، در تماس تلفنی به همه آنها گفته: «بی غیرت ها». رحمتی یکی از بازیکنانی است که از این حرف قلعه نویی ناراحت شده بود.او در رختکن بازی با تراکتور هم وقتی قلعه نویی این حرف ها را زد، با ناراحتی گفت: «من با پای مصدوم دارم برای استقلال بازی می کنم و الان باید این حرفها را بشنوم. کاش قلعه نویی من را از بقیه جدا می کرد.»

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:18 - 0 تشکر 568953


بعد بازی وقتی به قلعه نویی خبر دادند که رحمتی این صحبت ها را انجام داده از او ناراحت شد. جلسه رحمتی با قلعه نویی در تمرین سه شنبه هم به این موضوع ارتباط داشت. رحمتی از قلعه نویی بابت صحبت هایش گله کرد. شنیده می شود قلعه نویی هم در جواب او گفت: «من می دانم که مصدوم بودی ولی نباید جلوی بچه ها این حرف را می زدی.»


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی