ورزش و تندرستی (بازدید: 100)
پنج شنبه 4/8/1391 - 11:0 -0 تشکر 568933
هشدار به مهاجمان گلزن استقلال؛ نق نزنید، گل بزنید!

 

 آرش برهانی سرعتی و گلزن، امین منوچهری قد بلند و سرزن، میلاد میداودی تکنیکی و شوتزن و سیاوش اکبرپور جنگنده و گلساز. خط حمله استقلال را روی کاغذ می توان با بهترین کلمات توصیف کرد ولی آنها درون زمین کاری انجام نمی دهند. مهاجمان استقلال هنوز بعد از 11 بازی، تعداد گل های استقلال را دو رقمی نکرده اند و این یعنی استقلال فقط بیشتر از مس، گهر و پرسپولیس گل زده. 5 گل از 9 گل زده استقلال را مهاجمان زده اند یعنی این مربع قدرتمند البته روی کاغذ هر 421 دقیقه یک بار گل زده اند.

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:1 - 0 تشکر 568934


* آرش برهانی؛ 3 گل و یک پاس گل در 700 دقیقه بازی
بهترین گلزن استقلال که در ابتدای فصل مدام از نداشتن موقعیت های گل گله می کرد. برهانی بعدا این گله گذاری ها را در قبال مشکلات مالی ادامه داد. شماره 9 با وجو د ثبت 100 گل در تاریخ لیگ برتر، همچنان مهاجم قابل اعتمادی نیست. او مقابل تراکتورسازی یک موقعیت مسلم گلزنی را وقتی بازی یک بر صفر بود، از دست داد.

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:3 - 0 تشکر 568936* امین منوچهری؛ یک گل در 330 دقیقه بازی
بعد از گذشت 11 هفته، هنوز با جو استقلال آشنا نیست. توپ بین پاهایش گیر می کند و در ضدحملات تاثیرگذار نیست. یک گل زده که 8 هفته از آن می گذرد. یک موقعیت تک به تک البته تحت فشار را هم مقابل تراکتورسازی از دست داد.

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:3 - 0 تشکر 568937* سیاوش اکبرپور؛ یک گل در 850 دقیقه بازی
بیشترین دقیقه حضور در میدان را بین مهاجمان استقلال دارد ولی فقط یک گل زده است. قلعه نویی وظیفه پاسوری را روی شانه سیاوش اکبرپور گذشته. با این وجود او، هنوز پاس گل هم نداده. اکبرپور را در این فصل بیشتر در حال فریاد زدن بر سر بازیکن رقیب، بازیکن خودی و داور دیده ایم.

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:4 - 0 تشکر 568938* میلاد میداودی؛ یک پاس گل در 225 دقیقه بازی
یک پاس گل در همان بازی اول به جان واریو داد و یک بار هم توپ را به تیر افقی دروازه آلومینیوم کوبید و تمام. در تمام بازیهای بعدی یا به دلیل مصدومیت بازی نکرد و یا در 45 دقیقه اول بدون انجام حتی یک حرکت یا ضربه ای داخل چارچوب تعویض شد. قلعه نویی در بازی با صنعت نفت، بازی تدارکاتی با مس و بازی با تراکتورسازی به میداودی اعتماد کرد. ولی شماره 10 چه کار کرد؟ اصلا کاری کرد؟

پنج شنبه 4/8/1391 - 11:5 - 0 تشکر 568939* 4 دلیل برای گل نزن بودن!
مجید نامجومطلق ضعف استقلال در گلزنی را به 4 عامل ارتباط می دهد. او در این زمینه گفت: «خط هافبک استقلال علیرغم جنس جور و داشتن همه نوع هافبک لازم و کافی برای فوتبال از تخریبی و بازیساز تا فیزیکی و پاسور، هنوز در خلق موقعیت برای مهاجمان موفق نبوده. مهاجمان هنوز در زدن ضربات آخر دقت لازم را ندارند. به علاوه آنها بابت مقایسه شدن شان با فرهاد مجیدی که یک مهاجم 6 دانگ است، با فشار و استرس بازی می کنند. دلیل چهارم هم نداشتن تنوع تاکتیکی است. استفاده از یک راه برای گل زدن کار مدافعان حریف را آسان می کند.»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی