ورزش و تندرستی (بازدید: 65)
شنبه 29/7/1391 - 11:11 -0 تشکر 567789
کمتر از یک میلیون دلاربه کریمی نداده‌ایم

محمد رویانیان گفت: « تا به حال تلاشی از سوی کریمی برای بازگشت ندیده‌ام، اما هر وقت احساس کنم که می‌خواهد برگردد شخصا ورود می‌کنم.»

 

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بازگشت علی کریمی، احتمال جدایی چند بازیکن این تیم در نیم فصل و دیدار خود با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

شنبه 29/7/1391 - 11:13 - 0 تشکر 567791

وی درباره دیدار خود با مدیرعامل و سرمربی استقلال اظهار کرد: «این محبت آقایان را می‌رساند که به باشگاه پرسپولیس آمدند. من از آنها تشکر می‌کنم. پرسپولیس و استقلال در طول سال چند بار با هم رقابت می‌کنند که حداکثر سه، چهار روز می‌شود، اما باقی اوقات با هم دوست هستیم و نیاز به هماهنگی‌هایی داریم، چرا که هر دو باشگاه‌های دولتی هستیم. بحث تراز مالی و کارهای اقتصادی در دو باشگاه و همچنین تاثیر فرهنگی پرسپولیس و استقلال بر جامعه برای ما بسیار مهم بود. من که کار اقتصادی خود را شروع کرده‌ام، اگر استقلال هم در این میان به جمع ما بپیوندد به سود هر دو باشگاه است. با وجود این که پرسپولیس خیلی وقت است که برنامه‌های خود را شروع کرده است.»

شنبه 29/7/1391 - 11:13 - 0 تشکر 567792

رویانیان افزود: «در خود فوتبال هم اشکالی ندارد که این دو باشگاه با هم همکاری کنند. ما در طول سال می‌توانیم از طریق برنامه‌ریزی درست به هم کمک کنیم و ارتباط داشته باشیم. آن روز دو باشگاه بزرگ با هم نشست داشتند که البته بازتاب این نشست هم باید درست باشد، اما من دیدم که بعضی رسانه‌ها طور دیگری آن را منعکس کردند. ما در این نشست روی مشکل مالی که با دولت داشتیم، گره‌های مالی دو باشگاه، موضوع اسپانسر و همچنین ورزشگاه آزادی صحبت کردیم. یکسری مسایل اقتصادی هم وجود داشت که من به فتح‌الله‌زاده پیشنهاد دادم.»مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها حضور قلعه‌نویی در این نشست را به منزله معاوضه بازیکن بین دو باشگاه دانستند؟ گفت: «اصلا چنین موضوعی وجود نداشت. قلعه‌نویی بزرگواری کرد و دیدن من را که هنگام فوت مادرش به خانه او رفته بودم پس داد. قلعه‌نویی فقط نیم ساعت در باشگاه ما بود، اما من با فتح‌الله‌زاده نزدیک به دو ساعت صحبت کردم. هیچ بحثی برای معاوضه بازیکن انجام نشد و حتی من بحث جذب ساموئل را هم تایید نمی‌کنم.»

شنبه 29/7/1391 - 11:14 - 0 تشکر 567794


محمد رویانیان در ادامه گفت و گویش درباره صحبت‌های علی کریمی پس از بازی ایران با کره جنوبی که گفته بود «از رویانیان ناراحتم» گفت: «من تعجب می‌کنم که چرا کریمی از دست من ناراحت است. او باید با ژوزه صحبت کند و سرمربی تیم بوده که درباره او تصمیم گرفته است. انصافا کریمی یکی از بهترین بازیکنان ایران است و یک فرد حرفه‌ای است. خود من از او گله دارم و ناراحتم. نه این که کریمی از من ناراحت باشد.»کریمی درباره صحبت‌های ژوزه که گفته بود «او پس از بازی نفت تهران و در رختکن جلوی همه بازیکنان و مربیان گفته بود من باید برکنار شوم» عنوان کرده بود که به غیر از او دو، سه نفر دیگر هم چنین حرفی را زده‌اند. رویانیان در این رابطه به ایسنا گفت: ژوزه با همه بازیکنان برخورد کرده است. با علی عسگر برخورد کرد و این بازیکن پس از عذرخواهی به تمرین‌ها بازگشت. محسن بنگر را به تمرین راه نداد، اما بنگر با او صحبت کرد و او هم به تمرین‌ها بازگشت. سه، چهار بازیکن همین وضعیت را داشتند، اما کریمی این کار را نکرد. در یک تیم همه بازیکنان چه بزرگ و چه کوچک باید مثل هم باشند و هیچ فرقی بین آنها وجود ندارد.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره این گفته کریمی که «آنها نباید با علی کریمی که با پرسپولیس قرارداد سفید امضا کرده و پیشنهاد یک میلیون دلاری عجمان را ردکرده این طور رفتار می‌کردند» اظهار کرد: «مطمئن باشید قراردادی که ما با کریمی بستیم هم در آن زمان به همین مقدار بود. ما کمتر از پیشنهادی که عجمان به کریمی داده بود با او قرارداد نبسته‌ایم.»وی افزود: «علی کریمی خودش باید بخواهد. من برای بازگرداندن او به تیم تلاش خودم را کردم و راه پیش پایش گذاشتم، او باید به حرف من گوش می‌کرد، اما این کار را نکرد. حال گناه من چیست؟ تا وقتی که این سرمربی در پرسپولیس هست بازیکن باید با او صحبت کند تا مشکلش حل شود. من شخصا دو بار با کریمی صحبت کردم و حتی یک بار به اردوی تیم ملی رفتم و یک ساعت و نیم با هم حرف زدیم، او از مشکلات خودش با ژوزه به من گفت. من هم به او گفتم به نظر شما من چه کار کنم. من باید به شما تذکر بدهم که دیگر مشکل انضباطی رخ ندهد. حتی مهدوی کیا خودش آماده شد که پیشقدم شود و کریمی را آشتی دهد، اما آن کسی که باید پا پیش بگذارد خود کریمی است.»رویانیان ادامه داد: «من کریمی را نصیحت کردم و سعی کردم او را قانع کنم که به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای عمل کند و با مربی خود هماهنگ باشد. در فوتبال اروپا هم رخ می‌دهد که بعضی مربیان بزرگ به بزرگ‌ترین بازیکنان تیمشان بازی نمی‌دهند و این موضوع عجیبی نیست.»مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «تا به حال تلاشی از سوی کریمی برای بازگشت ندیده‌ام، اما هر وقت احساس کنم که می‌خواهد برگردد شخصا ورود می‌کنم. با این حال تا زمانی که می‌گوید عذرخواهی نمی‌کنم من چه کاری می‌توانم انجام دهم؟ باید مربی تیم را عوض کنم و یا بازیکن را؟»

شنبه 29/7/1391 - 11:15 - 0 تشکر 567795

رویانیان درباره احتمال پیوستن رضا حقیقی، هافبک فجرسپاسی به پرسپولیس گفت: «حقیقی با فجر قرارداد دارد و ما اگر هم مذاکره‌ای انجام دهیم باید با مسئولان این باشگاه مذاکره کنیم. هنوز چیزی مشخص نشده است. یکی، دو هافبک دفاعی دیگر مدنظر داریم که یکی از آنها خارجی است.»وی همچنین درباره پیشنهادهای خارجی مهرداد پولادی گفت: «هیچ کدام از بازیکنانی که این فصل به پرسپولیس آوردیم در ایران به تیم دیگری نمی‌روند، اما اگر در اروپا و تیمی باشد که اعتبار و نام بزرگی داشته باشد روی آن پیشنهاد فکر می‌کنیم. هنوز پیشنهادی برای پولادی به دست ما نرسیده است، اما امیدوارم که این بازیکن را حفظ کنیم، چرا که به او در طول فصل نیاز داریم.»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی