ورزش و تندرستی (بازدید: 423)
دوشنبه 24/7/1391 - 14:7 -0 تشکر 566715
تنفر هواداران استقلال از بازگشت نیکبخت

آمار و ارقام تا امروز به ضرر واحدی است و اكثریت هواداران استقلال مخالف بازگشت نیكبخت به جمع آبی ها هستند!
 
انتشار خبر بازگشت نیكبخت به استقلال با واكنش‌های متفاوتی از سوی هواداران به خصوص تیفوسی‌های این تیم روبرو شده است. نگاهی به نظرات هواداران متعصب استقلال در برخی شبكه‌ها و سایت‌های اجتماعی نشان از تنفر اكثریت آنها به این بازیكن دارد. بسیاری از هواداران استقلال با بازگشت نیكبخت مخالفند و سعی می‌كنند این روزها در سایت‌ها و شبكه‌های اجتماعی ناراحتی و نفرت خود را بابت شنیدن این خبر به همگان اعلام كنند.


تنها درصد كمی از هواداران استقلال هستند كه با بازگشت نیكبخت به استقلال موافقت كرده‌اند كه این موضوع نشان می‌دهد طیف عظیمی از هواداران استقلال هنوز یادشان نرفته نیكبخت كه تا قبل از جدایی محبوب‌ترین بازیكن استقلال به شمار می‌رفت چگونه و در چه شرایطی اردوگاه آبی را به مقصد اردوگاه سرخ ترك كرد.


نیكبخت 7 سال پیراهن استقلال را در لیگ تن می‌كرد و محبوبیت خاصی میان هواداران استقلال داشت. او همان روزهایی كه مورد توجه چندین تیم اروپایی از جمله اتلتیك مادرید اسپانیا قرارگرفته بود محبوب ترین بازیكن تیمش محسوب می‌شد و بسیاری بر این باورند كه اگر نیكبخت از استقلال جدا نمی‌شد اكنون محبوب ترین استقلالی فوتبال ایران میان هواداران به حساب می‌آمد.


تصمیم جنجالی علیرضا نیكبخت اما در برهه‌ای كه استقلال نیز به شدت نیازمند نیكبخت بود او را به منفور ترین استقلالی روی زمین تبدیل كرد اما نیكبخت جوان پی شهرت بیشتر بود و در یك اقدام غیر منتظره استقلال را به مقصد پرسپولیس ترك كرد. شاید اگر نیكبخت در آن حال و روز استقلال را تنها نمی‌گذاشت امروز هیچ یك از هواداران استقلال به خود اجازه نمی‌داد آن الفاظ تند را در سایت‌ها و شبكه‌های اجتماعی نثار این بازیكن كند اما نیكبخت به واقع الان هیچ جایگاهی میان هواداران استقلال ندارد و اكثریت قریب به اتفاق هواداران از اینكه می‌شنوند بازیكنی كه تیمش را در برهه‌ای حساس تنها گذاشت وبه تیم رقیب رفت، می‌خواهد دوباره برگردد و لباس استقلال را تن كند عكس العمل تندی نشان می‌دهند.

 شاید طرح بازگرداندن نیكبخت در این برهه با نیت آماده كردن ذهن هواداران استقلال صورت گرفته باشد. اینكه قلعه نویی می‌خواهد نیكبخت را به استقلال برگرداند تقریبا قطعی شده و سرمربی استقلال نیز به آن اشاره كرده است و شاید زمانی كه تا آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر باقی مانده ذهن هواداران استقلال را برای پذیرش نیكی سابق آماده و مهیا كند. در شرایط فعلی بدون اغراق می‌توان گفت 99 درصد از هواداران استقلال مخالف بازگشت نیكبخت هستند وتنها درصد كمی از استقلالی‌ها هستند كه می‌خواهند جاده را برای بازگشت نیكبخت باز بگذارند.


شاید نیكبخت نیز این روزها اگر سری به سایت‌ها و شبكه‌های اجتماعی بزند بیشتر از هر زمان دیگری عمق فاجعه‌ای كه در آن زمان باعث شد را درك كند. هنوز بسیاری نمی‌دانند نیكی چرا بعد از 7 سال حضور در استقلال ناگهان این تیم را به مقصد پرسپولیس ترك كرد و رفت. آیا نیكبخت اگر به استقلال بازگردد و بار دیگر لباس آبی را تن كند به این سوال پاسخ خواهد داد؟

 

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی