انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 111)
دوشنبه 24/7/1391 - 11:44 -0 تشکر 566640
آرایش زنان توسط مردها در آتلیه یا آنتالیا؟

خانم اولی یک تاپ آبی رنگ کوتاه نیم تنه و یک شلوار مشکی و خانم دومی یک تاپ مشکی کلاه دار و یک شلوار جین بهآرایش زنان توسط مردها در آتلیه یا آنتالیا؟ تن داشتند. حس می کردم بجای آتلیه اشتباها به "آنتالیا" آمده ام. دست شوهرم را گرفت و گفت همان گوشه واستا... آهان... چیک...

... وحشت برم داشته بود. اینجا کلینیک زیبایی است؟ من برای پاکسازی پوستم به اینجا آمده ام. مردان اینجا چه میکنند؟ مطب دکتر اینجا چرا؟ این چه سرو وضعی است که زنان در مقابل مردان مراجعه کننده دارند. آیا اینجا ایران است؟ نظارت اداره اماکن دروغ است یا راست؟ خدای من. در را بستم. بیخیال 16500 تومانم شدم. دو تا پا داشتم و دوتا پای دیگر قرض کردم. راستی از طریق سایت خرید گروهی با این مرکز آشنا شدم! مرکز ماساژ و پاکسازی پوست ... بود.

اینها نمونه ای از خروارها مراکزی است که بدون نظارت و تنها به منظور سودجویی تاسیس شده و متاسفانه بدون نظارت دستگاه های ذیربط اقدام به فعالیت می کنند. فضای غیر شرعی و غیر قانونی حاکم بر آنها در کنار میلیون ها تباهی و فسادی که در طول روز در این مکان ها شکل می گیرد این نکته را مورد سئوال قرار می دهد که نظارت همگانی و وجود ارگانی به اسم اماکن و همچنین نظارت شهرداری بر مجوزها چگونه است.
این در حالی است که در بسیاری از شرکت های خصوصی و پشت درب های بسته، زنان اقدام به کشف حجاب کرده و روابط زن و مرد آزاد تلقی می شود و نظارت قانونی به دلیل عدم نصب تابلو بر آنها وجود ندارد.
از دیگر سو وجود و بروز قارچ گونه سایت های خرید گروهی بدون هیچ نظارتی که اقدام به عقد قرارداد با مراکز بدون مجوز رسمی و تابلو می نمایند نیز قابل بحث است.

گفتنی است رویداد نام و نشانی چهار مرکز از اماکن یاد شده را در اختیار دارد که میتواند در اختیار دستگاههای مسئول قرار دهد.
منبع: رویداد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی