ورزش و تندرستی (بازدید: 56)
شنبه 22/7/1391 - 8:35 -0 تشکر 566025
ابراز تاسف رئیس کمیته داوران برای فدراسیون فوتبال

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: برای فدراسیونی که کمیته داورانش به مدت پنج سال بدون آیین نامه به فعالیت خود ادامه داده است، متاسفم.
فریدون اصفهانیان در گفتگو با مهر در خصوص تاکید دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال بر ممانعت از حضور ناظران داوری در برنامه‌های ورزشی صداوسیما گفت: این موضوع را آقای الطریفی عربستانی که به عنوان مدرس AFC در کلاس ناظران داوری فوتبال کشورمان حضور یافته بود، مطرح کرده است. ایشان در آن جلسه عنوان کرده است ناظرانی که با دپارتمان و کمیته داوران فدراسیون فوتبال همکاری می‌کنند، نمی‌توانند در برنامه‌های تلویزیونی حضور یابند.

وی در ادامه افزود: این موضوع بصورت رسمی به کمیته داوران فدراسیون فوتبال ابلاغ نشده و موردی است که یکی از ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا شفاها بدان اشاره کرده است. به همین خاطر من از آقای عسگری خواستم بصورت رسمی از فیفا و AFC در خصوص حضور ناظران داوری در برنامه‌های ورزشی استعلام بگیرد که براساس آن تصمیم گیری کنیم.


"با این شرایط آیا حضور ناظران داوری در برنامه‌های ورزشی صداوسیما بلامانع است"، اصفهانیان در پاسخ به این پرسش گفت: من نمی‌گویم مشکل ندارد. به هر صورت آقای الطریفی مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک کلاس توجیهی چنین موضوعی را مطرح کرده است. ما باید از AFC استعلام بگیریم. کمیته داوران فدراسیون فوتبال تنها مواردی را به اجرا می‌گذارد که بصورت بخشنامه به این کمیته ابلاغ شده باشد. تا به امروز که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا چیزی بصورت رسمی به ما ابلاغ نشده است.


اصفهانیان در خصوص تصویب آیین نامه کمیته داوران فدراسیون فوتبال توسط هیات رئیسه این فدراسیون گفت: آیین نامه را به هیات رئیسه فدراسیون داده‌ایم تا مورد مطالعه قرار دهند. امیدواریم در جلسات آتی آیین نامه کمیته داوران تصویب شود.


وی در خصوص اینکه تصویب آیین نامه کمیته داوران می‌تواند به اختلافات موجود بین این کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون پایان دهد، گفت: موضوع اختلاف نظرها به کنار، کمیته داوران نیاز به آیین نامه دارد. واقعا برای فدراسیون متاسفم که کمیته داورانش پنج سال بدون آیین نامه کار کرده است.

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی