ورزش و تندرستی (بازدید: 115)
چهارشنبه 12/7/1391 - 13:48 -0 تشکر 564139
برنامه نود بوی «دلار» گرفت!

در برنامه 90 این هفته انتخابات جنجالی هیئت فوتبال استان فارس مورد بررسی قرار گرفت.

 

 سوال شب گذشته برنامه 90 به تیم ملی نوجوانان ایران اختصاص داشت و اینکه شاگردان علی دوستی چه رتبه ای در مسابقات قهرمانی آسیا به دست می آورند که 80 درصد بینندگان به قهرمانی نوجوانان ایرانی رای دادند.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:49 - 0 تشکر 564140

* گرانی لحظه به لحظه دلار!


فردوسی پور در گفت و گوی تلفنی با دوستی سرمربی نوجوانان از وی پرسید درست است که برای صعود به جام جهانی نفری 700 دلار به بازیکنان پاداش داده شده یا نه و اگر این درست باشد با توجه به گرانی لحظه ای دلار  بازیکنان تیم ملی نوجوانان هر لحظه پولدار تر می شوند و میزان پاداش شان از 2 میلیون به 3 -5 میلیون تومان می رسد.


دوستی هم گفت که هدف بازیکنان نوجوانان فقط سربلندی کشور و پرچم ایران است و برای پول بازی نمی کنند. البته مسئولان فدراسیون به بازیکنان لطف و مرحمت داشت

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:49 - 0 تشکر 564141

* گیج خوردن داوران و اشباح در ورزشگاه آزادی!


مجری برنامه در قسمت 90 درجه با توجه به اتفاق سرگیجه بازیکنان پرسپولیس در دیدار با سپاهان محوریت صحبت های خود را روی این موضوع بنا نهاد. فردوسی پور معتقد بود محسن ترکی از نوشیدنی جادویی خورده که نتوانسته مشت نکونام به صورت بازیکن نفت آبادان را ببیند!


فردوسی پور همچنین از حضور ماموران راهنمایی و رانندگی در اطراف ورزشگاه آزادی که بازی بدون تماشاگر پرسپولیس و آلومینیوم در آن برگزار می شد ایراد گرفت و گفت شاید اشباح در ورزشگاه هستند که این همه مامور به ورزشگاه اعزام شده است!

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:49 - 0 تشکر 564142

* مهدوی کیا: در فوتبال ایران الفاظ مفتخرم و خوشحالم استفاده نمی شود


مهدی مهدوی کیا که به عنوان یکی از یازده بازیکن قرن هامبورگ از سوی هواداران این باشگاه انتخاب شده بود گفت: این یکی از قشنگ ترین لحظه های زندگی ورزشی من بود. در فوتبال ایران بیشتر از الفاظ متاسفم و ببخشید استفاده می شود و الفاظ مفتخرم و خوشحالم در فوتبال ما نیست.


وی در مورد اتفاق های دیدار با سپاهان گفت: همه تصاویر را دیدند و لزومی به حرف زدن نیست. اگر اتفاقی برای یکی از بازیکنان می افتاد نمی دانم چه کسی باید پاسخگو می شد. به احترام رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان که فوتبالی و پیشکسوت بود حرفی نزدم ولی اینکه او به خنده های من اشاره کرد باید بگویم اگر من قهقهه هم می زدم عجیب نبود زیرا یک اتفاق نادر در فوتبال رخ داد. اتفاقی که تاکنون نظیرش را ندیده بودم. اگر بازیکنی مثل نوری  ضربه مغزی می شد چه اتفاقی می افتاد؟ در هر جای دیگر دنیا بود، مراجع قضایی و پلیس جنایی به این مسئله ورود می کرد اما ما از کنار این موضوع به راحتی گذشتیم.


وی در مورد آزمایش بطری های آب، گفت: مطمئن باشید از آن بطری ها چیزی بیرون نمی آید.


مهدوی کیا در مورد اینکه حدسی هم می زند یا نه، گفت: من حدسی نمی زنم یک اتفاق عجیب و غریب بود.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:50 - 0 تشکر 564143

* آزمایش بطری‌های آب در آزمایشگاه وزارت بهداشت و پزشکی قانونی


عادل فردوسی پور از ارائه بطری های آب بازی پرسپولیس و سپاهان به آزمایشگاه وزارت بهداشت و پزشکی قانونی خبر داد و گفت: در مورد مواد مخدر، مواد روانگردان و ... مورد آزمایش قرار گرفته اما جواب را شفاهی نمی دهند و باید با نامه مراجع قضایی پاسخ آزمایش را بگیریم.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:51 - 0 تشکر 564144

* ممنوعیت حضور کارشناسان داوری در برنامه تلویزیونی درست نیست


محمد فنایی ممنوعیت حضور ناظران فعال داوری در تلویزیون که از سوی نماینده AFC اعلام شده بود را درست ندانست و گفت اگر مسئولان داوری را به تلویزیون دعوت کنید دیگر چنین اتفاق هایی رخ نمی دهد!


فردوسی پور هم گفت من به یک کارشناس کرجی زنگ زدم که به تلویزیون بیاید اما یکباره گفت من شمال هستم و نمی توانم بیایم!


بعد هم میرزابیگی از تلفن بابلسر زنگ زد و به مجری برنامه گفت من شمال هستم و مشکلی برای حضور در برنامه ندارم.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:52 - 0 تشکر 564145

* ورزشگاهی که طبل و شیپور در آن ممنوع است


ورزشگاه دستغیب شیراز ورزشگاهی عجیب است که نیمی از زمین مسابقه در آن قابل رویت نیست و به تماشاگران هم اجازه نمی دهند که در آن طبل و شیپور بزنند. آب آبخوری هایش هم گرم است. جعفر جعفری مدیرعامل باشگاه فجر هم گفت که ورزشگاه حافظیه در نیم فصل دوم آماده خواهد شد.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:52 - 0 تشکر 564146

* انتخابات پرتنش و پرچالش هیئت فوتبال فارس


بررسی انتخابات هیئت فوتبال استان فارس بیش از 50 دقیقه وقت برنامه را گرفت و عادل فردوسی پور مدعی شد از وزارت ورزش و اداره کل تربیت بدنی با برخی از افراد مجمع تماس گرفته شده و آنها را از حضور در مجمع باز داشته اند.


فردوسی پور گفت در انتخابات فدراسیون فوتبال از کفاشیان که موضع درست و حقی داشت دفاع کرده اما در انتخابات هیئت فوتبال فارس تخلفاتی صورت گرفته است. حداقل سه عضو در مجمع حضور نداشته اند و نماینده ای هم نداشته اند. جعفری مدیرعامل باشگاه فجر سپاسی نیز دوبار رای داده، یکبار به جای خودش و یکبار هم به جای ترابی یکی دیگر از اعضای مجمع که در هنگام رای گیری نبوده است.


جعفری گفت: برخی نمی خواستند آیت اللهی دوباره رئیس هیئت فوتبال فارس شود و از طرف مدیرکل تربیت بدنی با برخی از اعضای مجمع تماس گرفته اند که در این انتخابات شرکت نکنند و در نهایت از 54 عضو 39 نفر شرکت کردند و مجمع قانونی بوده است.


رئیس هیئت فوتبال ممسنی هم گفت که نه در انتخابات شرکت کرده و نه نماینده ای معرفی کرده و هر فردی به جای او در انتخابات شرکت کرده و رای داده است کارش قانونی نبوده است.


احمدرضا براتی وکیل حقوقی هم گفت: کفاشیان که هیچ بلاتر هم نمی تواند قانون را زیر پا بگذارد و به جای 45 روز فاصله برای برگزاری مجمع انتخاباتی این فاصله را 37 روزه کند.


در نهایت فردوسی پور گفت سه نفری که از مجمع بیرون رفته اند برای از حد نصاب انداختن مجمع بوده و یک تخلف هم می تواند


باعث مخدوش شدن انتخابات شود.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:53 - 0 تشکر 564147

* فرهاد مجیدی میهمان ویژه هفته آینده


عادل فردوسی پور هم وعده داد در برنامه 90 هفته آینده فرهاد مجیدی میهمان ویژه است و در مورد خداحافظی اش توضیح خواهد داد.

چهارشنبه 12/7/1391 - 13:53 - 0 تشکر 564148

* پخش دور تند بازی‌های هفته یازدهم و اشتباهات داوری


بازی های هفته یازدهم از ساعت 2 بامداد به بعد با سرعت زیاد پخش شد.


طبق نظر محمد فنایی کارشناس داوری برنامه 90 داور یک پنالتی برای داماش نگرفت. گل تراکتورسازی به نفت تهران مردود بود. مازیار زارع از ملوان باید در دقیقه 85 در دیدار با مس اخراج می شد. بازیکن تیم فجر سپاسی نیز در دیدار با آلومینیوم در نیمه اول باید اخراج می شد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی