انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 137)
شنبه 1/7/1391 - 22:17 -0 تشکر 561793
ماجراجویی

ماجراجویی عملی است كه شما را ورای حد آسایش‌تان می‌برد. ماجراجویی ها سطح زندگی شما را می سازند و هنگامیكه از محدودیت‌های خود فراتر روید، قلبتان در انتظار تازه‌ها می‌تپد. ماجراجویی افق‌های شما را گسترش می‌دهد و شما را به درون دنیایی‌جدید و هیجان‌انگیز می‌برد. هنگامی كه لذت آزمودن انتخاب‌های جدید و خطر كردن را احساس كنید، آن وقت ارزش ماجراجویی را در زندگی خود می‌آموزید. زندگی بدون ماجراجویی شاید امن باشد،‌ولی چیزی است كه فاقد رنگ و بافت است. اگر هیچگاه شجاعانه پیش نروید، هیچگاه نمی‌توانید رشد كنید. جرقه ماجراجویی معمولا به صورت هوس‌هایی جسورانه نمایآن می‌گردد كه شما آنها را به‌عنوان مواردی احمقانه یا غیرعاقلانه از خود دور می‌كنید. در هر حال به‌محض آنكه به این جرقه اهمیت دهید و آن را محترم بشمارید دری به روی تجربیات شگفت‌آور و ارتباطات جادویی‌می‌گشایید. شروع به برداشتن گام‌هایی بزرگتر و شجاعانه به سوی زندگی رویایی‌تان می‌كنید. به گذشته خود بازگردید . راجع به ماجراجویی‌هایی كه در زندگی‌تان رخ داده بیندیشید. لحظاتی كه به خود اعتماد می كنید و از حدود همیشگی پا را فراتر می‌گذارید، لحظاتی ارزنده‌اند زیرا می‌توانند شادی موجود را به‌خاطرتان بیاورند. خود را در نود سالگی مجسم كنید و نگاهی به گذشته‌تان بیفكنید، می خواهید چه چیزی ببینید؟ آیا شما می‌توانید از ماجراجویی بیشتری در زندگی‌تان پیروی كنید: "آنچه در توان دارید انجام دهید یا پا به هر رویایی كه می‌توانید بگذارید. جسارت و بی‌باكی دربردارنده نبوغ، قدرت و سحر است."

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی