انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 112)
شنبه 1/7/1391 - 21:48 -0 تشکر 561782
ایمان ...

به خود ایمان داشته باشید زیرا حقیقت خود و دانشی را كه در اعماق روحتان اندوخته شده است به یاد خواهید آورد، شاید لحظاتی باشد كه نتوانید به‌وضوح راهتان را به سوی حقیقت خود ببینید. ایمان صرف باور داشتن (بدون هیچ‌گونه دلیل روشن) به این است كه حقیقت، هرچند گاهی پوشیده به نظر می‌رسد، برای همیشه در پرده ابهام نمی‌ماند. خیلی ساده در درونتان خاموش می ماند تا مجددا به شعور درونی خود متصل شوید. راه‌های زیادی وجود دارد كه بتوانید ایمان خود را در طول لحظات تاریك، مجددا باز یابید. می‌توانید با استعداد از كسانی كه شخصیت واقعی شما را می شناسد و با ذات لطیفتان آشنا هستند، حقیقت خود را بازیابید. می‌توانید با این افراد در تماس باشید و از آنان بخواهید كه حقیقت را در لحظات فراموشی موقت به خاطرتان بیاورند. راه دیگر زنده نگه داشتن ایمانتان، سنگ محك است. در لحظات آگاهی‌تان به واقعیات چیزهایی جمع كنید كه شما را به منبع الهام‌بخش‌تان پیوند دهد. این اشیاء می‌تواند تداعی‌كننده موضوعات یا نوشته یا نقل قول یا هر چیزی باشد شما را به جایی در درونتان كه به روح مطلق متصل است بازگرداند. در لحظات فراموشی، خود را در مجاورت آنها قرار دهید تا به یادتان بیاورند چه كسی هستید و چه توانایی‌هایی دارید. ایمان می‌تواند با درگیر شدن در هر فعالیتی كه در آن متمركز باشید، دوباره جلا یابد.

منبع : کتاب " ده قانون انسان بودن " نام نویسنده: دكتر شری كارتر اسكات-مترجم: زكیه موسوی رضوی-انتشارات: نسل نواندیش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی