ورزش و تندرستی (بازدید: 166)
جمعه 31/6/1391 - 11:47 -0 تشکر 561321
پشت پرده اتفاقات پرسپولیس

ارسال به دوستان
علی کریمی از پرسپولیس می رود! علی کریمی از پرسپولیس می رود!

یکی از بازیکنان پرسپولیس از پشت پرده اتفاقات پرسپولیس پرده برداشت و گفت: «اگر دیدید در بازی‌های آینده علی پایش را گرفت و مصدومیت را بهانه کرد تا دیگر بازی نکند تعجب نکنید.»

به گزارش خبرگزاری پارس فوتبال و به نقل از جام وقتی رویانیان گفت آخرین اولتیماتوم را می‌دهم و اگر شرایط عوض نشود دست به جراحی می‌زنم همه گفتند منظور او علی کریمی است اما معلوم نشد چرا رویانیان صراحتا اسمی از کریمی نبرد.

جمعه 31/6/1391 - 11:48 - 0 تشکر 561322

در همین ارتباط یکی از بازیکنان پرسپولیس دست به افشاگری زد و گفت: «به نظر من چون علی کریمی بین گروهی از هواداران محبوب است، سردار احتیاط می‌کند. در برنامه 90 دوشنبه شب دیدیم که او به کریم انصاری‌فرد حمله کرد اما اسمی از کریمی نبرد و گفت من نمی‌خواهم اسم کریمی یا بازیکن دیگری را ببرم در حالی که در مورد انصاری‌فرد کاملا آدرس داد و حتی گفت من که نمی‌توانم بروم کنار او بازی کنم و گل بزنم!»

وی ادامه داد: «به نظر من کریمی هم این مسائل اخیر را تحمل نمی‌کند. رابطه او با 2، 3 نفر از پرسنل باشگاه به شدت خراب است و حتی در اتوبوس تیم یک‌بار هرچه دلش خواست به یکی از مسئولان باشگاه گفت. مسئله بعدی این است که کریمی، ژوزه را هم خیلی قبول ندارد و حتی استیلی را بیشتر از او دوست داشت! به همین خاطر اگر دیدید در بازی‌های آینده علی پایش را گرفت و مصدومیت را بهانه کرد تا دیگر بازی نکند تعجب نکنید.»

بازیکن پرسپولیس در پایان گفت: «علی کریمی با چند بازیکن پرسپولیس از جمله رضایی، نوری، فشنگچی و آقازمانی هم رابطه خوبی ندارد. همان‌هایی که ابتدای فصل گفته بودند اگر علی کریمی باشد ما نیستیم اما بعدا با صحبت‌های سردار نظرشان عوض شد.»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی