انجمن ها > انجمن حوزه علميه > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
حوزه علميه (بازدید: 199)
دوشنبه 27/6/1391 - 22:46 -0 تشکر 560549
تحلیل امام جمعه محترم بخش گتاب راجع به فیلم موهن آمریکایی - اسرائیلی


تحلیل امام جمعه محترم بخش گتاب راجع به فیلم موهن آمریکایی - اسرائیلی

این تحلیل را حجت الاسلام و المسلمین حاج حسین تقی پور امام جمعه محترم بخش گتاب از شهرستان بابل در نمازجمعه مورخ 24 شهریور 1391 برای نمازگزاران ، بیان کردند.


از قرن پنجم یعنی آغاز دوران قرون وسطی تا قرن 15 که پایان دوران قرون وسطی و آغاز دوران رنسانس بود و در طول جنگهای نه گانه و دویست ساله ی صلیبی یهود و صهیونیزم برای نابودی اسلام آنها برنامه داشتند و بطور کلی در محورهای زیر اقدام می کردند و می کنند :

1.نشر افسانه و داستانهای غیرواقعی در مورد اسلام و مسلمین

2.قلب و تحریف تاریخ واقعی صدر اسلام

3.نوشتن ردیه بر قرآن و اسلام

4.ترجمه ی مغرضانه ی قرآن به لاتین

5.اعزام مبلغان مذهبی به ممالک اسلامی

6.خطر جلوه دادن وجدان اسلامی برای افراد جامعه

7.تن آسا ، شهوت پرست ، سخت دل ، خون ریز نشان دادن پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم

8.جنگیدن بی باکانه اصحاب پیامبر به طمع غنائم جنگی

9.حقیقت اسلام ، ستمگری ، قتل و خون ریزی است و اسلام با جنگ و زور گسترش یافت

10.اسلام انحرافی از اصل مسیحیت است.

11.پیامبر مسلمین ، مخالف مسیح است.

صهیونیست بر این باور است که تلویزیون چشم و گوش آدم هاست ؛ ما نیز باید با این وسیله عقاید خود را در سطح جهان منتشر کنیم. لذا بر اکثر مراکز خبری و اطلاع رسانی جهان و رسانه های جهانی و شبکه های تلویزیونی و سینماهای جهان بویژه بر نشریه ها و رسانه های آمریکا و انگلیس سلطه دارند. بیش از 90% از کل دست اندرکاران رسانه ای دنیا صهیونیست است. نخستین شرکت تولید فیلم در آمریکا یعنی " شرکت سیناگراف" ، تولید فیلم های صهیونیستی را از سال 1909 میلادی آغاز نمود. صهیونیست ها بطور کامل هالیوود را در دست دارند. مثلا شرکت " یونیورسال " ، " شرکت گلدن " ، " شرکت مترو " و "شرکت برادران وارنر"

با توجه به مطالب بالا لازم است در 4 محور هشدار داده شود :

1.ملت مسلمان ایران

امت محمد صلی الله علیه و آله باید بدانند ویروسهای شبهات به سمت دین و حیا و عفت و اعتقادات مذهبی اسلامی ارسال شده است و اگر مدیریت نکنند این ویروس دل و جان ما و فرزندانمان را فلج می کند. باید امت مسلمان از این ویروسها ، واکسنی تهیه کند تا با تولید پادزهر آن ، خود را مقاوم سازی دینی کنند.

2.دولت اسلامی ایران

اتخاذ بهترین تصمیم از راه دیپلماسی سیاسی و تلاش جهت ایجاد یک جبهه علیه نظام صهیونیستی و استفاده مناسب از ریاست خود بر جنبش عدم تعهد و بهره مندی از توانمندی کنفذانس اسلامی و رایزنی با اتحادیه عرب.

3.جهان اسلام

جهان اسلام باید به محورهای زیر به مقابله با توهین کنندگان به خاتم انبیاء صلی الله علیه و آله برود.

الف) بستن شیرهای نفت علیه صهیونیست ها و آمریکا و دیگر سران استکبار

ب) اخطار و احضار و حتی اخراج سفرای رژیم صهیونیستی و آمریکا از کشورهای خود و قطع روابط دیپلماتیک

ج) تشکیل یک جبهه واحد بر ضد مستکبرین

د) مجازات عاملان و دست های پشت پرده و همه حامیان

4.جهان مسیحیت

شما نیز خطر یهود و صهیونیست را دست کم نگیرید. آنان بر اساس آنچا در " تلمود " آمده است می گویند : (( بر یهود جائز نیست که بر غیریهود شفقت و مهربانی کنند))

آنها با تسلط بر تمام مراکز اقتصادی ، سیاسی ، اطلاع رسانی قصد دارند دنیا را به بردگی بگیرند. آنها در همه ی فیلم ها و نشریات خود می خواهند با زنده کردن جنگهای صلیبی مظلوم نمایی کنند چون مسیحیت در 8 جنگ از 9 جنگ صلیبی در طول دویست سال از مسلمانان شکست خورده است. آنها در این فیلم ها مسلمانان را دشمنان تاریخی مسیحیت معرفی می کنند و مسیحی را مدافع صهیونیست و یهود قرار می دهند. آنها با این ترفند ها می خواهند تا مسیحیان را علیه مسلمین تحریک کنند. و جنگ بین اسلام و مسیحیت را راه بیاندازند که قطغا این نه به نفع اسلام و نه به نفع مسیحیت است.

اکنون به راز پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی پی می بریم که فرمود : (( پشت صحنه ی این حرکت شرارت بار ، سیاست های خصمانه ی صهیونیسم و آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی است. )) 

رضوان حسن زاده آهنگر
منبع :

http://njgatab.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=582:1391-06-25-15-52-07&catid=45:didarha&Itemid=75

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی