ورزش و تندرستی (بازدید: 144)
يکشنبه 26/6/1391 - 16:42 -0 تشکر 560212
دریغ از یک عذرخواهی فوتبالی ها از مردم!

بعد از اینکه اخبار ضد و متناقضی در خصوص توجیه بازیکنان جدید الورود تیم ملی برای مصاحبه نکردن با رسانه ها توسط بازیکنان قدیمی تر تیم ملی منتشر شد، شایعه جریمه مالی برای بازیکنانی که این قانون را زیر پا بگذارند، شاهکار بعدی بازیکنان تیم ملی بعد از باخت به لبنان می باشد. 

زیر سوال رفتن رقم های درآمدی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در پی افتخار آفرینی ورزشکاران ایرانی در مسابقات المپیک صورت گرفت، نارضایتی تعدادی از بازیکنان ملی پوش فوتبال را به همراه داشت و در اردوی تدارکاتی تیم ملی در مجارستان این عده تصمیم به تحریم رسانه ها گرفتند.

يکشنبه 26/6/1391 - 16:43 - 0 تشکر 560213

این مساله که درابتدا شوخی فرض می شد، به مرور به یک مساله کاملا جدی تبدیل گردید تا جایی که حتی کار به اظهار نظر فدراسیون نشینان و سرمربی تیم ملی نیز رسید.

در ادامه نیز
تحریم رسانه ها که در ابتدا از سوی چند بازیکن هدایت می شد، در بین تمام ملی پوشان فوتبال تسری یافت و تمام بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی به این حلقه پیوستند.

قبل از بازی با لبنان نیز کاملا قابل پیش بینی بود که در صورت نتیجه نگرفتن در این بازی این روال همچنان ادامه خواهد یافت و در پی بابت غیر منتظره تیم ملی برابر لبنان این پیش بینی به وقوع پیوست.

البته جمعی از خبرنگاران رسانه های گروهی نیز که برای پوشش خبری بازی تیم ملی به لبنان سفر کرده بودند، پس از باخت تیم ایران در تصمیمی
خودجوش به سراغ بازیکنان نرفتند تا این تحریم شکل دو جانبه ای به خود بگیرد.

گفته می شود بازیکنان تیم ملی که توقع چنین برخوردی را نداشتند و از طرفی انتقادات زیادی را بابت باخت تیم ملی متوجه خود می دیدند، بر تصمیم قبلی مبنی بر مصاحبه نکردن با رسانه ها مصر شده و می خواهند کماکان این رویه را ادامه بدهند اما نکته جالب در این میان شایعاتی است که در اطراف تیم ملی دهان به دهان می چرخد.

شنیده شده بازیکنان تیم ملی در بین خودشان اعلام کرده اند هر کس مصاحبه کند ۵۰۰ دلار جریمه می شود تا برای آنهایی که وسوسه می شوند به خبرنگاران جواب بدهند خط قرمز پر هزینه ای تعیین کرده باشند.

البته اگر چنین تصمیمی نیز اتخاذ شده باشد، یک تصمیم درون گروهی بوده و تنها افراد درون گروه می توانند در مورد صحت و سقم آن نظر بدهند اما به نظر می رسد تحریم رسانه ای ملی پوشان فوتبال تا دیدار با تیم کره جنوبی ادامه پیدا خواهد کرد.

يکشنبه 26/6/1391 - 23:13 - 0 تشکر 560307

با نام خدا و سلام
کاش برای همیشه تحریم شوند و فوتبال را کنار بگدارند

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

دوشنبه 27/6/1391 - 18:21 - 0 تشکر 560475

اره واقعا اگه فوتبال از ایران حذف بشه ورزشای دیگمون پیشرفت زیادی میكنن.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 28/6/1391 - 8:37 - 0 تشکر 560620

مگه حرفی هم برای گفتن دارن؟؟؟!!!

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

سه شنبه 28/6/1391 - 9:15 - 0 تشکر 560644

حرفی هم داشته باشن قدرت بیان ندارن

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی