ورزش و تندرستی (بازدید: 101)
شنبه 25/6/1391 - 22:24 -0 تشکر 560000
پرتماشاگرترین لیگ های آسیا معرفی شدند

لیگ برتر ایران در فصل جاری با میانگین ۱۱ هزار و ۶۰۰ تماشاگر سومین لیگ پرتماشاگر قاره آسیاست. در ۷ هفته سپری شده از لیگ دوازدهم، ۶۲ بازی برگزار شده و بدون احتساب بازی بدون تماشاگر پرسپولیس- سپاسی، در مجموع ۷۰۷ هزار نفر برای تماشای ۶۱ بازی به ورزشگاه ها رفته اند.

شنبه 25/6/1391 - 22:24 - 0 تشکر 560001

بیشترین تماشاگر در هفته ششم با حدود ۱۱۵ هزار نفر بوده است که در این هفته دربی پیاتخت نیز برگزار و پرتماشاگرترین بازی این فصل تا اینجا بوده است. میانگین تماشاگر در هفته اول ۱۲۴۰۰ نفر، در هفته دوم ۹۵۰۰ نفر، در هفته سوم ۱۸۶۰۰ نفر، در هفته چهارم ۸۴۵۰ نفر، در هفته پنجم ۱۲۵۰۰ نفر، در هفته ششم ۱۲۷۰۰ نفر و در هفته هفتم ۶۰۰۰ نفر بوده است.

در قاره آسیا، سوپر لیگ چین با میانگین ۱۹۱۴۱ تماشاگر در هر بازی پرتماشاگرترین لیگ قاره کهن است. جی لیگ با میانگین ۱۶۲۸۸ نفر در هر بازی در رده دوم است. لیگ برتر استرالیا با میانگین ۱۰۴۸۷ تماشاگر در رده چهارم و کی لیگ کره جنوبی با میانگین ۷۴۶۶ تماشاگر در رده پنجم است. لیگ عربستان نیز میانگین تماشاگری معادل ۴۴۴۰ نفر داشته است. این آمار مربوط به لیگ فصل جاری این کشورهاست.

در فصل گذشته نیز لیگ اندونزی میانگین تماشاگر ۱۰۲۸۸ نفری داشت و لیگ های ویتنام با ۷۲۹۸ نفر، ازبکستان با ۶۹۱۱ نفر و تایلند با ۴۵۷۲ نفر تماشاگر در هر بازی در رده های بعدی قرار گرفتند.

يکشنبه 26/6/1391 - 14:18 - 0 تشکر 560136

سلام

واقعا حیف این همه طرفدار و تماشاچی نیست که با این بازی بدشون دل اینا را میسوزون به خدا درست نیست خدا خوبتون کنه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 26/6/1391 - 15:52 - 0 تشکر 560157

عجب دعایی
جالب بود
خدا خوبتون کنه

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی