انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 536)
شنبه 16/6/1387 - 0:34 -0 تشکر 55729
تبیان و هرج و مرج !!!

سلام دوستان .

اگه موافقید با این حرف من که میگم تبیان دیگه اون تبیان یه ماه پیش نیست جون من نظر بدید . از وقتی پوسته یا همون تم تبیان عوض شده دیگه نه مباحث به راحتی به ثبت میرسه و نه مشاوره ها خوب عمل میکنند و خیلی چیزای دیگه . مثلا خودتون نگاه کنید . بعضی از مباحث دوستان هیچ بازدیدی نشده و جلوی آن صفر نوشته شده اما وقتی میری توش میبینی نظر هم دادن . خب ما که به کلی از این وضع نابه سامان ناراضی هستیم اگه شما هم از این بی نظمی ناراحتید نظر دهید تا مسئولان و مدیران یه فکری به حال ما کنند.

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

شنبه 16/6/1387 - 9:14 - 0 تشکر 55765

ّبه نام خدا

ســـلام

اول یه چیزی بگم:

"جون من نظر بدید"؟؟! چلسی جان اینجا جایی نیست كه یكی رو به زور قسم و ... دعوتش كنی برای ثبت نظر. هر كس با توجه به نظر خودش و آگاهی هایی كه از بحث داره اگه دوست داشت میاد و نظرشو میده نیازی به این حرفها كه شما زدین نیست.

و اما موضوع اصلی كه درمورد همون اشكالات فنی كه شما گفتید :

درسته حرف شما... هنوز مشكلاتی هست . از قبیل همین شمارشگر تعداد بازدید ها و چند اشكال دیگر كه هنوز رفع نشده و مطمئنا مسئولین بخش فنی و همچنین همه كاربران از آن اطلاع دارند و و این رو هم مطمئن هستم كه هیچ كس از این مشكلات راضی نیست و حتما در پی رفع اونها هستند. روزهای اول حتما یادتونه كه چه همه مشكلاتی پیش اومد و حتی تا چند روز نمی شد مطلبی ثبت كرد ولی كم كم درست شد و داره بهتر هم میشه . این مشكلات پیش و هم امیدواریم طی روزهای آینده حل بشه.

.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
شنبه 16/6/1387 - 9:43 - 0 تشکر 55772

به نام خدا .. سلام

مطمئن باشین مسئولین بخش فنی حتما این مشکلات رو برطرف می کنن

ما دیگه پوستمون کلفت شده ، تبیان که از اول اینجوری نبود .. از زمانی که من اومدم کلی تغییر مثبت داشته .. یه کم صبر کنید همه چی درست میشه

موفق باشید

شنبه 16/6/1387 - 10:44 - 0 تشکر 55786

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما کاربر گرامی

دوست عزیز من توقعات شما رو از مجموعه دوستان موسسه قبول دارم شما اگر از عدم نمایش تعداد بازدیدکنندگان ناراضی هستید من از مسائلی به مراتب مهمتر گله دارم برید تو ساختار جدید ببینید به نظر من شاید بهتر باشه بجای ابراز نگرانی های اینجوری یه حرکت تازه رو شروع کنیم ( البته شورش منظورم نیست)

بازم شما و سایر دوستان رو دعوت به آرامش میکنم و می خوام همیشه این موضوع رو هم مد نظر داشته باشید که سایت به این بزرگی و با این حجم زیاد اطلاعاتی که هر روز و هر لحظه وارد میشه معمولا با مشکلات اینچنینی مواجه بوده و هست ولی بازم قصد من دفاع یک جانبه از مسئولین نیست.

یا علی

شنبه 16/6/1387 - 17:33 - 0 تشکر 55844

مطلب شما کاملا درسته اما مطمئنا در حال بررسی و رفع مشکل است. مشکلات زیادی هنوز در تبیان حل نشده است که امیدواریم بزودی اونها هم رفع بشه         

شنبه 16/6/1387 - 23:31 - 0 تشکر 55914

به نام خدا

ســـلام

اومدم بگم به امید خدا این یكی مشكل هم حل شد... شمارنده ها به راه افتادند ولی متاسفانه از صفر..  این مدت فكر می كردم بطور نامحسوس دارن می چرخن ولی اینطور نبود.

موضوع دیگه آواتارها هستند كه هنوز پیداشون نیست ولی اونم مثل اینكه كم كم داره حل می شه. موقع پاسخ به مباحث می بینیم كه آواتر صاحب بحث دیده می شه و این یعنی...

روزنه های امید

.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
يکشنبه 17/6/1387 - 0:40 - 0 تشکر 55933

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست
با سلام به دوستان خوبم .
این مشکلاتی که گفتید هست . آزار دهنده هم هست .
اما به نظر من نمی تواند تاثیری در کار کاربران فعال داشته باشد .
توی زندگی واقعی همیشه همین طور است . اگر یه کار خیلی برای ما مهم باشد هر جوری که باشد و هر سختی که جلوی راهمان باشد باید از آنها عبور کنیم .
اینجا نیز این ظواهر نباید چندان مهم باشد . مهم این است که ما به مسائل مهم ارزش بدهیم و فعالیت خودمان در اینجا را یه خط سیر و دارای هدف و محتوا کنیم .
در این صورت می توانیم که مسئولین را به تلاش بیشتر وادار کنیم .
اگر مطالب رو جدی تر پی گیری کنیم خیلی توجهی به این مشکلات نمی کنیم .
در ضمن من نقد و بیان مشکلات ایجاد شده را به تبیان کار ضروری می دانم . اما در عین حال می گویم که باز هم می شود کارمان را با پشتکار انجام دهیم .
همیشه باید مسئولین زحمت بکشند . اگر ما برای اینجا ارزش قائل باشیم و برای دوستانمان در اینجا خیلی اهمیت دهیم آن وقت ما نیز برای اینجا تحمل مشکلات را خوشایند و دوست داشتنی می بینیم . 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
يکشنبه 17/6/1387 - 8:51 - 0 تشکر 55967

به نام خدا

ســـلام

یه اتفاق خیلی جدید

بعد از اینكه اعتراض چلسی عزیز ثبت شده درمورد شمارنده ها، یه افتاق جدید افتاده كه برای من جالب بوده. شمارنده پیامها شروع به چرخیدن كرده و عوضش شمارنده پاسخها سرجاش قفل شده. مثل اینكه این دو شمارنده با هم تفاهم ندارن. 

حالا من یه راه حل پیشنهاد می دم و اون اینكه دو تا اعتراض هم زمان نوشته بشه. یكی به شمارنده بازدیدها  و دیگری  به شمارنده تعداد پاسخها. شاید اینجوری یه فرجی بشه.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
يکشنبه 17/6/1387 - 15:32 - 0 تشکر 56028

با سلام سعید جان فکر نمی کنی خیلی داری ذهنت رو با این مشکلات کوچیک مشغول میکنی مهم اینه که فعالیت من و شما تو انجمن بیشتر بشه حالا اگه انجمن یکی دوبار هم به حسب اتفاق و از بد حادثه زیاد فرم نیست حالا شمارنده هم کار نکنه زیاد طوری نیست

يکشنبه 17/6/1387 - 15:36 - 0 تشکر 56031

سلام دوستان

مدرسه اینترنتی تبیان هم قاطی شده درس نجوم با زبان برنامه نویسی ++c

قاطی شده درس هشتم برنامه نویسی ++cدرباره سیاره زحل هست !!!!!!

مگه برنامه نویسی به سیارات هم ربط داره ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟

دوشنبه 18/6/1387 - 0:30 - 0 تشکر 56132

سلام

امیدوارم در صحبت هاتون  بی انصافی نكرده باشید

لازمه یه توضیح كوتاهی در مورد روند افزوده شدن امكانات بهتون بدم 

هر امكانی  كه شما درخواست می كنید ابنتدا باید عملی بودن اون اثبات بشه بعد باید یه الگوریتمی برای نوشته شدن و وارد شدن اون به بدنه سایت  بشه بعد باید تائید بشه بعد نوشته می شه بعد به صورت آزمایشی روی سایت پابلیش می شه بعد از گرفتن ری اكشن دوباره بازنویشی یا ترمیم می شه

و این روند ممكنه چند بار تكرار بشه

گاهی اضافه شدن یك امكان به امكانات دیگر صدمه می زنه و تداخل ایجاد می شه

گاهی بعضی امكانات روی بعضی مروگر ها محقق نمی شه

اگر لازم بود می تونم لیستی از امكاناتی كه اضافه شده رو براتون تهیه كنم

سیستمی كه داره از پایه نوشته می شه ایراد زیاد داره تا بشه یه سیسم پایدار

یه تحقیق بفرمائید ببینید چند تا سیستم مدیریت محتوا به عظمت و به بومی بودن تبیان در كل جهان اون هم  به زبان دات نت داریم

ضمنا بعضی از امكاناتی كه اضافه می شه برای شما محسوس نیست

اما پیاده سازی اون خیلی وقت گیر و لازمه

مانند الگو سازی آدرس ها بر مبنای سئو

یا ایندكس گذاری ها

تهیه كلید واژه ها

سازگار كردن با مرورگر ها مانند مروگر كروم كه جدیدا گوگل ارائه داده

 امنیت سایت

حملاتی كه روزانه به سایت می شه و دفع می شه

و هزاران مورد دیگر كه مجال گفتنش نیست 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی