ورزش و تندرستی (بازدید: 106)
دوشنبه 20/6/1391 - 17:30 -0 تشکر 557129
شش‌تایـــی ها 39 ساله شـــد

شهــــریور بهاری پرسپولیــــس

پرسپولیسی كه باشی، هوای شهریور برایت طور دیگری است. انگار بهار می‌شود وقتی سال‌های شهریوری تیمت را مرور می‌كنی و با وجود همه تلخی‌های امروز به خودت می‌بالی كه بر فراز سكوی سرخ ایستاده‌ای!

تولد خودت هم كه یادت برود، محال است فراموش كنی 16 شهریور 1352 را ... 90 دقیقه‌ای كه طی آن 6 بار به احترام سرخی نامش به پا خاستی و «پرسپولیس» را فریاد زدی. 6 باره دوختن گردی توپ بر تور دروازه استقلالی‌ها برای سرخپوشان پرسپولیسی كار سختی نبود اما گاهی یك اتفاق ساده می‌تواند برای یك تیم، جمعی از هواداران و حتی یك جامعه به یك حماسه تبدیل شود!

حماسه‌ای كه در آن شش تایی‌ها متولد شدند و عدد شش هویت پیدا كرد تا سال‌ها بعد با مرورش از تلخی روزهایمان بكاهیم. از همان سال، بدشانسی‌ها كه زیاد می‌شوند، خبرها كه به سیاهی می‌زنند و امیدها كه رنگ می‌بازند، یادآوری همین خاطره شیرین كافی است تا همه تلخی‌ها را از یاد ببریم. حالا كه به آن فكر می‌كنیم انگار لذت یادآوری روزهای شهریوری پرسپولیس از خود آن جذاب‌تر شده... امروز همان روزی است كه باید از مرور خاطره 16 شهریور 52 جان تازه‌ای بگیریم و شش بار قول قهرمانی را فریاد بزنیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی