ایران سرای من (بازدید: 110)
جمعه 17/6/1391 - 10:55 -0 تشکر 546896
ساماندهی مناطق زلزله زده

 

 
رییس شورای عالی استان ها با تاكید بر ضرورت عملی شدن برنامه ریزی های بعمل آمده برای ساماندهی مردم در مناطق زلزله زده آذربایجان، گفت: در این راستا شورای عالی استانها طرح دو فوریتی را در این زمینه به تصویب می رساند

جمعه 17/6/1391 - 10:56 - 0 تشکر 546898

 مهدی چمران رییس شورای عالی استان ها در پنجاه و نهمین جلسه شورای عالی استان ها، با اشاره به برگزاری اجلاس سران جنبش غیر متعهدها در تهران اظهار كرد: این اجلاس برای نخستین بار در ایران برگزار می شد و البته در تاریخ اجلاس نیز برای نخستین بار بود كه در دنیا با این حجم و تعداد مشاركت برپا شد.


وی افزود: علیرغم تلاش دنیا و غرب برای نشان دادن ایران به صورت كشوری منزوی و كنار گذاشته شده، اقبال شركت كنندگان نشان دهنده خلاف این امر بود.


جمعه 17/6/1391 - 10:57 - 0 تشکر 546900

چمران با اشاره به نظم خوبی كه در اجلاس حكمفرما بود، اظهار كرد: از مهمترین نكات اجلاس سخنرانی پربار مقام معظم رهبری بود كه اگر اجرایی شود می تواند تغییر و تحول شگرفی را به وجود آورد.

رییس شورای عالی استان در پایان برگزاری این كنفرانس را به تمام كسانی كه در این راه تلاش كرده اند، دولت و ملت تبریك گفت و سپاسگزاری كرد

جمعه 17/6/1391 - 10:57 - 0 تشکر 546901


چمران در ادامه با اشاره به زلزله اخیر آذربایجان كه تعداد زیادی از هموطنان را به كام مرگ برد، گفت: علیرغم كمك های فراوان و امكانات خوبی كه از سوی مردم و نهادهای مسئول فراهم شده است، اما مردم در مناطق زلزله زده خانه و كاشانه خود را از دست داده اند و در شرایط نامساعدی به سر می برند و لازم است هرچه سریعتر به زندگی عادی خود برگردند.

وی در ادامه مردم آذربایجان را مردمی شریف، انقلابی، متدین، پركار و پرتلاش خواند و همدردی همه مردم با افراد زلزله زده را نشان دهنده اتحاد و انسجام ملی و اسلامی مردم كشور ایران دانست.

به گفته وی دیدار مقام معظم رهبری از مناطق زلزله زده گرمای خاصی به محفل آنها داد و امید بیشتری را در دل آنها زنده كرد.


جمعه 17/6/1391 - 10:59 - 0 تشکر 546902

رییس شورای عالی استان ها در پایان تاكید كرد تا برنامه ریزی های بعمل آمده برای ساماندهی مردم در مناطق زلزله زده عملی شود. در این راستا شورای عالی استانها طرح دو فوریتی را در این زمینه به تصویب می رساند.جمعه 17/6/1391 - 11:0 - 0 تشکر 546903

در این جلسه  قرار بود دكتر مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت نیز حضور یابد كه به علت آنچه "مساعد نبودن حال وی و بستری شدن خانم دكتر" عنوان شد، سخنرانی وی برگزار نشد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی