انجمن ها > انجمن دانلود > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانلود (بازدید: 2943)
چهارشنبه 15/6/1391 - 2:41 -0 تشکر 543905
دانلود اولین سیستم عامل ایرانی


GHASEDAK Multipurpose Secure OS


خوب امروز برای شما دوستان تبیانی یک سیستم عامل ایرانی بنام قاصدک تهیه و تدارک دیدم که در واقع اولین سیستم عامل بومی به حساب میاد . خودم هنوز دانلود نکردم اما از ظاهرش پیداست که از امکانات و محیط کاربری قابل قبولی برخودار هست امیداورم شما دانلود کنید و از تجربیاتتون پس از نصب این سیستم عامل برامون بگید.


قابلیت شخصی سازی این سیستم عامل برای مصارف خواص یکی دیگر از مشخصه های آن است . کاربران می توانند یک سیستم عامل شخصی سازی شده متناسب با ابزارها و نرم افزار های مورد نیاز خود را داشته باشند . سیستم عامل قاصدک مبتنی بر سیستم عامل گنو/ لینوکسی بوده که در عین داشتن قابلیت های ذکر شده توانایی شخصی سازی شدن با توجه به نیاز
 
یک سیستم عامل آزاد مبتنی بر سیستم عامل گنو/ لینوکس مورد استفاده برای سازمان های دولتی و خصوصی ، مهندسان نرم افزار و شبکه ، مهندسان عمران و راه و ساختمان ، مدارس و موسسات آموزش عالی و مصارف شخصی و خانگی می باشد . این سیستم عامل با داشتن مجموعه کاملی از نرم افزار های فنی مهندسی همچون نرم افزار های اداری و دفتری ، نرم افزار های فنی و مهندسی ، نرم افزار مالتی مدیا ، انیمیشن سازی و ابزار های برنامه نویسی و غیره توانایی تامین نیاز طیف وسیعی از کاربران سیستم های رایانه ای را دارد . طیف گسترده کاربران رایانه و استفاده متفاوت از قابلیت های آن باعث استفاده از سیستم عامل و نرم افزار های آن برای اهداف مختلف شده است . سیستم عاملی که در عین توانایی برطرف کردن نیاز کاربران ، از سرعت و کیفیت مناسبی با توجه به منابع موجود برخوردار باشد ، مدیریت آن آسان بوده و بتواند در عین سادگی به سرعت با کاربران ارتباط برقرار کرده و ابزار های مورد نیاز آنان را در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد .

لینک دانلود 


لینک کمکی


 
 30

چهارشنبه 15/6/1391 - 2:42 - 0 تشکر 543906

سخت افزار مورد نیاز:

The desktop version of Ghasedak currently supports the Intel x86 and the AMD64 architectures.. Because Ghasedak is Kubuntu with a Plasma desktop, any version available in Kubuntu is also available for Ghasedak.
The minimum system requirements for a desktop installation are a 300 MHz x86 processor, 512 MB of RAM, 5 GB of hard drive space, and a video card which supports VGA at 640x480 resolution. The recommended system requirements for the desktop installation are a 1 GHz or better x86 processor, 1 GB of RAM, 15 GB of hard drive space, and a video card which supports VGA at 1024×768 resolution, and optionally supporting visual effects.


Desktop & laptop Required :

Processor    1GHz x86
Memory    384 MB
Hard drive capacity    4 GB
Video card    VGA @ 640x480Desktop & laptop Recommended : 

Processor     Better than 1GHz x86
Memory    1 GB
Hard drive capacity    10 GB
Video card    VGA @ 1024x768

قابلیتـــــــــــها

سبک و قابل حمل بودن ، استفاده از سیستم عامل بدون نیاز به نصب مستقیم روی دیسک سخت ، تشخیص کلیه درایور های سخت افزاری ، اتصال به شبکه و پشتیبانی از شبکه های دیگر سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، تامین نیاز های حراستی و امنیتی سازمان های دولتی و خصوصی و نصب آسان و سریع نرم افزار از روی دیسک و شبکه از مهمترین قابلیت های این سیستم عامل می باشد .

سفارشی سازی

قابلیت شخصی سازی این سیستم عامل برای مصارف خاص یکی دیگر از مشخصه های آن است . کاربران می توانند یک سیستم عامل شخصی سازی شده متناسب با ابزارها و نرم افزار های مورد نیاز خود را داشته باشند . سیستم عامل قاصدک مبتنی بر سیستم عامل گنو/ لینوکسی بوده که در عین داشتن قابلیت های ذکر شده توانایی شخصی سازی شدن با توجه به نیاز   .


چهارشنبه 15/6/1391 - 2:43 - 0 تشکر 543907

کاربران خانگی و مصارف شخصی

به طور کلی به کلیه افرادی که از نرم افزار های رایانه ای برای مصارف شخصی خود استفاده می کنند ، کاربران خانگی می گویند . این دسته از افراد نرم افزار های مورد نیاز خود را روی رایانه شخصی خود در منزل و یا لپ تاب نصب می کنند .. عمده نرم افزارهایی که معمولا نرم توسط این کاربران مورد استفاده قرار میگیرند شامل مالتی مدیا ، آفیس ، بازی و .. میباشند.

با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن سیستم های رایانه ای شرکت های برزگ سازنده سیستم عامل ازجمله شرکت های مایکروسافت و اپل با بروز کردن سیستم عامل های خود باعث افزایش استفاده از منابع سیستم شدند که موجب شد تا کاربران مجبور به خرید و استفاده از سخت افزار های گرانقیمت و جدید شوند . این امر باعث سرمایه گذاری زیاد و غیر ضروری برای خرید یک رایانه متناسب با سیستم عامل مورد نظر برای انجام کارهای روزمره کاربران شده است. سیستم عامل قاصدک با در نظر گرفتن توان مالی کاربران این امکان را برای این دسته از افراد مهیا ساخته تا با صرف کمترین هزینه ، بهترین بهره وری و کیفیت را بدست .

استفاده بهینه از انرژی از مهمترین دلایل استفاده از سیستم عامل قاصدک می باشد. این سیستم عامل با بکارگیری جدید ترین فناوریهای نرم افزاری برای بهینه سازی منابع مورد استفاده سیستم از جمله مدیریت مصرف برق میتواند در کاهش مصرف انرژی در سازمانها نقش بسزائی ایفاء کند.

چهارشنبه 15/6/1391 - 2:45 - 0 تشکر 543909


استفاده از نرم افزار های مناسب کاربران اداری و دفتری از جمله قابلیت های این سیستم عامل می باشد . از جمله این نرم افزار ها می توان به مجموعه نرم افزاری مشابه Microsoft Office نام برد که مناسب کاربران اداری و دفتری بوده و توانایی پشتیبانی از کلیه فایل های نرم افزار Microsoft Office  به  همراه پشتیبانی کامل از زبان فارسی را دارد . مجموعه نرم افزاری LibreOffice از بخش های مختلف همچون بخش نوشتار متن ، صفحه گستر ، دیتابیس ، فلوچارت و غیره می باشد . از قابلیت های منحصر به فرد این سیستم عامل برنامه مخصوص فرمول نویسی می باشد که توانایی نوشتن فرمول های پیچیده ریاضی و مهندسی را دارد .

استفاده از مجموعه کامل و مناسب نرم افزار های مالتی مدیا برای پخش ، تبدیل و ویرایش فایل های صوتی و تصویری را می توان از قابلیت های این سیستم عامل دانست . نرم افزار هایی که توانایی پخش کلیه فایل های صوتی تصویری و خواندن Video CD/DVD ، پخش آنلاین از روی شبکه ، پشتیبانی از DVB و ویرایش فایل های صوتی و تصویری را دارند .

پشتیبانی از کلیه سرویس های ایمیل و مسنجر حال حاظر دنیا یکی دیگر از قابلیت های جذاب سیستم عامل قاصدک است . پشتیبانی همزمان از تمام این سرویس ها از جمله سرویس Yahoo , Google , MSN , Jabber و غیره از دیگر قابلیتهای نرم افزارهای موجود در سیستم عامل قاصدک می باشد .

پشتیبانی از کلیه سخت افزار های خارجی از جمله پرینتر ، اسکنر ، وب کم ، کلیه اتصالات پورت سریال و USB و پشتیبانی از نمایشگر های لمسی از مهمترین قابلیت های این سیستم عامل محسوب میشود. کلیه کاربران این سیستم عامل بدون درگیری با پیچیدگیهای معمول در سکوهای ویندوز و یا نصب درایور سخت افزاری روی سیستم عامل خود ، می توانند کلیه تجهیزات خارجی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و براحتی مورد استفاده قرار دهند.

پشتیبانی از نرم افزار های سیستم عامل ویندوز (مانند مجموعه نرم افزاری آفیس شرکت مایکروسافت، فتوشاپ و اینترنت اکسپلور) از جمه قابلیت های منحصر بفرد نرم افزاری در سیستم عامل قاصدک محسوب میشود.  کاربران سیستم عامل ویندوز که به نرم افزار های ویندوزی خاصی عادت کرده اند می توانند عینا نرم افزار های مورد نظر خود را روی سیستم عامل قاصدک نصب و استفاده کنند .

چهارشنبه 15/6/1391 - 2:46 - 0 تشکر 543910

مهندسین و گرافیست ها

بسیاری از کاربران رایانه ای به منظور استفاده تخصصی از نرم افزار های اداری ، مهندسی و گرافیکی مجبور به پرداخت هزینه های هنگفتی برای خرید نرم افزار های تجاری شرکت های مختلف رایانه ای میشوند. سیستم عامل قاصدک با ارائه ابزارهای گرافیکی و مهندسی پیشرفته بصورت آزاد راهکار مناسبی برای کاهش چشمگیر هزینه های سرباری این دسته از کاربران میشود.

استفاده از نرم افزار های مناسب کاربران اداری و دفتری از جمله قابلیت های سیستم عامل قاصدک می باشد . استفاده از نرم افزار های اداری مشابه سیستم عامل های دیگر از جمله ویندوز با حفظ کیفیت باعث ترغیب کاربران به استفاده از نرم افزار های آزاد در سیستم عامل قاصدک شده است . نرم افزار اداری آفیس ، صفحه گستر ، طراحی فلوچارت و غیره از جمله مجموعه نرم افزاری اداری موجود در سیستم عامل قاصدک می باشد .

مجموعه نرم افزاری LibreOffice 

از بخش های مختلف همچون بخش نوشتار متن ، صفحه گستر ، دیتابیس ، فلوچارت و غیره تشکیل شده است . از قابلیت های منحصر به فرد سیستم عامل قاصدک برنامه های مخصوص فرمول نویسی است  که توانایی نوشتن فرمول های پیچیده ریاضی و مهندسی را داراست .

کاربران سیستم عامل های مختلف معمولا درگیر مسایل مربوط به کمبود منابع سخت افزاری سیستم حین کار با برنامه های سنگین گرافیکی هستند . این کاستی ها در اکثر مواقع موجب صرف هزینه های هنگفت در خرید سخت افزار های جدید برای سیستم می شود . سیستم عامل قاصدک و نرم افزار های موجود در آن با مدیریت صحیح، توانسته است با کاهش استفاده از منابع سیستم، افزایش راندمان استفاده از نرم افزار های سنگین گرافیکی را بارمغان آورد.

چهارشنبه 15/6/1391 - 2:53 - 0 تشکر 543911

استفاده از نرم افزار های مشابه سیستم عامل ویندوز از جمله فتوشاپ یکی از مهمترین قابلیت های نرم افزاری سیستم عامل قاصدک می باشد. ابزار های قدرتمند این سیستم عامل برای ویرایش عکس و تصاویر توانایی پشتیبانی از کلیه فرمت های نرم افزار فتوشاپ به همراه فرمت های آزاد را دارد. قلم ها ، فیلترها و افکت های متعدد از جمله امکانات ویژه این سیستم عامل است.

استفاده از نرم افزار های قدرتمند انیمیشن سازی و ساخت تصاویر دو بعدی و سه بعدی یکی دیگر از قابلیت های نرم افزاری این سیستم عامل می باشد، سالهاست که شرکتهای بزرگ تجاری جهان برای ساخت زیباترین انیمیشنن ها و تصاویر فیلمهای تخیلی از قدرتمند ترین ابزار های گرافیکی جهان در سیستم عامل گنو / لینوکس بهره میبرند. از این پس شما نیز در سیستم عامل قاصدک می توانید از همان برنامه ها و امکانات نهایت استفاده را ببرید. نرم افزار های مشابه  AutoCad , CurelDraw , Microsoft Visio  و هزاران نرم افزار دیگر نیز در محیط سیستم عامل قاصدک در دسترس هستند که به سادگی و بدون پرداخت هزینه از مخازن نرم افزاری قاصدک قابل دانلود و نصب میباشند.

چهارشنبه 15/6/1391 - 13:2 - 0 تشکر 544144

استفاده از نرم افزار های متن باز که با مجوز های مختلف نرم افزاری منتشر می شوند باعث مهاجرت اکثر برنامه نویسان رایانه ای به دنیای نرم افزار های متن باز و آزاد شده است . این امر باعث بوجود آمدن یک محیط کاملا خاص و استثنایی برای افرادی که به برنامه نویسی علاقه دارند شده است. از این رو معمولا سیستم عامل های مبتنی بر نرم افزار های آزاد را به بهشت برنامه نویسان تشبیه می کنند . قاصدک یک سیستم عامل آزاد است که کلیه نرم افزار های استفاده شده در آن متن باز می باشد . برنامه نویسان می توانند با دریافت کد منبع نرم افزار های مورد استفاده در سیستم عامل قاصدک و یا دیگر نرم افزار ها و ابزار های مورد نیاز آنان را متناسب با نیاز خود تغییر و مورد استفاده قرار دهند .استفاده از نرم افزار های مناسب برای برنامه نویسان رایانه ای برای کلیه زبان های برنامه نویسی از جمله C , C++ , Python , Perl , Ruby , Shell Scripting , PHP , HTML , Java Programing و زبان D به همراه لیست کاملی از کتابخانه های برنامه نویسی و کامپایلر های متناسب زبان های برنامه نویسی از جمله GCC , GDC , Java Compiler’s از جمله قابلیت های این سیستم عامل برای این دسته از کاربران رایانه ای می باشد .

اتصال به اینترنت به منظور استفاده از پشتیبانی آنلاین کاربران موجود در اینترنت برای نرم افزار ها و ابزار های مختلف به وسیله سرویس های متعدد موجود ازجمله سرویس های ارسال و دریافت ایمیل ، سرویس های پیام رسان مثل سرویس های Yahoo , Google , MSN , Jabber , IRC و غیره از دیگر قابلیت های نرم افزاری سیستم عامل قاصدک است که بصورت روزمره مورد نیاز کاربران میباشد.

پشتیبانی از کلیه سخت افزار های خارجی از جمله پرینتر ، اسکنر ، وب کم ، کلیه اتصالات پورت سریال و USB و پشتیبانی از نمایشگر های لمسی از مهمترین قابلیت های این سیستم عامل محسوب میشود. کلیه کاربران این سیستم عامل بدون درگیری با پیچیدگیهای معمول در سکوهای ویندوز و یا نصب درایور سخت افزاری روی سیستم عامل خود ، می توانند کلیه تجهیزات خارجی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و براحتی مورد استفاده قرار دهند.

. پشتیبانی از نرم افزار های سیستم عامل ویندوز (مانند مجموعه نرم افزاری آفیس شرکت مایکروسافت، فتوشاپ و اینترنت اکسپلور) از جمه قابلیت های منحصر بفرد نرم افزاری در سیستم عامل قاصدک محسوب میشود.  کاربران سیستم عامل ویندوز که به نرم افزار های ویندوزی خاصی عادت کرده اند می توانند عینا نرم افزار های مورد نظر خود را روی سیستم عامل قاصدک نصب و استفاده کنند .

چهارشنبه 15/6/1391 - 13:9 - 0 تشکر 544145

مدارس و موسسات آموزش عالی


استفاده از سیستم عامل های مناسب برای سازمان ها دولتی و خصوصی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران این مراکز بوده است . سیستم عاملی که در عین توانایی برطرف کردن نیاز کاربران ، با توجه به منابع موجود  از سرعت و کیفیت مناسبی برخوردار باشد ، مدیریت آن آسان بوده و بتواند در عین سادگی به سرعت با کاربران ارتباط برقرار کرده و ابزار های مورد نیاز آنان را در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد . نصب و راه اندازی سریع ، شناسایی سخت افزار های متنوع بدون درگیر شدن کاربر با پیچیدگیهای فنی ، پشتیانی آنلاین متناسب با نیاز کاربران ، نرم افزار های مورد نیاز کاربران و استفاده به عنوان یک سیستم عامل مخصوص میزکار. انعطاف پذیری ، بروز رسانی آنلاین بدون نصب مجدد سیستم عامل از مهمترین قابلیت های مورد انتظار این دسته از کاربران می باشد .


طیف گسترده کاربران رایانه و استفاده متفاوت از قابلیت های آن باعث استفاده از سیستم عامل و نرم افزار های آن برای اهداف مختلف شده است . سیستم عامل قاصدک  مبتنی بر سیستم عامل گنو/ لینوکسی بوده که در عین داشتن قابلیت های ذکر شده توانایی شخصی سازی شدن با توجه به نیاز افراد را دارد . طراحی سیستم عامل های مخصوص مراکز دولتی و خصوصی برای انجام امور خواص داخلی آن شرکت ، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی با ارایه نرم افزار های مخصوص به این دسته از کاربران و سیستم عامل های مخصوص مهندسان و برنامه نویسان رایانه ای به همراه نرم افزار های مورد نیاز این افراد و طراحی سیستم عامل های مخصوص سرور برای اهداف کاملا خاص از جمله خدمات قاصدک برای ایندسته از مصرف کنندگان میباشد.

چهارشنبه 15/6/1391 - 13:11 - 0 تشکر 544146

توانایی ارتباط با شبکه های محلی و اتصال به سرویس های دیگر سیستم عامل ها از جمله سکوهای ویندوزی یکی دیگر از قابلیت های این سیستم عامل است. اتصال به فایل سرور های خانواده سیستم عامل ویندوز برای اشتراک گذاری فایل های مورد نظر روی شبکه از مهمترین قابلیت های این سیستم عامل می باشد .  اتصال به اینترنت با ضریب بالای امنیتی و امنیت اطلاعات دیسک سخت بدون تخریب اطلاعات و ویروسی شدن سیستم عامل ، بدون  انتقال نرم افزارهای مخرب مثل ویروس و تروجان روی شبکه بدون نیاز به استفاده از نرم افزارهای آنتی ویروس ، جداسازی شبکه های سازمانی از دیگر شبکه ها از جمله اینترنت به منظور بالا بردن امنیت شبکه و تامین نیازهای حراستی سازمانهای دولتی از جمله قابلیت های منحصر بفرد سیستم عامل قاصدک محسوب میشود.
استفاده بهینه از منابع از جمله حداقل سخت افزار مورد نیاز برای راه اندازی این سیستم ، باعث کاهش هزینه برای راه اندازی یک سیستم با حداقل امکانات مورد نیاز شده است . راه اندازی پایانه سرور لینوکس باعث کاهش استفاده از سخت افزار های اضافی از جمله دیسک سخت در سمت کاربر شده است .  این امر به غیر از بالا بردن ضریب امنیت اطلاعات و شبکه ، باعث متمرکز شدن کاربران شبکه روی یک سیستم و افزایش کارایی و راندمان شبکه در مراکز مختلف تحقیقاتی و آموزشی میشود.

استفاده بهینه از انرژی از مهمترین دلایل استفاده از سیستم عامل قاصدک می باشد. این سیستم عامل با بکارگیری جدید ترین فناوریهای نرم افزاری برای بهینه سازی منابع مورد استفاده سیستم از جمله مدیریت مصرف برق میتواند در کاهش مصرف انرژی در سازمانها نقش بسزائی ایفاء کند.

چهارشنبه 15/6/1391 - 13:13 - 0 تشکر 544147

استفاده از نرم افزار های مناسب کاربران اداری و دفتری از جمله قابلیت های سیستم عامل قاصدک می باشد . استفاده از نرم افزار های اداری مشابه سیستم عامل های دیگر از جمله ویندوز با حفظ کیفیت باعث ترغیب کاربران به استفاده از نرم افزار های آزاد در سیستم عامل قاصدک شده است . نرم افزار اداری آفیس ، صفحه گستر ، طراحی فلوچارت و غیره از جمله مجموعه نرم افزاری اداری موجود در سیستم عامل قاصدک می باشد .پشتیبانی از کلیه سخت افزار های خارجی از جمله پرینتر ، اسکنر ، وب کم ، کلیه اتصالات پورت سریال و USB و پشتیبانی از نمایشگر های لمسی از مهمترین قابلیت های این سیستم عامل محسوب میشود. کلیه کاربران این سیستم عامل بدون درگیری با پیچیدگیهای معمول در سکوهای ویندوز و یا نصب درایور سخت افزاری روی سیستم عامل خود ، می توانند کلیه تجهیزات خارجی مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و براحتی مورد استفاده قرار دهند.استفاده از نرم افزار های مناسب کاربران اداری و دفتری از جمله قابلیت های این سیستم عامل می باشد . از جمله این نرم افزار ها می توان به مجموعه نرم افزاری مشابه Microsoft Office نام برد که مناسب کاربران اداری و دفتری بوده و توانایی پشتیبانی از کلیه فایل های نرم افزار Microsoft Office  به  همراه پشتیبانی کامل از زبان فارسی را دارد .مجموعه نرم افزاری LibreOffice از بخش های مختلف همچون بخش نوشتار متن ، صفحه گستر ، دیتابیس ، فلوچارت و غیره می باشد . از قابلیت های منحصر به فرد این مجموعه نرم افزاری برنامه مخصوص فرمول نویسی است که توانایی نوشتن فرمول های پیچیده ریاضی و مهندسی را داراست. این ویژگی بسیار مورد توجه مراکز آموزشی قرار گرفته است.پشتیبانی از نرم افزار های سیستم عامل ویندوز (مانند مجموعه نرم افزاری آفیس شرکت مایکروسافت، فتوشاپ و اینترنت اکسپلور) از جمه قابلیت های منحصر بفرد نرم افزاری در سیستم عامل قاصدک محسوب میشود.  کاربران سیستم عامل ویندوز که به نرم افزار های ویندوزی خاصی عادت کرده اند می توانند عینا نرم افزار های مورد نظر خود را روی سیستم عامل قاصدک نصب و استفاده کنند.

چهارشنبه 15/6/1391 - 13:19 - 0 تشکر 544148

سازمان های دولتی و خصوصی


استفاده از سیستم عامل های مناسب برای سازمان ها دولتی و خصوصی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران این مراکز بوده است . سیستم عاملی که در عین توانایی برطرف کردن نیاز کاربران ، با توجه به منابع موجود  از سرعت و کیفیت مناسبی برخوردار باشد ، مدیریت آن آسان بوده و بتواند در عین سادگی به سرعت با کاربران ارتباط برقرار کرده و ابزار های مورد نیاز آنان را در کمترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد . نصب و راه اندازی سریع ، شناسایی سخت افزار های متنوع بدون درگیر شدن کاربر با پیچیدگیهای فنی ، پشتیانی آنلاین متناسب با نیاز کاربران ، نرم افزار های مورد نیاز کاربران و استفاده به عنوان یک سیستم عامل مخصوص میزکار. انعطاف پذیری ، بروز رسانی آنلاین بدون نصب مجدد سیستم عامل از مهمترین قابلیت های مورد انتظار این دسته از کاربران می باشد .


طیف گسترده کاربران رایانه و استفاده متفاوت از قابلیت های آن باعث استفاده از سیستم عامل و نرم افزار های آن برای اهداف مختلف شده است . سیستم عامل قاصدک  مبتنی بر سیستم عامل گنو/ لینوکسی بوده که در عین داشتن قابلیت های ذکر شده توانایی شخصی سازی شدن با توجه به نیاز افراد را دارد . طراحی سیستم عامل های مخصوص مراکز دولتی و خصوصی برای انجام امور خواص داخلی آن شرکت ، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی با ارایه نرم افزار های مخصوص به این دسته از کاربران و سیستم عامل های مخصوص مهندسان و برنامه نویسان رایانه ای به همراه نرم افزار های مورد نیاز این افراد و طراحی سیستم عامل های مخصوص سرور برای اهداف کاملا خاص از جمله خدمات قاصدک برای اینگونه سازمانها میباشد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی