انجمن ها > انجمن دانش آموزی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانش آموزی (بازدید: 396)
چهارشنبه 6/6/1387 - 12:8 -0 تشکر 54382
دبیران دبیرستان و كاردانش

این مبحث را به امید آن‌كه معلمان و مخصوصاً دبیران دبیرستان و هنرآموزان كاردانش و فنی حرفه‌ای بتوانند در مورد مشكلات و مسایل خود با یك‌دیگر تبادل نظر نمایند گشوده می‌گردد امید است با همت این جانب و همكاری قشر فرهنگی بتوانیم در مورد موضوعات مختلف با یك‌دیگر تبادل نظر داشته باشیم و حداقل با یك‌دیگر درد دل كنیم.
شاید اولین و به‌گونه‌ای مهم‌ترین دغدغه‌ی معلمان بحث معیشت و حقوق دریافتی باشد بنده به عنوان یك فرهنگی امید زیادی دارم تا به لطف خدا و همت مسئولین دست اندر كار این مشكل حل گشته و قشر فرهنگی نیز با انگیزه و رغبت بیش‌تر بتواند كار مهم تعلیم و تربیت را بهتر از گذشته انجام دهد.
منتظر نظرات شما همكاران هستیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی