انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 143)
يکشنبه 12/6/1391 - 1:39 -0 تشکر 539889
عدد شناسی

ابتدا به ترتیب عدد سال و ماه و روز تولد و غیره ی خود را از جدول پایین محاسبه نموده و سپس تفسیر آن را در پایین همین صفحه بخوانید.

عدد ماه تولد :    

ابتدا عدد تقدیر خود را به همان روشی كه گفتیم ، به دست آورید سپس تفسیر آن عدد را كه در اینجا آورده شده است ، بخوانید :

1. خود ساخته : شما فردی متكی به نفس، مستقل، مبتكر، مخترع، فردگرا، شایسته و رهبر هستید.

2. مطیع و گوش به فرمان : شما فردی متواضع و فروتن ، آماده برای خدمت به دیگران، علاقمند به كار دسته جمعی، مهربان و با محبت، یك همكار خوب، سیاستمدار، مصلح، صبور و شكیبا، شنوا و حساس نسبت به دیگران هستید.

3. برون گرا : شما فردی هستید كه به راحتی افكار و احساسات درونی خود را ابراز می كنید. فردی خلاق، هنرمند، زیبا هستید. كسی كه از استعدادهای خود برای فایده رساندن به همه استفاده می كند. فردی شوخ طبع و دوستی خوب.

4. منضبط : هركاری كه لازم و ضروری می دانید انجام می دهید. فردی وظیفه شناس، سخت كوش، و خدمتگزار به دیگران. شما آدمی خویشتندار ، خود كنترل ، با كفایت و با لیاقت، سازمان دهنده، سازنده ، بنیانگذار و دقیق

و موشكاف هستید.

5. آزاد منش : شما فردی مخالف سلطه و قید و بند هستید. كسی كه خود را با تغییرات سازگار می كند و می داند چگونه با موقعیت های غیر منتظره مواجه شود. عاشق ایده های جدید، مكتشف، ماجراجو و اهل سفر، تیزبین، كسی كه به خوبی یادگرفته كه به آزادی دیگران احترام بگذارد.

6. سازمانگر و هماهنگ كننده : كسی كه در هر موقعیتی می داند كه چگونه افراد را با هم هماهنگ كند. مسئول، وظیفه شناس، وكسی كه به خوبی خود را با دیگران هماهنگ می كند و از عهده مسئولیت ها به خوبی برمی آید. كسی كه ارزش خانه و خانواده، كمك و حمایت دیگران را می داند. فردی كه به خوبی می داند چه موقع باید به كمك دیگران بشتابد و چه موقع باید اجازه بدهد كه دیگران خودشان به بهبود وضع خویش بپردازند.

7. درونگرا : شما كسی هستید كه عقل و منطق و بصیرت را در درون خود یافته است. می داند كه چگونه بیاندیشد، تحلیل كند، مطالعه كند، بخواند، به مراقبت بپردازد، از بیرون به مسائل بنگرد، در جستجوی حقیقت باشد ، اكثر اوقات را به تنهائی بگذراند و یاد گرفته كه از تنهائی نترسد.

8. محكم و پرقدرت : شخص قدرتمندی هستید كه از قدرت خود به خوبی می توانید در راه كسب برتری های مادی بهره بگیرید، كسی كه یاد گرفته چگونه از قوانین معنوی برای رسیدن به موفقیت مادی استفاده كند. شما می توانید بدون طمع ورزی و خودخواهی یا بهره كشی از دیگران به كنترل امور بپردازید و به موفقیت های مادی دست یابید.

9. ایثارگر و از خود گذشته : شما فردی فداكار و علاقمند به خدمت به دیگران هستید و همه چیز خود را فدای دیگران می كنید. فردی دوست داشتنی، دلسوز، بخشنده و با گذشت، و دارای قدرت درك بالا هستید. یاد گرفته اید كه آدم خشك و یك دنده ای نباشید و تعصبات بی جا را كنار گذاشته اید و نسبت به آنها بی توجه هستید. در هرموردی سعی دارید همان چیزی باشید كه دیگران می خواهند و همواره در تلاش هستید كه دنیا را جای بهتری برای زندگی بسازید.

11. روشنفكر: فردی هستید كه همواره در جستجوی حقیقت است و از قوه درك شهودی خود استفاده می كند. آدمی مثبت اندیش و خوش بین هستید كه فقط خوبی ها را در دیگران می بیند، با حقیقت زندگی می كند،

 و نظرات روشنفكرانه ی خود را با دیگران در میان می گذارد. به خوبی قادر هستید از نیروهای روانی خود بهره بگیرید و به اتكای الهامات درونی خود جلو می روید. فردی دلسوز و مهربان، جسور و بی باك، و در عین حال متواضع هستید.

22. مسلط برنفس ، خویشتندار : نیروهای عظیم درونی را در خود پیدا كرده اید و آنها را برای انجام كارهای بزرگ و فایده رساندن به دیگران به كار می برید. شما خودتان را هرگز محدود نمی كنید و فقط به نیازهای بشری فكر می كنید و اینكه چگونه می توان از قدرتهای خود برای انجام كارهای بزرگ استفاده كرد. شما فردی سازنده و دوراندیش هستید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی