ورزش و تندرستی (بازدید: 2531)
شنبه 11/6/1391 - 2:2 -0 تشکر 537525
پاور پلیت ورزشی مهیج با آخرین تکنولوژی

بر گرفته از  http://www.istgah.com/fireview/kid_310/page_1/746737.html

هر ویبراتوری پاورپلیت نیست تفاوت را کشف کنید. لوگوی پاورپلیت را بخاطر بسپارید.
به عقیده یک مربی فیتنس که دائما در حال مطالعه و جستجوی روشها و دستگاه های جدید و مهیج فیتنس هست باید راه حلی تحمل پذیر و دست یافتنی را برای همگان فارغ از سن و سطح فیتنس آنها فراهم کرد.
تمرین با پاورپلیت ایده آل ترین راه برای تمرینی سریع و موثر در زندگی شلوغ و پر مشغله امروزه است. تنها ظرف 15 دقیقه 3 بار در هفته ، شما میتوانید تمام بدن خود را تمرین بدهیدبطوریکه به تناسب اندامتان در نقاطی که مشکل دارید کمک و با نابودی سلولیت سایز کم کنید.
 

شنبه 11/6/1391 - 2:4 - 0 تشکر 537526

اگر به ورزیدگی عضلات و تناسب اندام حود علاقه مندید. اگر بدلیل ترس از شل شدن عضلات و افتادگی سینه ، شکم و باسن نمی حواهید کاهش وزن داشته باشید. اگر به قدرت ورزش در زندگی کاملا معتقدید اما فرصت انجام آنرا ندارید. اگر بخاطر کمردرد و آرتروز نمی توانید حرکات ورزشی را به خوبی انجام دهید و از پیری زودرس می هراسید.

شنبه 11/6/1391 - 2:4 - 0 تشکر 537528

اگر از استرس در زندگی خسته شده اید اگر به شفافیت پوست تان فکر میکنید اگر ورزشکار حرفه ای هستید و فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، تنیس ، گلف ، اسکی ، ورزشهای رزمی ، دومیدانی ، دوچرخه سواری .... را به شکل حرفه ای دنبال میکنید و باید خود را در عالی ترین شرایط بدنی و بدور از آسیب دیدگی نگهدارید. خانمهای باردار و مادران گرانقدر دیگر نگران تناسب اندام خود در اثر زایمان و شیردادن به فرزند دلبندتان نباشید و مطمئن باشید تناسب اندام پس از زایمان با پاورپلیت در دسترس شماست.

شنبه 11/6/1391 - 2:5 - 0 تشکر 537529

اگر هنرپیشه حرفه ای هستید و دوست دارید سریعترین راه برای چربی سوزی ، لاغری و تناسب اندام را تجربه کنید و یا اگر لاغرید و تمایل به افزایش وزن و تناسب اندام دارید پاورپلیت را انتخاب فرمائید.پول عمل های متعدد جراحی زیبایی را پس انداز نمائید و تندرستی و تناسب اندام را با هم داشته باشید.

شنبه 11/6/1391 - 2:5 - 0 تشکر 537530

به جای استفاده از قرصهای لاغری یا گرفتن رژیمهای لاغری سخت و کاهش وزن های سریع و خطرناک و یا انجام عملهای جراحی برای لاغری های موضعی پاورپلیت را انتخاب کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

شنبه 11/6/1391 - 2:6 - 0 تشکر 537531

بازی فوتبال ، به نیازمندیهای فیزیولوژیک گوناگونی وابسته است. در شرایط ویژه بازی فوتبال ، "آمادگی" به دامنه ای از ویژگیهای فردی گفته می شود که از تواناییهای زیادی تشکیل شده باشد. با توجه به این تعریف ، تواناییها عبارتند از: عاملهای بدنی ، روانی و روانی حرکتی.
دریافت و حفظ توپ ، حفظ تلاش شدید کاری در 90 دقیقه بازی ، واکنشهای سریع و مناسب در موقعیتهای گوناگون و تنظیم ویژگیهای روانی قبل ، هنگام مسابقه یا بازی ، به چنین عاملهایی شدیدا" وابسته اند.

شنبه 11/6/1391 - 2:7 - 0 تشکر 537532

در فوتبال ، تعادل بین اجزای آمادگی ، به سطح عملکرد یا اجرای فوتبالیست ، پستی که وی در آن بازی می کند و روش بازی تیم بستگی دارد. سایر عاملهایی که در این مجموعه موثرند ، عبارتند از: سن ، جنسیت ، مرحله فصل ، آثار محیطی ، پیشینه آسیب و موقعیتهای تغذیه ای. کسب مجدد میزان آمادگی مطلوب ، به ویژه پس از آسیب و قبل از بازگشت به میدان مسابقه با اهمیت است. اگر فرد قبل از بازگشت به میدان مسابقه ضعفهای خود را برطرف نکند ، برای مثال ، عضله خود را تقویت نکند ، روز مسابقه این ضعفها بارز می شوند و به عملکرد نامطلوب فرد و تیم می انجامند.
عضلات چهار ویژگی اصلی دارند که عبارتند از: تحریک پذیری ، جمع شوندگی (منقبض شدن) ، وسعت پذیری (انبساط) و قابلیت ارتجاعی (کشسانی).

شنبه 11/6/1391 - 2:7 - 0 تشکر 537533

انواع عمل عضله:
هنگام انقیاض ایزومتریک ، تانسیون عضله تا حد زیادی افزایش می یابد ، ولی عضله کوتاه نمی شود ، لذا کار خارجی نیز انجام نمی شود. این بدان معناست که تغییری پیرامون مفصل به صورت حرکت مشاهده نمی شود ، مثل انجام حرکت اسکات. هنگام گسترش تانسیون ایزومتریکی ، تارهای کند انقباض (آهسته) و تند انقباض (سریع) هر دو یکسان درگیر می شوند.

شنبه 11/6/1391 - 2:8 - 0 تشکر 537534

انقباض های دینامیکی زمانی رخ می دهند که همزمان با افزایش تانسیون عضله ، حرکت نیز انجام شود. این انقباضها می توانند کانسنتریکی یا اسنتریکی باشند. هنگام یک عمل کانسنتریکی (درونگرا) مثل عمل عضله چهارسرران هنگام پریدن ، تانسیون عضله زیاد و عضله کوتاه می شود. هنگام یک عمل اسنتریکی (برونگرا) مثل عمل عضله چهارسرران هنگام فرودآمدن پس از یک پرش ، فاصله بین ابتدا و انتهای عضله افزایش می یابد و خم شدن زانو زیاد می شود. تانسیونی که به این صورت در عضله افزایش می یابد ، سرعت حرکت را تنظیم می کند.

شنبه 11/6/1391 - 2:8 - 0 تشکر 537535

از به هم پیوستن انقباضهای دینامیکی ، حرکات ایزوکنتیکی شکل می گیرند. در این حرکات ، عضو در سرتاسر دامنه حرکتی ، سرعت زاویه ای ثابتی دارد. این حرکات را نمی توان به طور طبیعی ایجاد کرد ، اما با استفاده ازدستگاههای مقاومتی سازگارشده ایجاد می شوند. در این دستگاهها ، عضله در هر نقطه از دامنه حرکتی خود ، با حداکثر نیرو تحت فشار قرارمی گیرد.

شنبه 11/6/1391 - 2:9 - 0 تشکر 537536

انعطاف پذیری و قدرت:
به دامنه حرکتی پیرامون یک مفصل ، انعطاف پذیری می گویند. انعطاف پذیری به وسعت پذیری . خاصیت کشسانی ساختارهای پیرامون مفصل بستگی دارد. این ساختارها عبارتند از: عضلات ، کپسول و لیگامنتهای فیبروزی مفصل ، انعطاف پذیری ، خطر آسیب دیدگی ناشی از کشش بیش از حد و مداوم را کم می کند. برعکس ، انعطاف پذیری بیش از حد میتواند به بی ثباتی در مفصل منجر شود و آن را مستعد آسیب دیدگی کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی