انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 93)
چهارشنبه 8/6/1391 - 12:37 -0 تشکر 533842
سلاح جدید دزدها برای زورگیری از خانم‌ ها

منبع:برتربن ها 
سه زورگیر جوان كه در پوشش مسافركشی با اسپری مو و تهدید زنان، اقدام به سرقت از آنان می‌كردند، در دادگاه كیفری استان تهران محاكمه شدند.

چندی پیش زنی جوان با حضور در دادسرای جنایی تهران مدعی شد، توسط چند جوان ربوده شده و پس از سرقت وسایلش، او را در خیابان رها كرده‌اند.

بازپرس جنایی در حال رسیدگی به این پرونده بود كه در چند مرحله و در مراجع قضایی دیگر، شكایت‌های مشابهی علیه سارقان زورگیر مطرح شد.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:38 - 0 تشکر 533844

پس از جمع‌آوری اطلاعات ارائه‌ شده از سوی شاكیان ـ‌كه حدود 20 نفر بودند ـ شناسایی متهمان فراری در دستور كار قرار گرفت و مدتی بعد، كارآگاهان پلیس آگاهی سه متهم به نام‌های كاوه، نادر و اشكان را دستگیر كردند.

با اعتراف متهمان به آدم‌ربایی و سرقت، پرونده آنها به دادگاه كیفری استان تهران ارسال و جلسه محاكمه آنها در شعبه 79 به ریاست قاضی محمدرضا محمدی‌كشكولی برگزار شد.

قاضی پرونده بعد از شنیدن اظهارات شاكیان پرونده، از متهمان خواست در جایگاه قرار بگیرند و از خود دفاع كنند.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:38 - 0 تشکر 533845

متهمان نیز با اعتراف به اقدامات خود مدعی شدند كه با پرسه زدن در مناطقی مانند آزادی، ونك، سعادت‌آباد، تهرانپارس، ولی‌عصر، انقلاب و تجریش طعمه خود را زیرنظر می‌گرفتند و در نهایت با تهدید چاقو و اسپری مو، اموال آنها را سرقت می‌كردند و تاكنون با این روش از 20نفر سرقت كرده‌اند.

یكی از متهمان گفت:‌ بعد از سوار كردن طعمه‌ها كه همه آنها زن بودند، در موقعیتی مناسب با اسپری حالت‌دهنده مو به آنها حمله كرده و بعد از سرقت اموالشان، آنها را از خودرو بیرون می‌انداختیم.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:39 - 0 تشکر 533846

ختم رسیدگی

پس از دفاعیات متهمان، قاضی محمدی‌كشكولی ختم جلسه دادگاه را اعلام كرد تا حكم متهمان در زمینه سرقت و آدم‌ربایی را بعد از مشورت با مستشاران دادگاه صادر كند.

خاطرنشان می‌شود با توجه به این‌كه یكی از شاكیان مدعی شده بود متهمان او مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، اما در جلسه دادگاه حاضر نشده بود، قاضی محمدی‌كشكولی رسیدگی به این موضوع را به جلسه بعد موكول كرد.

چهارشنبه 8/6/1391 - 12:39 - 0 تشکر 533847

رئیس شعبه 79 دادگاه كیفری گفت:‌ با توجه به نوع جرم متهمان که امنیت اجتماعی را به چالش کشیده است به طور حتم قضات کیفری مجازات شدیدی از جمله حبس‌های بلندمدت مانند 20 سال برای متهمان درنظر خواهندگرفت.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی