انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 430)
سه شنبه 7/6/1391 - 16:58 -0 تشکر 533024
مطالب عجیب و خواندنی

 

سلام در این قسمت عجایب  نوشته میشود با ما باشید تا از عجایب با خبر شوید

 

 

سه شنبه 7/6/1391 - 16:59 - 0 تشکر 533027

زن جوان با شنیدن این خبر درهم شكست زیرا می دانست كه باید كودك مرده ای را به دنیا بیاورد. وی كه تصمیم داشت نام پسرش را كوهان بگذارد اكنون می بایست مراسم دفن او را پس از زایمان برگزار كند.

الكس جونز به اتاق عمل برده شد و پزشك معالج طی یك سزارین كودك را از رحم مادر بیرون آورد، هنوز چند ثانیه از بیرون آوردن نوزاد شش ماهه نگذشته بود كه شروع به تنفس كرده و پاهای كوچكش را تكان داد. نوزاد كه سه ماه زودتر متولد شده بود در داخل انكوباتور گذاشته شد تا به رشد كافی برسد.

مادر جوان كه هنوز باورش نمی شود، می گوید: به من گفته شد كه نوزادم مرده است و مرا برای زایمان یك كودك مرده آماده كرده بودند. ماه های نخستین زندگی نوزادم بسیار سخت گذشت. كوهان باید بر عفونت ها غلبه می كرد و یك بار به دلیل وجود یك لخته خون در مغزش تحت عمل جراحی قرار گرفت.

امروز پزشكان كوهان را "نوزاد معجزه "لقب داده اند. در هفته جاری كوهان نخستین شمع تولدش را فوت كرد. 

به گزارش جام جم،الكس می افزاید: من و پدرش هیچ كس را سرزنش نمی كنیم .درواقع، ضربان قلب او به اندازه ای ضعیف بود كه پزشكان قادر به تشخیص تپش قلبش نبودند. آنچه كه امروز برایم مهم است زنده بودن كوهان است.

سه شنبه 7/6/1391 - 17:0 - 0 تشکر 533029

یك پیرزن 80 ساله تونسی كه به دلیل بیماری به بیمارستان محلی سیدی بوزید مراجعه كرده بود با كمال تعجب فهمید كه چهار ماهه باردار است.

به گزارش عصر ایران به نقل از جپیك، این زن 80 ساله مدتی بود كه احساس بیماری كرده و حال تهوع به او دست می داد. وی به بیمارستان سیدی بوزید رفت و پزشكان پس از معاینه به پیرزن گفتند كه چهار ماهه باردار است.

مادر 80 ساله به پزشكان اصرار كرد كه به دلیل مشكلاتی كه بارداری و زایمان برای او و همسر 81 ساله اش به بار می آورد، وی را مورد سقط جنین قرار دهند.

اما پزشكان به دلیل كه عمر جنین چهار ماهه است از پذیرفتن درخواست سقط جنین پیرزن خودداری كرده و برای او زایمانی خوب و تولد فرزندی سالم را آرزو كردند.

سه شنبه 7/6/1391 - 17:7 - 0 تشکر 533036

عجیب‌ ترین پروانه جهان در "پارک ملی ونزوئلا" شناسایی شد.


به گزارش نیچر، هفته گذشته یکی از عجیب‌ترین و بزرگترین گونه‌های پروانه در جهان شناسایی شد.


در پارک ملی گرن سابانا واقع در ونزوئلا عکس‌هایی از عجیب‌ترین پروانه جهان گرفته شده که پس از بررسی توسط جانورشناسان مشخص شد، گونه جدیدی از پروانه‌های گرمسیری است.این پروانه عجیب که دارای بدنی پوشیده از موهای سفیدرنگ و شاخک‌های بزرگ و پیچ خورده است، پودل نام دارد.


عکس این پروانه اولین بار در سال 2009 در وبلاگ دکتر "آرتورانکر " یک جانورشناس منتشر شد، اما با این تصور که توسط نرم‌افزار فتوشاپ یا سایر ابزارهای ویرایش تصویر دستکاری شده، مورد بی‌توجهی دانشمندان قرار گرفت.

هفته گذشته پس از بررسی مجدد تصاویر، مشخص شد پودل گونه جدیدی از پروانه‌های گرمسیری است که شباهت زیادی به گونه شناخته شده موسلین دارد. البته پروانه‌ موسلین در مقایسه با پودل کوچکتر بوده و زیستگاه اصلی آن شمال روسیه است.


در حال حاضر دانشمندان در حال بررسی ویژگی‌ها و خصوصیات این پروانه عجیب و کمیاب هستند.


سه شنبه 7/6/1391 - 17:7 - 0 تشکر 533039

پلیس هند اعلام كرد: عروس جوانی كه پس از فریب دادن چندین مرد از آنان اخاذی كرده بود، دستگیر شد.


به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پلیس هند، این زن 33 ساله طی چند سال گذشته با فریب چندین مرد اموال آنان را سرقت و اقدام به فرار كرده بود.


پلیس هند اعلام كرد: برخی گزارش‌ها حاكی از آن است كه متهم نزدیك به 50 بار اقدام به ازدواج كرده است.


بنابر اعلام پلیس شهر «چنای»، تاكنون هفت شكایت رسمی علیه این زن به ثبت رسیده و این احتمال وجود دارد با دستگیری متهم بر تعداد قربانیان افزوده شود.


متهم پس از فریب دادن قربانیانش اقدام به ازدواج با آنان می‌كرد و پس از مدتی به بهانه‌های مختلف جواهراتش را می‌فروخت و با پول آن فرار می‌كرد.


به گزارش روزنامه دیلی‌میل، پلیس پس از دستگیری متهم، بازجویی از او را آغاز كرد و این احتمال وجود دارد كه متهم جرائم دیگری نیز مرتكب شده باشد.

سه شنبه 7/6/1391 - 17:27 - 0 تشکر 533055

به تعویق افتادن ازدواج یک دختر بخاطر مارمولک


خانم لیزی گریفیت 25 ساله و معلم یک مدرسه‌ در لندن است، او آنقدر به مارمولک خود علاقه دارد و کارهایی برایش میکند که شاید برای خیلی از ما قابل درک نباشد. او حیوان خانگی‌اش به نام جرج را آنقدر دوست دارد که هر روز صبح به خاطرش ساعت 5:30 بیدار می‌شود تا به او رسیدگی کند . او حتی ازدواجش را به تعویق انداخت تا بتواند از عهده مخارج درمان مارمولک برآید.


مارمولک دچار عفونت سینه شده بود و با مراقبت‌ های لیزی خوب شد. کمی بعد توموری بر روی صورتش شروع به رشد کرد و حتی بعد از دو عمل جراحی بهبود نیافت. لیزی از ترس اینکه حیوان محبوبش را از دست بدهد تصمیم گرفت بقیه پس انداز خود را نیز خرج مداوای جرج کند. او 3000 پوند را صرف شیمی درمانی کرد و به نظر می‌ رسد این درمان برای جرج کوچک موفقیت آمیز بوده است.

تابستان گذشته لیزی با دوست دوران کودکی‌ اش کریس فیشر 26 ساله نامزد کرد ولی عروسی فعلاً به بعد موکول شده است. حتی کریس به نظر نمی‌ رسد با این موضوع مشکل داشته باشد، او می‌گوید که می‌ داند در مقابل با آن مارمولک در جایگاه دوم قرار دارد ولی کاملاً با این موضوع کنار آمده است.

سه شنبه 7/6/1391 - 17:28 - 0 تشکر 533056

دخترانی که برای تحصیل موی خود را میفروشن
به گزارش ایران ناز دانشجویان انگلیسی خصوصا دانشجویان دختر این کشور به دنبال تأمین  هزینه های سنگین دانشگاه و ادامه تحصیل به فروش موی سر خود، صرفه جویی در خوردن وعده های غذایی، کار کردن در کاباره ها و رقاصی روی آورده اند.

ساندی اکسپرس، روزنامه دولتی انگلیس نتیجه تحقیقاتی را که از بین بیش از 2000 دختر فارغ التحصیل، دانشجو و دخترانی که به دلیل مشکلات مالی مجبور به ترک تحصیل شده اند، به عمل آمده است را اعلام کرد.

سه شنبه 7/6/1391 - 17:31 - 0 تشکر 533057

خانه‌ای که جن‌ها اجازه نمی‌دهند کسی در آن زندگی کند!!این خانه چندین سال است که در امارات ساخته شده اما صاحب خانه تا امروز نتوانسته آنجا زندگی کند.
همه معتقدند که جن ساکن این قصر است زیرا مدت زمان کوتاهی که صاحب خانه در آنجا زندگی میکرد اثاث منزل آشکارا جابجا می‌شدند!!


آیا واقعا کار جن و اشباح است یا اینکه شخصی در خانه لوازم را جابجا می‌کرد؟

سه شنبه 7/6/1391 - 17:33 - 0 تشکر 533058

دو نفر عاشق هم میشن میرن پیاده روی :
.☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
و میرن
.☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
و میرن
.☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
ومیرن
.☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
و میرن
.☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
و میرررن
خوب حالا شما چرا دنبالشونید ؟؟؟ بزارید راحت باشن ...

چهارشنبه 8/6/1391 - 15:5 - 0 تشکر 533997

سلام این تصویر اون پروانه عجیب است


من که خودم به نظرم شبیه سگ است

چهارشنبه 8/6/1391 - 15:6 - 0 تشکر 533998


از قدیم گفته اند که حیوان نجیبی است و این حیوانات قرن ها یار غار انسان ها بوده اند و از جمله حیواناتی هستند که بیشتر راجع بهشان چیز می دانیم.

5 نکته جالب درباره این حیوان دوست داشتنی را در زیر بخوانید تا بیشتر با این موجود آشنا شوید.

اولین اسب شبیه سازی شده

پرومتا اولین اسب شبیه سازی شده است که در 28 می سال 2003 به دنیا آمده است. دانشمندان ایتالیایی 841 جنین تولید کردند تا اینکه بالاخره یکی از آن ها به زندگی ادامه داد و پرومتا متولد شد.

دلیل عصبانیت کره اسب ها

یکی از مشاهدات دانشمندان فرانسوی از بررسی گروهی از اسب های وحشی چیزی بود که برای والدین نیز بسیار آشنا است:‌ وقتی که کره اسب ها به دور از گله هستند میزان کارهای پرخاشگرانه شان و درگیریشان با هم افزایش می یابد. اما وقتی در گله و میان اسب های بزرگتر هستند کارهای پرخاشگرانه شان کاهش می یابد و بهتر رفتار می کنند.

مغول های خونخوار

در کتاب های تاریخ مربوط به مغول های آمده است که هر جنگجوی مغول در سپاه چنگیزخان، 18 اسب همراه داشته است و هنگامی که مجبور بوده مسافت بسیار طولانی ای را طی کنند،‌ هر بار رگ اسبی را باز می کرده و از خون آن تغذیه می کرده است.

تاثیر شیرینی روی اسب های جوان

بر مبنای تحقیقات دانشمندنا، خوردن چیزهای شیرین روی رفتار اسب های جوان تاثیر منفی می گذارد به گونه ای که اسب هایی که فقط علف خشک می خورند، بهتر تحت تعلیم قرار می گیرند و مطیع تر هستند. این اسب ها همچنین کمتر عصبی می شوند.

گوشت اسب غذای اصلی سگ ها

در سال های بعد از جنگ جهانی دوم جمعیت دوستداران اسب یک رشته اقداماتی علیه استفاده از گوشت اسب به راه انداخته بودند. علت مصرف آن هم این بود که قیمت اسب به شدت پایین آمده بود. گوشت اسب آن قدر ارزان بود که غذای اصلی سگ های خانگی در طول سال از آن تهیه می شد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی