ورزش و تندرستی (بازدید: 107)
سه شنبه 7/6/1391 - 12:19 -0 تشکر 532496
استفاده از 2 لیبرو در یک بازی

 استفاده از 2 لیبرو در یک بازی  

قانون جدید استفاده هم زمان در یک مسابقه والیبال از دو لیبرو با کمی تغییر در مسابقه قهرمانی باشگاههای جهان انجام گرفت.
در این تورنومنت که در قطر برگزار گردید ،هر تیم حق داشت دو بازیکن را به عنوان لیبرو در 12 بازیکن حاضر نماید ولی نمی توانست به صورت آزاد و در هر زمان از آنان درون زمین مسابقه استفاده نماید.
استفاده از یک لیبرو در مسابقه امکان پذیر بود زمانی که تیمی نیاز به حضور لیبروی دیگری داشت و او را درون زمین مسابقه می فرستاد دیگر حق  ورود از لیبرو اول سلب می گردید و او مهره سوخته به حساب می آمد.
به عبارتی تیم می توانست از یک لیبرو استفاده نماید، مادامیکه قصد داشت از لیبروی دیگر استفاده نماید دیگر لیبروی اول حق حضور تا پایان مسابقه را درون زمین نداشت.
در این مسابقات تیم دینامو مسکو روسیه از این قانون استفاده کرد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی