انجمن ها > انجمن کارآفرینی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کارآفرینی (بازدید: 511)
دوشنبه 6/6/1391 - 9:8 -0 تشکر 531191
چگونه با طراحی اتاق موقعیت شغلی خود را بهبود ببخشیم؟

مجله زندگی ایده آل http://www.aftabir.com/articles/view/social/family_home

اگر به تازگی شرایط کاری شما دچار بحران​شده، ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق کارتان می​تواند شروعی مناسب برای ایجاد تحول و نوآوری در برنامه ریزی​های کاری​تان باشد زیرا از قدیم گفته​اند، هر تغییری با نوآوری و خلاقیت همراه است

دوشنبه 6/6/1391 - 9:12 - 0 تشکر 531194

● گل هایی در نقش محافظ شما


در صورتی که در اتاق کارتان از کامپیوتر، لپ تاپ، تلویزیون، رادیو یا دیگر وسایل الکترونیکی استفاده می کنید، باید برای کنترل جریان مغناطیسی که از این دستگاه ها ساطع می شود، چاره ای بیندیشید.

بهترین شیوه برای خنثی کردن انرژی های الکترونیکی و مغناطیسی موجود در اتاق، استفاده از گیاهان طبیعی و گل های آپارتمانی است. پیشنهاد ما این است که در اتاق کارتان از گیاهانی که برگ های سبز بزرگ دارند، استفاده کنید تا به این ترتیب با کنترل میزان مغناطیسی که در فضای اتاق وجود دارد از میزان خستگی و فرسودگی ناشی از کار و فعالیت های روزانه آسوده شوید.


دوشنبه 6/6/1391 - 9:21 - 0 تشکر 531201

● چرا باید میزهای بزرگ را انتخاب کنید
همیشه برای انتخاب میز کار برای اتاق کارتان در خانه، سراغ بزرگ ترین میز ممکن بروید؛ به این معنا که متناسب با فضای اتاقتان بزرگ ترین میزی را که می توانید در اتاق کارتان بگنجانید، انتخاب کنید. کارشناسان فنگ شویی بر این باورند که انتخاب میز کار بزرگ که تمامی وسایل و ابزار کار در آن قرار گیرد، موجب می شود تا فرد ذهن آزادتر و بازتری نسبت به برنامه های کاری خود داشته و با فراغ بال بیشتر و نظم بهتری برنامه های کاری خود را پیش ببرد. داشتن میزی کوچک که تمامی وسایل روی آن تلنبار شده است موجب آشفتگی ذهن شده و امکان درست فکر کردن را از شخص می گیرد.
دوشنبه 6/6/1391 - 9:21 - 0 تشکر 531204● این اتاق ایده آل است

انتخاب اتاق کار مناسب، تاثیر زیادی بر بهبود کیفیت کار شما دارد. شاید به نظر شما این موضوع چندان اهمیتی نداشته باشد اما بسیاری از چینی ها بر این باورند که اتاق بدون پنجره نامناسب ترین اتاقی است که می توان از آن به عنوان اتاق کار استفاده کرد. به اعتقاد این افراد وجود پنجره ای که به فضای طبیعی و سبز گشوده می شود، می تواند انرژی های مثبت و سازنده را در محیط اتاق افزایش دهد. علاوه بر اینکه اکسیژن رسانی به مغز در این محیط افزایش می یابد و فردی که در این اتاق کار می کند، می تواند با قوت بیشتری به نوآوری و خلاقیت بپردازد.دوشنبه 6/6/1391 - 9:22 - 0 تشکر 531207

● چه ساعتی برای این اتاق بخرید

یکی از بهترین انتخاب ها برای ساعت اتاق کار، انتخاب ساعتی گرد یا بیضی شکل است. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان اشکال گرد، منحنی و بیضی بهترین شکل ها برای تقویت خلاقیت و نوآوری افراد است. در کنار این موضوع فعال بودن ساعت نیز در ایجاد نظم و انضباط اتاق کار بسیار موثر است بنابراین مراقب باشید که ساعت اتاق کارتان هرگز بدون باتری نماند یا خراب نشود. خراب شدن ساعت اتاق کار موجب می شود شما زمان مناسب و مفید را در طول روز از دست بدهید و به این ترتیب بخش مهمی از انرژی مفید خود را در طول روز کاری تلف کنید.دوشنبه 6/6/1391 - 9:23 - 0 تشکر 531210

● تابلوی طبیعت در اتاق تان بگذاریداگر به تازگی شرایط کاری شما دچار بحران شده، ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق کارتان می تواند تاثیر زیادی در بهبود شرایط داشته باشد. بهترین انتخاب شما در این مرحله، اضافه کردن یک تابلوی جدید به اتاق کار و یا تغییر تابلوهایی است که روی دیوار این اتاق نصب کرده اید. کارشناسان فنگ شویی در چین بر این باورند، نصب کردن تابلوی طبیعی به ویژه منظره کوهی بلند می تواند یک پشتوانه مطمئن و بزرگ به لحاظ روحی باشد. وجود این تابلو در اتاق به شما کمک می کند تا انرژی های پیشرفت و بهبود را در شرایط کاری خود احساس کنید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی