انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 160)
جمعه 3/6/1391 - 3:34 -0 تشکر 525590
شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی‌باشد

 

 

1x1.trans شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی‌باشددر مواقعی که مشترک تلفن همراه علی‌رغم شماره‌گیری صحیح، به دلایلی موفق به برقراری ارتباط با مخاطب مورد نظر نمی‌شود، پیام‌هایی متناسب با موقعیت به مشترک اعلام می شود.

 موبنا،  برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر، مقدور نمی‌باشد، این پیام در مواقعی ارسال می‌شود که تلفن همراه به علت بدهی یا دلایل فنی قطع باشد.

دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می‌باشد، زمانی که مشترک، تلفن همراه خود را خاموش نموده یا سیمکارت سوخته باشد اعلام می شود.

در حال حاضر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمی‌باشد، لطفاً بعداً شماره‌گیری نمایید،این پیام حاکی از آن است که مشترک در مکانی، خارج از پوشش شبکه تلفن همراه، قرار دارد که اصطلاحاً این نقاط را نقاط کور می‌نامند یا ترافیک شبکه مانع برقراری ارتباط با مشترک می‌باشد.

شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی‌باشد،این پیام برای موقعیتی است که شماره تلفن همراه مورد نظر تخلیه شده، یا هنوز دایر نشده و یا عمیات DIVERT اشتباه صورت گرفته است.

شایان توجه است، این پیام زمانی که عملیات شماره‌گیری اشتباهاً صورت پذیرد نیز، شنیده خواهد شد.

 

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی