انجمن ها > انجمن دانشجویی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانشجویی (بازدید: 2091)
دوشنبه 30/5/1391 - 12:22 -0 تشکر 520162
دانشگاه های خارجی

نشانى اینترنتى http://www.atmo.arizona.edu
عنوان فارسى علوم هوایی دانشگاه آریزونا
توضیحات

این سایت مربوط به بخش علوم هوایی دانشگاه آریزونا می‌باشد که این مرکز برنامه‌های آموزشی را در زمینه‌ی علوم هوایی و شاخه‌های مربوط به آن برای دانش‌آموزان و دانشجویان تدارک دیده است. دانشجویان می‌توانند در مقاطع فوق‌لیسانس و دکترا در این مرکز به تحصیل ادامه دهند. این سایت تسهیلات ویژه‌ای را در زمینه‌ی آزمایشگاه‌های هواشناسی و آزمایشگاه‌های اپتیکی و آزمایشگاه‌های شیمی فضایی در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید در کلاس‌های دروس مدرن و کارگاه‌های آموزشی این سایت نیز حضور یابید. این مرکز آموزش‌هایی را نیز در زمینه‌ی سنجش از دور ، آلودگی هوا ، ‌طوفان‌ها ،رعدوبرق‌ها و بیش‌بینی‌های وضعیت هوا ارائه می‌دهد.

دوشنبه 30/5/1391 - 12:23 - 0 تشکر 520163
نشانى اینترنتىhttp://www.shsu.eduعنوان انگلیسىSAMHOUSTONعنوان فارسىدانشگاه سم‌هاستونتوضیحاتاین سایت متعلق به دانشگاه سم‌هاستون (SAM HOUSTON) است ، و حاوی مطالبی در رابطه با دانشجویان ، اعضای هیئت علمی دانشگاه ، دانشجویان اسبق و حرفه‌ای ، اساتید با تجربه ، تشکیل کلاس‌های درسی و برنامه‌های تحقیقاتی این دانشگاه می‌باشد. علاقه‌مندان می‌توانند سؤالات ، نظرات و انتقادات خود را در مورد فعالیت‌های این دانشگاه توسط همین شبکه‌ی اطلاعاتی مطرح و ارائه نمایند.


دوشنبه 30/5/1391 - 12:24 - 0 تشکر 520164
نشانى اینترنتىhttp://www.archives.upenn.eduعنوان فارسىدانشگاه پنسیلوانیاتوضیحاتاین سایت متعلق به دانشگاه پنسیلوانیا می‌باشدبوسیله‌ی این سایت نتایج تحقیقات و مطالعات این دانشگاه ، تاریخچه‌ و منابع اطلاعاتی مربوط به آن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.


دوشنبه 30/5/1391 - 12:26 - 0 تشکر 520167نشانى اینترنتىhttp://www.seattleu.eduعنوان انگلیسىSeattleعنوان فارسىدانشگاه Seattleتوضیحاتدانشگاه Seattle در سال ۱۸۹۱ توسط دو کشیش مسیحی فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت شما را با رئیس کنونی این دانشگاه آشنا می‌کند و اطلاعاتی درباره‌ی فعالیت‌های این شخص به شما ارائه می‌دهد. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این سایت با دانشجویان فعال این مرکز آموزشی آشنا شده و اطلاعاتی در مورد فعالیت‌های علمی آنها به دست آورند. شما در این سایت با سیستم‌های آموزشی این دانشگاه آشنا می‌شوید. دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند مجلات و نشریات چاپ شده توسط این دانشگاه را در این سایت مورد مطالعه قرار دهند. تور مجازی این سایت شما را با مناطق مختلف دانشگاه Seattle آشنا می‌کند.


دوشنبه 30/5/1391 - 12:27 - 0 تشکر 520168
نشانى اینترنتىhttp://www.shef.ac.ukعنوان فارسىدانشگاه Sheffieldتوضیحاتاین سایت متعلق به دانشگاه Sheffield می‌باشد. این دانشگاه در سال ۲۰۰۰-۲۰۰۱ به‌عنوان دانشگاه برتر در کشور انگلستان شناخته شد. این دانشگاه دارای رشته‌هایی مانند: هنر ، علوم مهندسی ، قانون ، پزشکی ، علوم محض و علوم اجتماعی می‌باشد. این سایت نقشه‌ی این دانشگاه را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را با بخش‌های مختلف دانشگاه Sheffield آشنا می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از این سایت از پروژ‌ه‌های تحقیقاتی این مرکز ، اطلاعاتی به دست آورند. این سایت شما را با اساتید و دانشجویان فعال این دانشگاه آشنا می‌کند. شما می‌توانید از کتابخانه‌ها و مراکز علمی این دانشگاه استفاده کنید


دوشنبه 30/5/1391 - 12:28 - 0 تشکر 520170نشانى اینترنتىhttp://www.stanford.eduعنوان فارسىدانشگاه Stanfordتوضیحاتاز طریق این سایت با دانشگاه Stanford آشـنـا خـواهید شـد. ایـن دانـشگاه در سال ۱۸۸۴ تـوسـط شـخصـی بــه نـام Leland Stanford تأسیس شد. این سایت شما را با جاذبه‌های دیدنی این دانشگاه آشنا می‌کند. از طریق این سایت می‌توانید اطلاعاتی درباره‌ی دانشجویان و اساتید این دانشگاه به دست آورید. تور مجازی این سایت شما را با بخش‌های مختلف این دانشگاه آشنا می‌کند. دانشگاه فوق دارای مجلات مخصوص به خود می‌باشد که از طریق این سایت می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. شما می‌توانید گزارشات روزانه‌ی‌ روزنامه‌های مربوط به این دانشگاه را در این سایت ملاحظه کنید


دوشنبه 30/5/1391 - 12:29 - 0 تشکر 520172نشانى اینترنتىhttp://www.surrey.ac.ukعنوان انگلیسىSurreyعنوان فارسىدانشگاه Surreyتوضیحاتدانشگاه Surrey در کشور انگلستان واقع شده است و دارای ۲۱۰۰ دانشجو از ۱۳۰ کشور مختلف می‌باشد. این دانشگاه دارای برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی بوده و این دانشجویان می‌توانند قبل از شروع دروس دانشگاهی خود ، از برنامه‌های آموزش زبان این مرکز نیز استفاده کنند. این دانشگاه دارای رشته‌های مختلفی مانند: زبان ، حقوق ، موسیقی ، بیوشیمی ، علوم زیستی ، شیمی ،میکروبیولوژی ، تغذیه ، الکترونیک ، ریاضیات ، آمار ، فیزیک ، سیستم‌های ارتباطی ،علوم مهندسی ، علوم انسانی ، فلسفه ، اقتصاد ، مدیریت و... می‌باشد. شما می‌توانید توسط تور مجازی این سایت در دانشگاه Surrey گردش کرده‌ وبا مکان‌های مختلف آن آشنا شوید


دوشنبه 30/5/1391 - 12:29 - 0 تشکر 520174نشانى اینترنتىhttp://www.syr.eduعنوان فارسىدانشگاه Syracuseتوضیحاتاین سایت متعلق به دانشگاه Syracuse می‌باشد. این دانشگاه دارای یک تاریخچه‌ی ۱۳۲ ساله است و از طریق این سایت می‌توانید با اتفاقات حادث شده در این دانشگاه طی سال‌های ۱۹۴۱ تا ۱۹۹۵ آشنا شوید. علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعاتی درباره‌ی چگونگی ثبت نام در این دانشگاه به دست آورند. این سایت شما را با برنامه‌های آموزشی این مرکز آشنا می‌کند. با مراجعه به این سایت می‌توانید با سایر خدمات این دانشگاه آشنا شوید. این سایت شما را به لینک‌های جالب این دانشگاه متصل می‌کند.


دوشنبه 30/5/1391 - 12:30 - 0 تشکر 520175نشانى اینترنتىhttp://www.american.eduعنوان انگلیسىAmericanUniversityعنوان فارسىدانشگاه AmericanUniversityتوضیحاتاز طریق این سایت با دانشگاه American University آشنا می‌شوید. این دانشگاه در سال ۱۸۹۳ تحت حمایت کلیسای Methodist امریکا تأسیس شد. دانشجویان این دانشگاه در رشته‌های مختلف ورزشی مانند: گلف ، والیبال زنان ، هاکی روی زمین ، بسکتبال مردان ، بسکتبال زنان ، شنا ، شیرجه ، تنـیـس ، فـوتـبـال زنـان ،فوتـبال مردان ، دوومیدانی ، کشتی ، چوگان و... فعالیت می‌کنند. این سایت شما را با اساتید این دانشگاه و قوانین خاص این مرکز آموزشی آشنا می‌کند. از طریق این سایت می‌‌توانید اطلاعاتی درباره‌ی انسیتوهای این دانشگاه و برنامه‌های فرهنگی ، اجتماعی آنها به دست آورید. این سایت اطلاعات دیگری را درباره‌ی برنامه‌های آموزشی این دانشگاه در اختیار شما قرار می‌دهد


دوشنبه 30/5/1391 - 12:32 - 0 تشکر 520178نشانى اینترنتىhttp://www.asu.eduعنوان انگلیسىasuعنوان فارسىدانشگاه ایالت آریزوناتوضیحاتاز طریق این سایت با دانشگاه ASU که در ایالت آریزونا واقع شده است آشنا می‌شوید. این دانشگاه در سال ۱۸۸۵ به‌عنوان یک مدرسه‌ی معمولی شروع به کار کرد. امروزه این دانشگاه یک مرکز تحقیقاتی بزرگ در زمینه‌ی اقتصاد و فرهنگ ، در ایالت آریزونا محسوب می‌شود. این سایت اطلاعاتی درباره‌ی ساختمان‌های مختلف این دانشگاه در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید با برنامه‌های آموزشی این دانشگاه آشنا شده و از خدمات Online این دانشگاه استفاده کنید. علاقه‌مندان به برنامه های ورزشی می‌توانند از طریق این سایت ، با فعالیت‌های ورزشی این مرکز آشنا شوند.


دوشنبه 30/5/1391 - 12:32 - 0 تشکر 520180نشانى اینترنتىhttp://www.arizona.eduعنوان انگلیسىArizonaعنوان فارسىدانشگاه Arizonaتوضیحاتاین سایت شما را با دانشگاه Arizona آشنا می‌کند. امروزه این دانشگاه حدود ۳۴ هزار دانشجو دارد و یکی از بهترین دانشگاه‌ها در ایالات متحده‌ی امریکا محسوب می‌شود. این سایت اطلاعاتی درباره‌ی فعالیت‌های تحقیقاتی و دستاوردهای علمی محققان این دانشگاه در اختیار شما قرار داده و می‌توانید گشت‌و‌گذاری نیز در این دانشگاه داشته باشید و با بخش‌های مختلف این مرکز آموزشی آشنا شوید. علاقه‌مندان می‌توانند تقویم آموزشی و برنامه‌های علمی این دانشگاه را مشاهده کنند و با اساتید شاغل در این دانشگاه ارتباط برقرار نمایند. شما می‌توانید از موزه‌ها ، کتابخانه‌ها و برنامه‌های فرهنگی و هنری این مرکز دیدن کنید.


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی