انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2726)
شنبه 19/5/1387 - 16:2 -0 تشکر 51379
پروتکل شماره چهارده صهیون *تسخیر دنیا*

پروتکل شماره چهارده صهیون*تسخیر دنیا*

.

.

 - هنگامى كه حكومت شاهنشاهى ما آغاز شد، همه ادیان باید از بین بروند، به جز دین ما كه همانا اعتقاد به خداى یگانه است. بى‏شك سرنوشت قوم ما به عنوان قومى برگزیده با وجود خدا گره خورده، و هم اوست كه تقدیر كار جهانیان را با سرنوشت ما پیوند داده است. لذا ریشه هرگونه عقیده‏ اى باید از بیخ و بن كنده شود. حتى اگر این كار به انكار وجود خدا كه ما امروزه شاهد آنیم، بیانجامد. این كار، نه تنها در دوره انتقال حكومت مفید است. بلكه به سود جوانانى است كه در آینده به تبلیغات مذهبى دین موسى گوش فرا مى‏دهند. دینى كه احكامى ثابت و پیشرفته دارد و تمام افراد جهان را به اطاعت ما وامى‏دارد.

البته در تبلیغاتمان روى مبانى تربیتى و جنبه ‏هاى اسرارآمیز و اعجازانگیز این دین تأكید فراوان مى‏ورزیم و درموقع لزوم، مقالاتى منتشر مى‏كنیم و میان نحوه حكومت ربانى خود و حكومتهاى گذشته مقایسه ‏هایى به عمل مى‏آوریم و اشتباهات حكومتهاى غیریهودى را به گونه ‏اى بسیار روشن، بازگو مى‏كنیم و نیز حركات ددمنشانه عده ‏اى حكامِ ماجراجو كه انسانها را شكنجه و انسانیت را لگدمال كرده ‏اند، یادآور مى‏شویم و نفرت آدمیان را برمى‏انگیزیم. به نحوى كه مردم آسایش دوران بردگى را برآسایش دوران پس از بردگى ترجیح دهند.

تحولات بى‏فایده حكومتهاى غیریهودى كه با وساطت ما انجام مى‏گیرد، اعتبار حكومتهایشان را تنزل مى‏دهد و مردم از اوضاع نابسامان حكومتهایشان آنچنان خسته مى‏شوند كه راضى مى‏گردند هر نوع خفت و ذلتى را در دوران حكومت ما تحمل كنند و هرگز جرأت رهایى از زیر سلطه ما و تحمل رنجهایى چون رنجهاى گذشته، به خود راه ندهند.

- ما در عین حال اشتباهات تاریخى حكمروایان غیریهودى را كه در اثر بى‏اطلاعى و فهم نادرست آنها از مسایل رخ داده است، مورد تأكید قرار مى‏دهیم و شكنجه ‏هایى كه انسانها از دست این گونه حكمروایان دیده‏ اند یادآور مى‏شویم. روش و اصول كار ما بر این حقیقت مبتنى است كه، آنچه ما عرضه و تفسیر مى‏كنیم عالى و خالى از عیب است ولى آنچه در گذشته وجود داشته باید مرده و متلاشى شده تلقى گردد.

- فیلسوفان ما نارسایى‏هاى عقاید و مذاهب را مورد بحث و بررسى قرار مى‏دهند. اما كسى نباید اعتقادات واقعى مذهب ما را مورد بررسى قرار دهد. زیرا هیچكس جز خودمان نباید از كار دینمان سردربیاورد. وانگهى، افراد قوم خودمان هم حق برملا كردن اسرار دین را نخواهند داشت.

- دراثناى سده‏ هاى معروف به سده ‏هاى روشنایى و پیشرفت ما ادبیاتى پست، كثیف و تهوع ‏آور رواج دادیم و تا مدتى پس از به قدرت رسیدنمان اجازه مى‏دهیم كه این سبك ادبیات به حیات خود ادامه دهد. تا بتوانیم بدینوسیله در برابر برنامه ‏هاى خودمان نوعى آرامش و رخوت در مردم ایجاد كنیم. به علاوه افرادى آگاه و كارآزموده به رهبرى غیریهودیان منصوب مى‏كنیم و به ایراد سخنرانى و نشر مقالاتى ویژه مى‏پردازیم تا بدین وسیله بتوانیم روى ذهن غیریهودیها اثر گذاشته و آنان تنها آن دسته از معارف و معلوماتى را كسب كنند كه دلخواه ما است و ما قبلا\" آنها را تدارك دیده ‏ایم.
.

.

**پروتکل های رهبران صهیون برای تسخیر جهان*توضیحات*

.

.

.

پروتکل شماره یک صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره دو صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره سه صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره چهار صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره پنج صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره شش صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره هفت صهیون*تسخیر دنیا*

 پروتکل شماره هشت صهیون*تسخیر دنیا*

پروتکل شماره نه صهیون*تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره ده صهیون *تسخیر دنیا*... 

پروتکل شماره یازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره دوازده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره سیزده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره جهارده صهیون*تسخیر دنیا*...

پروتکل شماره پانزده صهیون*تسخیر دنیا*...

 .

 .

ادامه دارد...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.