ورزش و تندرستی (بازدید: 979)
جمعه 20/5/1391 - 18:42 -0 تشکر 502526
کشتی آزاد

حسن رحیمی حذف شد


نماینده وزن 55 کیلوگرم کشتی آزاد با باخت حریف هندی‌اش،‌ حذف شد. حسن رحیمی نماینده وزن 55 کیلوگرم کشورمان پس از پیروزی در دور نخست مقابل کشتی‌گیر مغول در دور دوم برابر نماینده هند شکست خورد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد.آمیت کومار هندی در یک‌چهارم نهایی در 2 تایم و با نتیجه 6 بر صفر مقابل خینچگاشویلی از گرجستان شکست خورد تا حسن رحیمی شانسی برای ادامه کار نداشته باشد و حذف شود.

جمعه 20/5/1391 - 18:43 - 0 تشکر 502527

گودرزی در آستانه کسب مدال کشتی آزاد المپیک
صادق گودرزی با پیروزی مقابل حریف ازبک در آستانه کسب مدال قرار گرفت.

آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران مقابل سوسلان تگی‌اف از ازبکستان در دو تایم (3-0، 1-1) به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا ،در تایم اول گودرزی به زببایی یک زیریک خم گرفت و بلافاصله بارانداز هم اجرا کرد و 3 بر صفر پیش افتاد. در ادامه نیز به خوبی کشتی را اداره کرد و وقت اول را به سود خود به پایان داد.

در تایم دوم گودرزی در حالی که فعال‌تر نشان می‌داد یک لحظه غفلت کرد و خاک شد اما در ادامه خاک کرد و یک امتیاز گرفت و برد.

گودرزی در صورت پیروزی در بازی بعد به فینال خواهد رسید.

جمعه 20/5/1391 - 18:44 - 0 تشکر 502528

حاشیه مسابقات کشتی آزاد در المپیک
سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد با حضور در سالن اکسل رقابت‌های کشتی آزاد المپیک را از نزدیک تماشا می‌کند.

 از صبح امروز ایرانی‌ها با حضور در ورزشگاه اکسل مانند کشتی فرنگی استقبال خوبی از رقابت‌های کشتی آزاد کرده‌اند و در جای جای سالن پرچم کشورمان دیده می‌شود.

*غلامرضا محمدی، سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد در میان تماشاگران حضور دارد.

*بهرام افشارزاده از صبح در سالن حضور داشته و عملکرد ملی پوشان را زیر نظر دارد.

*صادق گودرزی پس از حضور در نیمه نهایی برای مصاحبه به میکس زون آمد، اما رسول خادم تاکید داشت که برای آرامش بیشتر فعلا صحبت نکند.

*ساعت 19:30 به وقت تهران کنفرانس خبری مارتینتی، رئیس فیلا در یکی از اتاق های ورزشگاه  اکسل برگزار خواهد شد.

جمعه 20/5/1391 - 18:52 - 0 تشکر 502539

لایق: رحیمی خواسته‌مان را اجرا نکرد
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: از رحیمی خواسته بودیم در همان ابتدا کار را تمام کند، اما او همه چیز را به آخر موکول کرد.

 رضا لایق در مورد حذف حسن رحیمی از رقابت‌های المپیک، گفت: المپیک شرایط خاص خود را دارد و همه رقابت‌ها سخت هستند و به ورزشکاران استرس وارد می‌شود. زمان کمی برای استراحت ورزشکاران وجود دارد و همین موضوع باعث می‌شود توان بدنشان در هر مسابقه کاهش یابد.

وی ادامه داد: رقابت رحیمی بسیار فشرده بود و هر 10 دقیقه یک بار مسابقه داد. او خواسته‌مان را برای تمام کردن کار در همان ابتدا اجرا نکرد و کار را به آخر کشاند. البته نباید از حریفش که کشتی‌گیر بسیار خوبی است غافل شد. همه کشتی گیران ما برای مدال آمدند اما شرایط سخت است.

جمعه 20/5/1391 - 18:53 - 0 تشکر 502542

گودرزی به فینال المپیک رسید
صادق گودرزی به فینال رقابت‌های کشتی آزاد المپیک در وزن 74 کیلوگرم راه یافت.

 آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران مقابل حریف مجاری خود گابور هاتوس در دو تایم (2-0، 2-0) به برتری رسید.

در وقت نخست گودرزی با زیرگیری بی نقص خود به پاهای حریف رسید و یک امیتاز گرفت و در ادامه با تکرار این حرکت دومین امتیاز را نیز به دست آورد.

در وقت دوم باز هم زیرگیری های گودرزی ادامه پیدا کرد و یک امتیاز گرفت. در ادامه باز هم گودرزی زیر گرفت و حریفش را به بیرون از تشک برد و امتیاز دوم را گرفت.

گودرزی در فینال با برنده کشتی‌ آمریکا و روسیه دیدار می‌کند.

جمعه 20/5/1391 - 19:47 - 0 تشکر 502620

خدا را شکر گودرزی به فینال راه پیدا کرد ایشاله که موفق باشه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 20/5/1391 - 20:49 - 0 تشکر 502658

مدال‌های ایران دو رقمی شد/ گودرزی به فینال المپیك رسید

جمعه 20/5/1391 - 20:49 - 0 تشکر 502659

جردن باروفس با شكست كشتی‌گیر روس حریف صادق گودرزی در فینال وزن 74 كیلوگرم المپیك شد.به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از لندن، جردن باروفس آمریكایی، قهرمان جهان در سال 2011 با پیروزی مقابل دنیس چارگوش نامدار به فینال رقابت‌ها رسید.باروفس در این این دیدار در تایم‌های اول و سوم به برتری رسید اما تایم دوم را به حریف روس خود واگذار كرد.
كشتی پایانی وزن 74 كیلوگرم ساعت 23:20 به وقت تهران برگزار خواهد شد. گودرزی سال گذشته در فینال رقابت‌های جهانی استانبول مقابل وی تن به شكست داد و نقره گرفت.

جمعه 20/5/1391 - 20:58 - 0 تشکر 502663قرعه دشوار برای اسماعیل پور، لشکری و قاسمی

آیین وزن کشی سه وزن 60، 84 و 120 کیلوگرم مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک 2012 لندن، عصر امروز (جمعه) برگزار شد و "مسعود اسماعیل پور"، "احسان لشکری" و "کمیل قاسمی" حریفان خود را شناختند. مسعود اسماعیل پور کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم تیم کشورمان، بعدازظهر فردا (شنبه) در دور نخست با ""تورس"" از مکزیک رو به رو می شود و در صورت پیروزی در این مسابقه به مصاف ""ژوماگاژی یف"" از قزاقستان می رود.

بسیک کودوخوف از روسیه، فرانکلین گومز از پورتوریکو، کنیچی یاماموتو از ژاپن، دارن ژوماگاژی یف از قزاقستان، دیدیه پایس از فرانسه، مالخاز زارکووا از گرجستان، مسعود اسماعیل ‌پور از ایران، یوگشوار دات از هندوستان، حسن مدنی از مصر، فرزاد تراش از استرالیا، رودریگرز بونه از کوبا، تورس از مکزیک، طغرل عسگراف از جمهوری آذربایجان، آناتولی گویدا از بلغارستان، ری جونگ میونگ از کره شمالی، لی سئونگ چول از کره جنوبی، کولمن اسکات از آمریکا، واسیلی فدروشین از اوکراین و تیم اسچلیجر از آلمان، کشتی گیران وزن 60 کیلوگرم کشتی آزاد حاضر در بازی المپیک لندن هستند.

در وزن 84 کیلوگرم نیز ""احسان لشکری"" در دور نخست با ""یرمک بایداشوف"" از قزاقستان مسابقه می دهد و در صورت پیروزی، با برنده مصاف ""یوسف عبدالسلام‌ اف"" تاجیکستان و ""حاجی مراد نورماگمداف"" از ارمنستان رو به رو می شود.

شریف شریف ‌اف از جمهوری آذربایجان، ابراهیم آلداتوف از اوکراین، داتو مارساگیشویلی از گرجستان، آنزور اوریشف از روسیه، آرماندس زیربولیس از لتونی، جیک هربرت از آمریکا، احسان لشکری از ایران، زائوربک سوخی یف از ازبکستان، احمد میلیگی از مصر، آندرو دیک از نیجریه، دانیل مارتینز از کوبا، جیم اسپینال از پورتوریکو، حاجی مراد نورماگمداف از ارمنستان، ابراهیم بلوکباشی از ترکیه، دانیل دیاز از ونزوئلا، سوسلان گاتسی یف از بلاروس، یرمک بایداشوف از قزاقستان، یوسف عبدالسلام‌ اف از تاجیکستان، اویتومن اورگودول از مغولستان، کشتی گیران وزن 84 کیلوگرم کشتی آزاد حاضر در بازی المپیک لندن هستند.

همچنین در وزن 120 کیلوگرم، نیز ""کمیل قاسمی"" در دور نخست با ""آرجان بوهلار"" کانادا مسابقه می دهد و در صورت پیروزی، با برنده مصاف ""آرتور تایمازوف"" ازبکستان و ""نیک متیوهن"" آلمان رو به رو می شود.

آلکسی شیماروف از بلاروس، بلال ماخوف از روسیه، جمال الدین ماگومداف از جمهوری آذربایجان، دیوید مودزامانشویلی از گرجستان، چولونبات جارگالسایخان از مغولستان، ترول دلاگنی یف از آمریکا، آرتور تایمازوف از ازبکستان، دولت شابان بای از قزاقستان، اسماعیل الدوسکی از مصر، مالال ندی از سنگال، آرجان بوهلار از کانادا، جیس فلورس از مکزیک، دانیل لیگتی از مجارستان، طاها آک گول از ترکیه، کمیل قاسمی از ایران، نیک متیوهن از آلمان، لی لینگ از چین، الکساندر خوتسیانیوسکی از اوکراین، دانیل رارس چینتوان از رومانی، کشتی گیران وزن 120 کیلوگرم کشتی آزاد حاضر در بازی المپیک لندن هستند.

مسابقه های کشتی آزاد بازی های المپیک 2012 لندن، ساعت 16 و 30 دقیقه امروز (جمعه) به وقت تهران در ورزشگاه ""اکسل"" شهر لندن و با رقابت های دو وزن 55 و 74 کیلوگرم آغاز شد.

مسابقه های سه وزن 60، 84 و 120 کیلوگرم نیز فردا (شنبه) و دو وزن 66 و 96 کیلوگرم، روز یکشنبه برگزار می شود و ""مسعود اسماعیل پور""، ""احسان لشکری""، ""کمیل قاسمی""، ""مهدی تقوی"" و ""رضا یزدانی"" به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

جمعه 20/5/1391 - 23:6 - 0 تشکر 502832

سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون انشالله که با دعای مردم گودرزی پیروز میشه و طلا میگیره.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 20/5/1391 - 23:35 - 0 تشکر 502873

گودرزی  مدال نقره گرفت

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی