انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 156)
جمعه 20/5/1391 - 1:21 - 0 تشکر 501028

استفاده از لوازم آرایشی در کشور ما در میان کودکان نیز وجود دارد


استیفا در مورد استفاده از لوازم آرایشی در کشورهای غربی عنوان کرد: در کشورهای غربی جوانی را زیبایی می‌بینند و معتقدند جوانی عین زیبایی است و استفاده از این لوازم همراه با منطق است، به طوریکه وقتی به سنین بالا می‌رسند برای رفع چین و چروک‌های صورت از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند؛ این در حالیست که استفاده از لوازم آرایشی در کشور در میان کودکان نیز وجود دارد.

جمعه 20/5/1391 - 1:21 - 0 تشکر 501031

آموزش در جامعه ما محدود است


این جامعه‌شناس و استاد دانشگاه با اشاره به اینکه آموزش و تربیت فرزندان یک جامعه از خانواده شروع می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه آموزش در جامعه ما محدود است و بسیاری از موضوعات برای خانواده‌ها خط قرمز است و نمی‌خواهند که با فرزندانشان در مورد آن حرف بزنند؛ در حالی که در همه جای دنیا و در کشورهای پیشرفته خانواده‌ها مسایل مختلف را به فرزندان خود آموزش داده و حسن و قبح آن را توضیح می‌دهند.


وی ادامه داد: ما همواره در خانواده، مدرسه و جامعه عامل سرکوب بوده‌ایم و نه عامل تعلیم و آموزش‌های لازم در این نهاد‌ها به فرزندان ما داده نمی‌شود.

جمعه 20/5/1391 - 1:22 - 0 تشکر 501033

مشکل واردات بی‌رویه‌ی لوازم آرایشی به خود فرد و آموزش باز می‌گردد


استیفا در مورد واردات بی‌رویه‌ی لوازم آرایشی به کشور، گفت: دراستفاده بی‌رویه از لوازم آرایش، مشکل به خود فرد و آموزش بر می‌گردد؛ چرا که کشورهای اروپایی و غربی در حالیکه خود تولید کننده لوازم آرایشی‌اند؛ اما به دلیل آموزش درست در سنین پایین کمتر از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند.


وی در پایان در خصوص تبعات استفاده از لوازم آرایشی یادآور شد: علاوه بر بیماریهای پوستی که ناشی از تاثیر مواد شیمیایی بر پوست است، استفاده از لوازم آرایشی از نظر اجتماعی نیز برای فرد تبعات منفی در پی خواهد داشت.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی