انجمن ها > انجمن دانش آموزی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانش آموزی (بازدید: 563)
دوشنبه 16/5/1391 - 22:30 -0 تشکر 494958
فراخوان نمایشنامه «كودك و نوجوان امروز» منتشر شد

گروه كودك و نوجوان: واحد انتشارات كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان با انتشار فراخوان نمایشنامه «كودك و نوجوان امروز»، نمایشنامه‌نویسان، كارشناسان و مربیان حوزه كودك و نوجوان را به همكاری دعوت كرد.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایكنا) در پی انتشار فراخوان نمایشنامه «كودك و نوجوان امروز» از سوی واحد انتشارات كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، از نمایشنامه‌نویسان، كارشناسان و مربیان حوزه كودك و نوجوان دعوت شد تا در طرح انتشار نمایشنامه «كودك و نوجوان امروز» كه به دنبال انتشار مجموعه «رمان نوجوان امروز» اجرا خواهد شد، مشاركت كنند.

براساس این گزارش، نمایشنامه‌نویسان، كارشناسان و مربیان حوزه كودك و نوجوان برای مشاركت در این طرح باید 3 نسخه از اثر خود را به همراه فایل تایپ شده و به همراه یك اثر چاپ شده در كتاب یا مجله به دبیرخانه این طرح واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، شماره 26، مجتمع شهید ملك شامران كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، معاونت تولید، واحد انتشارات، كد پستی 1511647416 ارسال كنند.

بنابراین گزارش، آثار ارسال شده در شورای تخصصی و سیاست‌گذاری انتشارات كانون پرورش فكری، مطرح و پس از تصویب، با نویسنده اثر قراردادی منعقد و روند چاپ این نمایشنامه‌ها اجرا خواهد شد.

در فراخوان اعلام شده از سوی انتشارات كانون پرورش فكری، شرایطی برای نمایشنامه‌های ارسالی اعلام شده كه متناسب بودن اثر با گروه سنی كودك و نوجوان از جمله این شرایط و ویژگی‌ها است.

هم‌چنین، آثار ارسالی برای نمایش‌نامه كودك باید بین 15 تا 20 صفحه و برای نوجوان بین 20 تا 30 صفحه A4 باشد و آثاری كه از داستان، رمان و شعر اقتباس شده‌اند، نویسنده ملزم به گرفتن مجوز و حفظ حقوق مادی و معنوی نویسنده اصلی است و نمایش‌نامه‌ای كه از زبان شعر بهره می‌برد و اشعار آن توسط شاعری سروده شده است، نویسنده ملزم به حفظ حقوق مادی و معنوی شاعر است.

یادآور می‌شود، مهلت پذیرش و انتشار آثار در دو مرحله اعلام شده كه مرحله اول تا پایان شهریور و مرحله دوم تا پایان اسفند خواهد بود.

اولین مدرسه عشق که تأســـیس شده 

درس عشق علی و فاطمه تدریس شده

گـل ادم چـو سـرشـتن به کاه از عـلــی

اولـین کلمه که آمـوختن علـی بود علـی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی