انجمن ها > انجمن معارف > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
معارف (بازدید: 266)
دوشنبه 16/5/1391 - 22:13 -0 تشکر 494882
تجلیل از خانواده شهید صارمی در مراسم روز خبرنگار

تجلیل از خانواده شهید صارمی در مراسم روز خبرنگار  

از روابط عمومی بانك تجارت در این مراسم با دعوت از همسر و فرزند شهید صارمی و جمعی از خبرنگاران رسانه‌های مختلف كشور، ضمن بیان خاطراتی از آن شهید بزرگوار، از جایگاه مهم حرفه خبرنگاری تمجید به عمل آمد.

"‌محمد رضا فلاح "مدیرعامل بانك تجارت در این مراسم با بیان اینكه امروز روز بزرگداشت كسانی است كه در حرفه خود پایبند به تعهداتی هستند كه شاكله اصلی و هویت بنیادی آنها را شكل می‌دهد گفت: واقعیت‌ این‌ است‌ كه‌ هیچ‌ حرفه‌ای‌ به‌ اندازه‌ خبرنگاری‌ اینچنین زیر ذره‌بین‌ خوانندگان و بینندگان قرار ندارد.

وی همچنین در ادامه با اشاره به اهمیت وجود یك جریان انتقادی سازنده در جامعه گفت: معتقدیم یك نقد حرفه‌ای همواره از این امكان برخـوردار است كه می‌تواند سـازنـده باشد و مشكلات موجود را برطرف سازد و باید از آن حمایت كرد.

مدیرعامل بانك تجارت با بیان اینكه امروز ما در اینجا گرد‌هم آمده‌ایم تا نشان دهیم كه بانك تجـارت همواره به عنوان یكی از بنگاه‌های فـعـال در بخش اقتصادی كشور جایگاه والای خبرنگاران این سربازان شریف عرصه آگاهی و حقیقت را گرامی می‌دارد گفت: ما خود را موظف به همراهی با این قشر زحمت‌كش جامعه می‌دانیم.

درپایان این مراسم فلاح با اهدای لوح تقدیر به همسر شهید صارمی به نمایندگی از خبرنگاران، روز خبرنگار را به اشان تبریك گفت و همچنین همسر شهید صارمی نیز به صورت نمادین با اهدای قلم از سوی خبرنگاران از بانك تجارت به دلیل برگزاری این مراسم تشكر كرد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی