انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 151)
شنبه 7/5/1391 - 14:42 -0 تشکر 483074
90درصد دوستی‌ھای خیابانی و اینترنتی درکمتر از 5 سال به جدایی منجر می شود

مجید ابھری گفت: 90 درصد از دوستی ھای خیابانی، تلفنی و اینترنتی در کمتر از 5 سال به جدایی منجر خواھد شد.

مجید ابھری، آسیب شناس اجتماعی در گفت وگو با برنا اظھار داشت: دوستی ھای خیابانی در صورتی که به ازدواج منجر شود، ھمواره با سایه شک و تردید ھمراه خواھد بود.

این آسیب شناس اجتماعی در ادامه گفت: مردان تصور می کنند کسی که به سادگی در خیابان به دوستی آنھا پاسخ می دھد، ممکن است باز ھم این رفتار را تکرار کرده و نمی تواند بر این عادت نھادینه شده خود غلبه کند.

وی افزود: به ھمین جھت 90 درصد از دوستی ھای خیابانی، تلفنی و اینترنتی در کمتر از 5 سال به جدایی منجر خواھد شد.

ابھری با اشاره به این نکته که اصلی ترین علت این دسته از ازدواج ھا توجه به ظواھر و مادیات است، تاکید کرد: انتخاب خیابانی مبنای منطقی برای گزینش عاطفی نمی تواند باشد.

وی در پایان تصریح کرد: در پژوھش ھای مختلف به این نتیجه رسیده ایم که بیشتر دوستی ھای خیابانی ناشی از نیازھای جنسی و عشق ھای لحظه ای بوده و دوام و قدرت لازم را برای ادامه زندگی ندارد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 10/5/1391 - 1:40 - 0 تشکر 486009

کاملا واضح است و انتظار دیگه ای نباید داشته باشیم ... تازه اگه به ازدواجم برسه تازه مشکلات شروع میشه / به هم بدبین میشن / هم رو باور نمی کنند/ به صداقت هم شک میکنند/ و کنترل های افراطی می کنند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی