انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 4985)
سه شنبه 25/4/1387 - 9:2 -0 تشکر 47897
طنز اقتصادی

شاه عباس از وزیر خود پرسید:"امسال اوضاع اقتصادی كشور چگونه است؟"
وزیر گفت:"الحمدالله به گونه ای است كه تمام پینه دوزان توانستند به زیارت كعبه روند!"

شاه عباس گفت:"نادان! اگر اوضاع مالی مردم خوب بود می بایست كفاشان به مكه می رفتند نه پینه دوزان، چون مردم نمی توانند كفش بخرند ناچار به تعمیرش می پردازند، بررسی كن و علت آن را پیدا نما تا كار را اصلاح كنیم."

جمعه 16/9/1386 - 12:41 - 0 تشکر 18728

از آنجایی که این روزها همه در فکر پولدار شدن هستند و برای رسیدن به ثروت به دنبال راهی می گردند که یک شبه آن ها را به مقصود برساند بر آن شدم تا راه حلی منطقی و خفن برای این دسته از عزیزان ارائه کنم..
در جامعه ما درحال حاضر چندین راه توپ برای پولدار شدن وجود دارد که فقط کافیست آنها را بشناسید : من اولین و راحت ترین را به شما معرفی میکنم ، اگر پولدار شدید که هیچ، اگر نشدید بعدا راه های بهتری را برایتان می گویم.
کلاس کنکور : از آنجایی که علم در کشور ما خیلی طرفدار دارد و از آنجایی که هر کس از مامانش قهر می کند می آید و یک کلاس کنکور می زند و از آنجایی که برای استاد شدن در خیلی از این کلاس ها IQ در حد جلبک هم کافیست ، برگزاری کلاس کنکور بهترین راه پولدار شدن است... در این روش یک مکان کوچک اجاره می کنید و کلی میز و نیمکت می ریزید توش و از جمیع فامیل هایتان که هوشی در حد قابل قبول دارند دعوت می کنید در این کلاس ها تدریس کنند (غصه ی حقوقشان را هم نخورید چون از صد هزار تومانی که قرار است بدهید پنجاه تومانش مال شماست و بیست تومان هم مال بیمه که باز میرود توی جیب شما !) و چون علم خیلی بهتر از ثروت است پس همه می آیند و n تومان پول می دهند که کنکور قبول شوند و ثابت کنند که علم ، خیلی زیاد بهتر از ثروت است ! عکس چند نفر از در و همسایه را هم بزنید روی دیوار آموزشگاه و ادعا کنید این ها نفرات برگزیده ی آموزشگاه شما هستند و مطمئن باشید هیچ کس نمی آید بگوید چطور ممکن است سه سال پیش کسی از طریق این آموزشگاه در کنکور قبول شده باشد در حالی که از تاسیس این مکان سه روز هم نمی گذرد؟!
توجه داشته باشید وجود یک فقره بوفه ( با کلاس ها می گویند تریا ) در آموزشگاه خیلی حیاتی است چون نصف بیشتر علم اندوزان عزیز به امید همان بوفه به آنجا می آیند !
خوب ... کم کم به زمان کنکور نزدیک می شویم ، در آموزشگاه شایعه کنید که شما یکی از طراحان سوالات کنکور هستید و به آن دسترسی دارید. کم کم دانش آموزانی که خیلی پولدارند به نزد شما می آیند و پیشنهادات چند میلیونی برای خرید سوالات به شما می دهند دفعه ی اول و دوم جواب رد بدهید و جملاتی در مورد اعتماد و از این جور چیز ها بگویید ! ولی دفعه سوم به ناچار قبول کنید و قول بدهید یک روز قبل از کنکور سوالات را به آنها برسانید . حالا شما میلیونر شدید!
بروید میدان انقلاب و سوالات کنکور را بخرید و با قاطی کردن سوالات سال های مختلف ، سوالات جدید بسازید و به آنها بدهید. بعد از برگزاری کنکور شما نباید دیگر در دسترس باشید . حالا پولدار شدید و باید فرار کنید . اینجا دو حالت وجود دارد ، یا می آیند دستگیرتان می کنند و بدجوری ضایع می شوید یا فرار می کنید و در خوشبختی زندگی می کنید ... در هر حال فراموش نکنید علم خیلی بهتر از ثروت است

.: STAR_GLOW :.
دوشنبه 11/6/1387 - 15:15 - 0 تشکر 55002

ضمانت اجرای چك پرداخت نشدنی

صادر كننده حق ندارد چك بلا محل صادر كند.در این صورت دارنده چك می تواند به یكی از سه روش قانونی و یك روش غیر قانونی متوسل شود:

1-اقامه دعوای كیفری

2-اقامه دعوای حقوقی

3-صدور اجرائیه از اجرای ثبت

تذكر:دعوای حقوقی را جنب دعوای كیفری نیز میتوان اقامه كرد

و اما روش غیر قانونی.در روش شما مقداری ضرر می كنید و به سرعت به پول خود می رسید.در این روش شما چك خود را به فردی بنام شرخر واگذار كرده و میروید پی كارتان.

شرخر كیست؟فردی كه مشكلات مردم را میخرد و خودش آن را حل می كند.به این طریق كه ابتدا خیلی محترمانه از صاحب چك تقاضا می شود كه مبلغ چك را پاس كند در مرحله بعد مقداری دعوای لفظی و ابروریزی جلوی در خانه در دستور كار قرار می گیرد كه تا بحال 90% جواب داده در مرحله بعدی كار به درگیری فیزیكی و تیزی كشیدن می رسدكه اگر واقعا طرف پول داشته باشه همونجا پرداخت می كنه اگر نه كه با شكایت جناب شر خر روانه زندن شده تا شاید در ماه رمضان یكی دلش بسوزه و در جنش گلریزان از زندان نجاتش بده.

به منظور كسب اطلاعات بیشتر برنامه گلریزان را دنبال كنید

پنج شنبه 2/8/1387 - 8:37 - 0 تشکر 66897

اقتصاد مرسوم :
 دو تا گاو ماده دارین ... یكیش رو می فروشین و یه گاو نر می خرین... به تعداد گاوهای گله ی شما افزوده میشه و اقتصاد رشد می كنه... پول براتون همینطور سرازیر میشه و می تونین به بازنشستگی و استراحت بپردازین ... 


اقتصاد هندی :
دو تاگاو ماده دارین ... اونها رو می پرستین و عبادت می كنین!


اقتصاد پاكستانی :
هیچ گاوی ندارین ... ادعا می كنین كه گاوهای هندی مال شما هستن ... از آمریكا طلب كمك مالی می كنین ... از چین طلب كمك نظامی می كنین ... از انگلیس هواپیماهای جنگی ... از ایتالیا توپ و تانك ... از آلمان تكنولوژی ... از فرانسه زیر دریایی ... از سوییس وام بانكی ... از روسیه دارو ... و از ژاپن تجهیزات ... با تمام این امكانات گاوها رو می خرین و بعد ادعا می كنین كه توسط جهان مورد استثمار قرارگرفتین !


اقتصاد آمریكایی :
دو تا گاو ماده دارین ... یكیش رو می فروشین ودومی رو تحت فشار مجبور می كنین كه به اندازه ی ۴ تا گاو شیر تولید كنه ... وقتی گاوتون افتاد و مرد اظهار تعجب و شگفتی می كنین ... تقصیر رو گردن یه كشور گاودار میندازین و بعد طبیعتا" اون كشور یه خطر بزرگ برای بشریت به حساب میاد ... یه جنگ برای نجات جهان به راه میندازین و گاوها رو به چنگ میارین!


اقتصاد فرانسوی :
دو تا گاو ماده دارین ... دست به اعتصاب می زنین چون می خواین سه تا گاو داشته باشین!


اقتصاد آلمانی :
دو تا گاو ماده دارین ... اونها رو تحت مهندسی ژنتیك قرار میدین ... بعد گاوهاتون ۱۰۰ سال عمر می كنن و ماهی یه وعده غذا می خورن و خودشون شیرشون رو می دوشن!


اقتصاد انگلیسی :
دو تا گاو ماده دارین... كه هر دو تاشون گاو دیوونه هستن! ﴿جنون گاوی دارن! ﴾


اقتصاد ایتالیایی :
دو تا گاو ماده دارین ... نمی دونین كه اونها كجا هستن ... پس بیخیال میشین و میرین سراغ ناهار و شراب و استراحتتون!

اقتصاد سوییسی :
۵۰۰۰ تا گاو مادهدارین ... هیچكدومشون مال خودتون نیستن ... از كشورهای دیگه پول می گیرین كه دارین گاوهاشون رو نگه می دارین!


اقتصاد ژاپنی :
دو تا گاو ماده دارین... اونها رو از نو طراحی ژنتیكی می كنین ... هیكل گاوهاتون یك دهم اندازه ی طبیعی میشه و ۲۰ برابر معمول هم شیر تولید می كنن ... بعد شونصد تا كارتون و عكس برگردون وآدامس با شخصیت گاوهاتون با چشمهای درشت می سازین و اسمش رو میذارین Cowkemon و توی تمام جهان پخش می كنین و می فروشین !

اقتصاد روسی:
دو تا گاو ماده دارین ... اونها رو می شمرین و متوجه میشین كه ۵ تا گاو دارین ... اونها رو دوباره می شمرین و می فهمین كه ۴۲ تا گاو دارین ... اونها رو دوباره می شمرین و متوجه میشین كه ۱۷ تا گاو دارین ... یه بطری ودكای دیگه باز می كنین و به خوردن و شمردن ادامه میدین!


اقتصاد چینی :
دو تا گاو ماده دارین ... ۳۰۰ نفر آدم دارین كه گاوها رو می دوشن ... بعد ادعا می كنین كه سیستم استخدامی و شغلی كاملی دارین و تولیدات گاویتون در سطح بالایی قرار داره و هر كس رو هم كه آمار واقعی رو بیان كنه بازداشت می كنین

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

پنج شنبه 2/8/1387 - 9:44 - 0 تشکر 66910

مخالفم مخالفم . چرا به انگلیسی ها توهین کردید ؟ مگه چشونه ؟ دیوونه اند ؟ اتفاقا آمریکا شایسته بود به داشتن گاو های دیوونه .

از اون مثال آلمانیه خوشم اومد . چون بالاخره دیگه آلمان و سال 1945 و چه و چه ...

از همه مشمئز کننده تر هم همون چینی های افغانیه کره ای هستند .

ORIGINAL SS GERMANY COW ORGANIZATION

OGCO = سازمان گاوهای ژرمنی اصیل

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.