ورزش و تندرستی (بازدید: 242)
سه شنبه 3/5/1391 - 9:18 -0 تشکر 478415
اخبار امروز 3/مرداد/91

طعنه سرهنگ به سردار

جهان: سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز معتقد است بازی پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر بدون حضور تماشاگران جذابیت همیشگی‌اش را نخواهد داشت.

محمود یاوری ابتدا درباره نرفتنش به کنفرانس خبری پیش از بازی با پرسپولیس عنوان کرد: «مسئولان سازمان لیگ برای خودشان برنامه می‌گذارند و از قبل هماهنگ هم نمی‌کنند. من چطور می‌توانستم به نشست خبری برسم؟ امروز به من می‌گویند ساعت 14 در سازمان لیگ باش در حالی که ساعت 18 به تهران می‌رسم.»

سرمربی فجر شهید سپاسی در ادامه درباره بازی تیمش با پرسپویس در هفته دوم لیگ برتر، تصریح کرد: «در حال حاضر همه تیم‌ها از شرایط خوبی برخوردارند و پرسپولیس نیز از تیم‌هایی است که مهره‌های فراوانی دارد و اگر مشکلی پیش نیاید بازی خوبی برابرشان خواهیم داشت. وی همچنین با تدارکاتی خواندن بازی‌های ابتدایی فصل بیان کرد: «تیم‌ها از یکدیگر شناختی ندارند و برای اینکه آماده‌تر شوند بازی‌های ابتدایی فصل را به دید بازی تدارکاتی نگاه می‌کنند و بازی پرسپولیس هم برایمان تدارکاتی محسوب می‌شود.

 یاوری همچنین به بدون تماشاگر بودن دیدار فجر و پرسپولیس اشاره کرد و افزود: «چنین اتفاقاتی در هیچ جای دنیا نیست و تنها در ایران اتفاق می‌افتد. ما به بازی هفته قبل و برد برابر ذوب آهن توجه نداریم و می‌خواهیم باز هم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. اما چه فایده؟ بازی قرار است از تلویزیون پخش شود اما هیچ تماشاگری در استادیوم نخواهد بود و این اتفاق خوبی نیست. به اعتقادم رویانیان می‌توانست فدراسیون را متقاعد کند تا این بازی با حضور تماشاگر برگزار شود. به هر حال او قدرت بیان بالایی دارد و خودش هم می‌گوید "ما دولتیم"!

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 9:20 - 0 تشکر 478416

درگیری لفظی شدید رویانیان و فتح‌الله‌زاده


تابناک: نخستین برنامه تلویزیونی ۹۰ در سری جدیدش با هیجان خاصی همراه بود. رویانیان ، فتح الله زاده ، قلعه نوعی ، فرهاد مجیدی از مهمانان سرشناس تلفنی برنامه ۹۰ بودند و محمد فنایی کارشناس داوری برنامه به طور حضوری در برنامه شرکت داشت.


نخستین برنامه از سری جدید برنامه تلویزیونی ۹۰ دیشب روی آنتن رفت تا پس از وقفه‌ای نزدیک به ۶۰ روز دوباره پخش برنامه جنجالی ۹۰ با اجرای عادل فردوسی‌پور از سر گرفته شود.


شروع برنامه ۹۰ با سکته‌ای زودرس همراه خواهد بود چون به دلیل مسافرت کاری مجری و تهیه کننده برنامه به لندن برای پوشش خبری بازی‌های المپیک، پخش برنامه ۹۰ دو هفته متوقف خواهد شد تا فوتبالی‌ها با بازگشت فردوسی‌پور از سفر لندن تماشاگر این برنامه تلویزیونی باشند.


در این برنامه مدیرعاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در خصوص مسائل مطرح شده در فصل نقل و انتقالات به عنوان مهمانان تلفنی به ارائه اظهارات خود پرداختند.


رویانیان ، فتح الله زاده ، قلعه نوعی ، فرهاد مجیدی از مهمانان سرشناس تلفنی برنامه ۹۰ بودند و محمد فنایی کارشناس داوری برنامه به طور حضوری در برنامه شرکت داشت.


نخستین برنامه تلویزیونی ۹۰ در سری جدیدش با هیجان خاصی همراه بود ،چون فردوسی پور و عوامل اجرایی این برنامه اتفاق های جنجالی فصل نقل و انتقالات را با جدیت بررسی کردند.


موضوع ماشین‌های برخی باشگاه‌ها به بازیکنان تیم ملی و پرداخت رقم های نجومی به بازیکنان تیم های لیگ برتری و رقم بالای قرارداد نکونام از جنجالی ترین سوژه‌های این برنامه بود .


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اولین مهمان تلفنی برنامه نود بود. وی در گفتگو با فردوسی پور اظهار داشت: آقایان گفتند ۴۰۰ میلیون سقف است و مجموعا به جایی رسیدیم که میتوانستیم در کل ۵۵۰ میلیون به بازیکنان بدهیم اما من می گویم که سقف را رعایت نکردم اما نه در آن حدی که برخی ها می گویند.


محمد رویانیان در ادامه گفت: موضوع ماشین ها اصلا صحت ندارد. ما این ماشین ها را از یک شخص طلب داشتیم و بابت طلب خود ماشین ها را دریافت کردیم.


وی در ادامه خاطر نشان کرد: من راستگو هستم اما بی عقل نیستم که بخواهم هر حرفی را بزنم. من در محضر مردم می گویم که از بیت المال پول نگرفته ام و در کل از روزی که به پرسپولیس آمده ام ۴ و نیم میلیاردتومان از دولت گرفته ام.


رویانیان در ادامه درباره تفاوت میزان مخارج سال گذشته پرسپولیس با سال جاری عنوان کرد: سال گذشته نزدیک به ۱۱ میلیارد خرج پرسپولیس شد و امسال نزدیک به ۱۵ تا ۲۰ درصد بیشتر از سال گذشته خرج کرده ایم.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مطرح کرد: من در کل از یک جا حقوق می گیرم نه اینکه دین من زیاد باشد بلکه می ترسم بخواهم از جاهای دیگر پول بگیرم. من برای باشگاه پرسپولیس برنامه های اقتصادی فراوانی دارم و برای این باشگاه شرکت خواهم زد و به جایی می رسانم که پرسپولیس به هیچ کس احتیاج نداشته باشد.


رویانیان در پایان در پاسخ به این سوال فردوسی پور که سید جلال حسینی بیش از یک میلیارد تومان گرفته یا کمتر گفت: سید جلال بیش از آنچه سقف قرارداد بوده است دریافت کرده است.


فتح الله زاده: والله ۳۵۰ میلیون به نکونام دادیم


در برنامه دوشنبه شب نود که برگزار شد در ساعات بامدادی و اواسط این برنامه مدیر عامل استقلال به روی خط تلفنی آمد و توانست به راحتی عادل فردوسی پور را دور بزند! مجری برنامه نود درباره عدم رعایت سقف قرارداد جواد نکونام سوال کرد ولی فتح الله زاده با قسم و آیه خوردن و با طنازی خاصی از زیر بار سوال های فردوسی پور شانه خالی کرد و عنوان کرد که بیش از ۳۵۰ میلیون تومان به نکونام پرداخت نکرده و باقی پولی که از آن به عنوان رقم میلیاردی نام برده میشود به باشگاه اوساسونا پرداخت شده است! ولی قبل از این گفته میشد که نکونام بیش از ۲ میلیارد دریافت کرده است.


مدیرعامل آبی پوشان درباره نحوه پرداخت رقم قرارداد نکونام گفت: از آقای نکونام خواهش کردم من چک ۱۵ روزه به نکونام بدهم و این بازیکن مبلغ رضایت نامه اوساسونا را خودش بپردازد.


درگیری لفظی شدید و افشاگری رویانیان و فتح الله زاده در بخش پایانی ۹۰


در بخش پایانی ۹۰ رویانیان و فتح الله زاده دوباره روی خط آمدند و حسابی از خجالت هم در آمدند! رویانیان گفت : رضایت نامه نکونام ۱ میلیارد و چهارصد یورو بود و فتح الله زاده گفت این رقم ۷۰۰ هزار یورو ناقابل بود !


پرسش و پاسخ نظرسنجی ۹۰


پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که کدام تیم در فصل نقل و انتقالات بهتر عمل کرد که ۵۷ درصد به پرسپولیس رای دادند ، ۳۷ درصد به استقلال و ۲ درصد به تراکتور و ۲ درصد هم به سپاهان رای دادند .

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 9:21 - 0 تشکر 478417

۱۰پرسپولیسی با نظر ژوزه خط خوردند


فارس: با تصمیم ژوزه مانوئل ۱۰ بازیکن پس از تمرین امروز از لیست پرسپولیسی‌ها خط خوردند.


ژوزه مانوئل پس از تمرین امروز پرسپولیس نام 10 بازیکن را از لیست خود برای بازی مقابل فجر خط زد.


این 10 بازیکن شامل زاید، رضایی، معدنچی، امیر عابدزاده، خان‌زاده، قدمی، سیف‌الهی، نوروزی، داستانی و کنعانی بودند.


نیلسون دروازه‌بان جدید برزیلی پرسپولیس در لیست 18 نفره این تیم قرار گرفت.


تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار خود در چارچوب لیگ برتر فرداشب ساعت 22:30 در آزادی به مصاف فجر سپاسی خواهد رفت.

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 9:21 - 0 تشکر 478418

اهتزاز پرچم ایران در دهكده المپیك


ایسنا: پرچم جمهوری اسلامی ایران عصر امروز با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازیهای المپیک 2012 و همچنین مسئولان کاروان ورزشی کشورمان در دهکده بازیها به اهتزاز در می آید.


به گزارش کمیته ملی المپیک، مراسم اهتزاز پرچم کشورها یکی از صلی ترین برنامه های ستاد برگزاری بازیهای مختلف است که در بازیهای المپیک با تشریفاتی کاملا ویژه برگزار می شود.


در همین راستا طبق برنامه ریزی صورت گرفته،مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران راس ساعت 19 عصر امروز به وقت محلی و با حضور مسئولین ستاد برگزاری بازیها، بهرام افشارزاده سرپرست کاروان، دهخدا و رحیمی معاونین کاروان و تعدادی از ورزشکاران و روسای فدراسیونهای حاضر در دهکده برگزار می گردد تا پرچم ایران که پیش از این توسط کادر سرپرستی بر روی ساختمان متعلق به کاروان ورزشی کشورمان نصب شده بود رسما به اهتزاز در آید.

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 9:22 - 0 تشکر 478420

قطع پخش بازی‌های لیگ‌برتر فوتبال


فارس: در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصمیم گیری شد تا از پخش و ضبط تلویزیونی مسابقات فوتبال جلوگیری شود.


هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست بعدازظهر امروز خود، اطلاعیه ای را به شرح زیر صادر کرد.


از آنجائیکه فدراسیون فوتبال به جهت احترام به خواسته‌های جامعه ورزش و همچنین حسب مکاتبات انجام شده، موافقت خود را برای پخش مسابقات در هفته اول لیگ برتر (لیگ خلیج فارس) به عمل آورده و همکاری‌های همه جانبه  لازم را معمول داشته است، با توجه به ماده 72 از فصل 5 اساسنامه فدراسیون فوتبال که به تصویب هیات محترم دولت نیز رسیده است و با عنایت به مصوبات نشست جلسه مورخ 2/5/91 هیات رئیسه و حسب اعلام آن و بر اساس گزارش سازمان لیگ برتر، تاکنون اقدام موثری از سوی سازمان صدا و سیما در راستای انعقاد قرارداد در خصوص حق پخش مسابقات فوتبال صورت نپذیرفته است و با توجه به اینکه اساسا بقای فوتبال کشور چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی منوط به کسب حقوق حقه و مکتسبه فوتبال و کسب درآمدهای قانونی از محل حق پخش تلویزیونی است، بدینوسیله اعلام می‌دارد تا انعقاد قرارداد با سازمان ذیربط، ضبط و پخش این مسابقات تا اطلاع بعدی مقدور نمی‌باشد.

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 10:15 - 0 تشکر 478437

کشتی امید اول در المپیک


موفقیت کاروان ایران در بازیهای المپیک تا حدود زیادی به تیم ملی کشتی آزاد وابسته است و پیروزی شاگردان رسول خادم، موفقیت کاروان ورزش ایران را رقم خواهد زد.


به گزارش ایسنا، از همان اولین دوره بازی های المپیک یعنی سال 1896 کشتی در اجرای المپیک مدرن نقش داشته است. اولین حضور کشتی ایران در المپیک به سال 1948 در لندن بر می گردد که مدالی به دنبال نداشت اما از 1952 هلسینکی کارخانه مدال سازی کشتی با 2 نقره تختی و گیوه چی و سه برنز توفیق، ملاقاسمی و مجتبوی کارش را شروع کرد.


کشتی یک طرف، بقیه رشته ها در طرف دیگر!


همواره در بازی های المپیک کاروان ایران به تیم ملی کشتی آزاد وابسته بوده است. از 48 مدالی که ورزش ایران در تاریخ المپیک به دست آورده، 30 مدال آن توسط کشتی آزاد بوده (2 مدال هم توسط فرنگی) و این یعنی حدود 66 درصد مدال های ایران در بازیهای المپیک. این اعداد و ارقام به خوبی جایگاه کشتی آزاد ایران را نشان می دهد.


غلامرضا تختی، نگین درخشان کشتی ایران در ادوار المپیک


از 11 مدال های ایران در المپیک ها 5 مدال طلا سهم کشتی بوده است. غلامرضا تختی با یک مدال طلا و دو مدال نقره پر افتخارترین کشتی گیر ایران در بازیهای المپیک به شمار می رود. تختی در چهار دوره المپیک حضور داشت. تختی اولین مدال المپیکش را در 22 سالگی و در المپیک 1952 هلسینکی گرفت. او در المپیک 1956 ملبورن قهرمان شد و در 1960 رم دوباره نقره گرفت.


5 حلقه المپیک و 5 چهره طلایی


یادگاری محمدرضا طالقانی در ساخت خانه کشتی نقاشی 5 حلقه المپیک بود که در هر کدام از آنها تصویر یک طلایی کشتی نقش بسته است. غلامرضا تختی، امامعلی حبیبی، عبدالله موحد، رسول خادم و علیرضا دبیر 5 چهره طلایی کشتی ایران در المپیک هستند. البته قبل از المپیک سیدنی چهار حلقه آن پر بود و در حلقه پنجم به جای تصویر قهرمان یک علامت سوال وجود داشت که علیرضا دبیر در سیدنی آن علامت سوال را پاک کرد.


باید منتظر بازی های لندن ماند و دید در 5 حلقه دوم المپیک کدام کشتی گیران نقش صورت خود را اضافه می کنند.


کشتی آزاد ایران، و سنت شکنی به سبک رسول خادم


رسول خادم که حضورش در راس امور فنی کشتی ایران همگان را شگفت زده کرد، جنبش نوینی از مربی گری کشتی را به ارمغان آورد. تمرینات منحصر به فرد خادم و کادر فنی اش به همراه سنت شکنی در آماده سازی جسمانی و فنی کشتی گیران، بسیار به چشم آمد و باید تا 20 مرداد لحظه شماری کرد تا نتیجه کار کادر فنی خادم در لندن مشخص شود.


تیم پر امید، ملی پوشان صاحب نام


از هفت ملی پوش اعزامی به لندن، چهار ملی پوش عنوان دار جهانی هستند و سه ملی پوش دیگر هم عناوین آسیایی متعددی دارند.


رضا یزدانی و مهدی تقوی در مسابقات جهان 2011 قهرمان جهان شدند و صادق گودرزی هم سه سال است از سکوهای جهانی بالا می رود. از سوی دیگر حسن رحیمی در جهانی 2011 استانبول طلسم مدال نگرفتن در وزن اول را شکست. این چهار ملی پوش رقبای جهانی شان را به وحشت انداخته اند.


از سوی دیگر، سه ملی پوش دیگر می خواهند خود را به عنوان پدیده به کشتی جهان معرفی کنند. احسان لشگری با سه مدال طلای آسیا به مرز بالایی از پختگی و آمادگی جسمانی رسیده و دیگر وقت آن است تا نام خود را در بهترین های جهان ثبت کند. مسعود اسماعیل پور و کمیل قاسمی هم دو ملی پوش جوان تیم رسول خادم هستند که می خواهند ثابت کنند نفرات شایسته ای هستند. اسماعیل پور در مسابقات اخیر خوش درخشیده و کمیل قاسمی هم با شکست قهرمان جهان در تورنمنت اسپانیا برای رقبا خط و نشان کشید.


پس این تیم می تواند بسیار پر امید باشد.


بیوگرافی ملی پوشان کشتی آزاد:


55 كیلوگرم: حسن رحیمی


متولد: 25 خرداد 1368 در اسلامشهر - مجرد


مهم تربن عناوین:


نفر سوم جهان سال 2011، قهرمان آسیا در سال 2012 و طلای جوانان جهان سال 2009 – نقره جوانان جهان 2008


60 كیلوگرم: مسعود اسماعیل پور


متولد: 15 مرداد 1367 در جویبار استان مازندران – مجرد


عناوین: دارنده مدالهای طلا و نقره آسیا (2010 و 2011)– دارنده مدال طلای جوانان جهان 2008


66 كیلوگرم: مهدی تقوی


متولد:اول اسفندماه 1365 در سوادکوه استان مازندران – مجرد


عناوین: قهرمان جهان در سالهای 2009 و 2011- نایب قهرمان بازیهای آسیایی گوانگجو – دارنده دو مدال طلای جوانان جهان


74 کیلوگرم: صادق گودرزی


متولد: 20 آبان 1366 در ملایر استان همدان – مجرد- دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت تربیت بدنی.


عناوین: دارنده دو مدال نقره جهان در سالهای 2010 و 2011 ، دارنده مدال برنز جهان سال 2010. برنده طلای بازیهای آسیایی گوانگجو 2010 و نقره جوانان جهان 2006


84 كیلوگرم: احسان لشگری


متولد: شهریورماه 1364 در قزوین – مجرد


عناوین: سه مدال طلای بزرگسالان آسیا


96 كیلوگرم: رضا یزدانی


متولد: سوم شهریور 1363 در جویبار استان مازندران – متاهل


عناوین: دارنده مدال طلای جهان سال 2011، دو مدال برنز جهان سال 2006 و 2007، طلای بازیهای آسیایی سالهای 2006 و 2010


120 كیلوگرم: کمیل قاسمی


متولد: هشتم اسفند 1366 در جویبار استان مازندران


عناوین: برنده مدال نقره بزرگسالان آسیا سال 2011 - دو مدال برنز جوانان جهان 2006 و 2007– 2 طلای جوانان آسیا


برنامه مسابقات كشتی آزاد در المپیك لندن


جمعه 20 مرداد (10آگوست) از ساعت 13: حسن رحیمی در وزن 55 كیلوگرم و صادق گودرزی در وزن 74 کیلوگرم


شنبه 21 مرداد (11آگوست) از ساعت 13 : مسعود اسماعیل پور در وزن 60 كیلوگرم، احسان لشگری در وزن 84 و کمیل قاسمی 120 كیلوگرم


یکشنبه 22 مرداد ماه (12 اگوست) از ساعت 8:30: مهدی تقوی در وزن 66 کیلوگرم و رضا یزدانی در وزن 96 کیلوگرم


محل برگزاری مسابقات: سالن اکسل

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 10:16 - 0 تشکر 478438

تشكر AFC از ایران بابت میزبانی


الکس سوسی دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، از اعلام آمادگی ایران برای برگزاری دومین کنگره علم و فوتبال در سال 2013 تشکر کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزاری دومین کنگره بین المللی علم وفوتبال را به نفع توسعه فوتبال در آسیا دانست.


در متن این نامه آمده است: توسعه فوتبال مهمترین دغدغه فیفا و کنفدراسیون‌های زیرمجموعه‌اش است. کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در این باره تلاش می کند و توسعه فوتبال یکی از اهداف اصلی این کنفدراسیون تعریف شده است. این امر سالها طول می کشد و میسر نمی شود مگر با حمایت فدراسیون های عضو که باید همه توانشان را برای توسعه فوتبال به کار گیرند. فدراسیون ها باید از همه پتانسیل موجودشان استفاده کنند تا بتوانند در این راه گام بردارند.


در این راه واینکه فدراسیون فوتبال ایران می خواهد درسال 2013 دومین کنگره بین المللی علم و فوتبال را برگزار کند، کنفدراسیون فوتبال آسیا لازم می داند این تلاش را ارج نهد و از فدراسیون فوتبال ایران برای برگزاری این کنگره تقدیر و تشکر کند.


کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام حمایت همه جانبه خود از برگزاری این کنگره، اعلام می دارد که سه سخنران را در زمینه های علم ورزش، مربیگری فوتبال و فوتبال پایه ، به تهران خواهد فرستاد.


AFC امیدوار است تا ایران همواره در برگزاری چنین مواردی پیشرو باشد

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 3/5/1391 - 10:19 - 0 تشکر 478440

روز مسابقه‌ی 52 ورزشكار ایرانی در المپیك


مسابقه ورزشكاران ایرانی از روز افتتاحیه بازی‌های المپیك لندن آغاز می‌شود.


به گزارش ایسنا، كاروان ورزشی ایران 54 سهمیه المپیك 2012 لندن به دست آورد كه این ملی‌پوشان درست در روز مراسم افتتاحیه رقابت‌های خود را آغاز خواهند كرد و تا روز آخر، ایرانی‌ها برای كسب مدال با رقیبان خود مبارزه خواهند كرد. البته محمدرضا رودكی به دلیل مصدومیت و جواد محجوب به دلیل بیماری، مسابقه نخواهند داد تا جودوی ایران ورزشكاری را به روی تاتامی نفرستد.


ششم مرداد (27 آگوست) كه درست روز مراسم افتتاحیه بازی‌ها است، دو كماندار ایران یعنی میلاد وزیری و زهرا دهقان به رقابت با رقبا می‌پردازند و در روز پایانی بازی‌های المپیك، دو شانس مدال كاروان ایران یعنی مهدی تقوی و رضا یزدانی، دو ملی‌پوش كشتی آزاد در صبح روز مراسم اختتامیه به مصاف حریفان خواهند رفت.


برنامه روزشمار 52 ملی پوش كاروان ایران در بازیهای المپیك به ترتیب زیر است (ساعت رقابت‌ها به وقت لندن است)


 (در رشته هایی مانند بوكس، دو میدانی،‌ تنیس روی میز، شنا و ... تنها برنامه دور اول مسابقات ایرانی‌ها در این برنامه لحاظ شده و با صعود به مرحله ی بعد باید در روزهای دیگر به رقابت با حریفان بپردازند.)


جمعه 6 مرداد( 27 جولای)


ساعت 9 صبح : تیر و كمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord"s Cricket Ground)


ساعت 13: تیرو كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord"s Cricket Ground)


شنبه 7 مرداد (28 جولای)


ساعت 8 و 15 دقیقه: تیراندازی 10 متر تفنگ بادی زنان – مه‌لقا جام بزرگ و الهه احمدی- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)


از ساعت 9 : تنیس روی میز زنان – ندا شهسواری –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)


از ساعت 9 و 45: تنیس روی میز مردان – نوشاد عالمیان –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)


ساعت 10 صبح : دوچرخه‌سواری جاده – مهدی سهرابی و امیر زرگری (در حومه لندن)


ساعت 12 : تیراندازی 10 متر تپانچه بادی مردان – ابراهیم برخورداری- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)


ساعت 12 و 30: رویینگ تک‌نفره سنگین وزن مردان – محسن شادی - (ورزشگاه Eton Dorney)


ساعت 13 و 30: روئینگ تک‌نفره سنگین وزن زنان – سولماز عباسی- (ورزشگاه Eton Dorney)


یكشنبه 8 مرداد (29 جولای)


از ساعت 10 و 30: شمشیربازی سابر – مجتبی عابدینی- مرحله یک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)


از ساعت 15 تا 22: بوكس وزن 69 كیلوگرم – امین قاسمی پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)


دوشنبه 9 مرداد (30 جولای)


ساعت 9 صبح : تیر و كمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه حذفی(ورزشگاه Lord"s Cricket Ground)


ساعت 9 و 26 دقیقه : تیر و كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord"s Cricket Ground)


از ساعت 14 و 45 تا 21 و 45: بوكس وزن 81 كیلوگرم – احسان روزبهانی – دور اول- (ورزشگاه ExCel)


سه شنبه 10 مرداد (31 جولای)


10 صبح: شنا 100 متر آزاد- محمد بیداریان- دور مقدماتی (ورزشگاه Aquatics Center)


از ساعت 14 و 45 تا 21 و 45: بوكس وزن 64 كیلوگرم – مهدی طلوتی- دور اول (ورزشگاه ExCel)


چهارشنبه 11 مرداد (1 آگوست)


از ساعت 14 و 30 تا 21 و 30: بوكس وزن 91 كیلوگرم- علی مظاهری (ورزشگاه ExCel )


ساعت 14 و 15: دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی – علیرضا حقی (محل برگزاری Hampton Court Palace)


پنج شنبه 12 مرداد (2 آگوست)


جمعه 13 مرداد (3 آگوست)


ساعت 10 صبح: پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)


ساعت 11 و 15 دقیقه: پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)


ساعت 19: وزنه برداری دسته 85 كیلوگرم - سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)


ساعت 19 و 50: پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)


شنبه 14 مرداد (4 آگوست)


ساعت 10 صبح: دو و میدانی 100 متر- رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)


ساعت 10 و 35 : دوومیدانی 400 متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)


ساعت 17: پیاده روی 20 کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)


ساعت 19: وزنه برداری دسته 94 كیلوگرم- سعید محمد پور (ورزشگاه ExCel)


یكشنبه 15 مرداد (5 آگوست)


از ساعت 13: كشتی فرنگی وزن 55 كیلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)


دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)


ساعت 9 و 30: قایقرانی کایاک تک نفره 1000 متر مردان- احمدرضا طالبیان


ساعت 10 صبح: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)


ساعت 10 و 45: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)


ساعت 10 و 50: دوی 800 متر مرحله اول - سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)


از ساعت 13: كشتی فرنگی وزن 60 کیلوگرم امید نوروزی- وزن 84 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن 120 كیلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)


ساعت 19: وزنه برداری دسته 105 كیلوگرم - نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)


سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)


ساعت 10 و 10 دقیقه: دوی 110 متر با مانع- روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)


از ساعت 13: كشتی فرنگی وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی و 96 كیلوگرم قا سم رضایی (ورزشگاه ExCel)


ساعت 19 و 45: پرتاب دیسک ، فینال – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)


ساعت 19 و 55: دوی 800 متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)


ساعت 19: وزنه برداری دسته 105+ كیلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)


چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)


پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)


از ساعت 9 و 15 دقیقه: تكواندو وزن 68 كیلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)


جمعه 20 مرداد (10 آگوست)


از ساعت 9: تكواندو وزن 80 كیلوگرم مردان، یوسف کرمی و 67 كیلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)


ساعت 10 و 12 دقیقه: قایقرانی كایاك200 متر زنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)


از ساعت 13: كشتی آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 كیلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه


ExCel)


شنبه 21 مرداد (11 آگوست)


از ساعت 13: كشتی آزاد وزن 60 كیلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)


یكشنبه 22 مرداد (12 آگوست)


از ساعت 9 صبح: كشتی آزاد وزن 66 کیلوگرم مهدی تقوی و 96 كیلوگرم رضا یزدانی (ورزشگاه ExCel)

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی