انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 149)
يکشنبه 1/5/1391 - 16:33 -0 تشکر 476324
اجرای طرح ترافیک شیراز معوق شد

محمود میرزایی با اشاره به اعلام اول مرداد ماه 91 توسط شهرداری شیراز به عنوان زمان آغاز اجرای طرح محدوده ترافیک شیراز، گفت: شورای ترافیک این استان با حضور استاندار فارس و سایر اعضا، ضمن بررسی ساختارها و زیربناهای مورد نیاز برای اجرای این طرح، از جمله تعداد اتوبوس‌های لازم برای تقویت خطوط اتوبوسرانی، پارکینگ‌های مورد نیاز در نزدیکی حریم طرح ترافیک، تقویت امکانات الکترونیکی پلیس و تعیین قطعی نرخ برچسب‌های این طرح، اجرای طرح ترافیک شهر شیراز را به تعویق انداخت.

وی با بیان اینکه اجرای طرح محدوده ترافیک شهر شیراز، نیازمند هماهنگی همه‌جانبه تمام دستگاه‌های مربوطه است، افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح ترافیک فراهم نشده و ایرادات متعددی از جانب برخی نهادهای انتظامی و خدمت‌رسان مطرح شده است، افزود: شورای ترافیک استان فارس مصوب کرد دستگاه‌های مربوطه نسبت به تکمیل زیرساخت‌های لازم و تامین امکانات مورد نیاز، اقدام و گزارش عملکرد خود را به شورای ترافیک این استان، ارائه کنند.

میرزایی تصریح کرد: زمان دقیق اجرای طرح محدوده ترافیک شهر شیراز، پس از فراهم شدن زیرساخت‌ها، تامین نظر دستگاه‌های ذی‌ربط و تاأیید شورای ترافیک استان فارس، به اطلاع مردم می‌رسد.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی