انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 250)
جمعه 30/4/1391 - 13:2 -0 تشکر 474843
تجاوز چهار زورگیر به زنان مسافر و ربودن چندین جوان دیگر

                                                    http://www.irangrand.ir/uploads/admin/1391/04/29/4/13925832b5.jpeg

پرونده چهار عضو باند زورگیری كه متهم هستند به برخی طعمه های خود تجاوز كرده اند در اختیار قضات دادگاه كیفری استان تهران قرار گرفت. اعضای این گروه از شامگاه 26 شهریور سال گذشته با شكایت پسری 25ساله تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش شرق این جوان دانشجو وقتی به پلیس شهریار مراجعه كرد به ماموران گفت: «برای اینكه از اسدآباد به خانه ام در شهریار بروم سوار پرایدی شدم كه به نظر می رسید مسافربر است. موقع سوار شدن یكی از سرنشینان عقب با این بهانه كه زودتر پیاده می شود مرا وسط نشاند. همین كه روی صندلی نشستم به راننده سلام كردم ولی او در جواب فحاشی كرد. در همین لحظه دو مردی كه دو طرفم نشسته بودند چاقو و قمه بیرون كشیدند و مرا تهدید كردند. در حالی كه به شدت ترسیده بودم و جانم را در خطر می دیدم ترجیح دادم تسلیم شوم. آنها هر چه پول همراهم بود، گرفتند بعد جلو یك عابربانك توقف كردند و با پرسیدن رمز كارتم از حسابم پول برداشتند. زورگیران سپس مرا به منطقه ای بیابانی بردند و حسابی كتكم زدند و بعد رهایم كردند. من به سختی توانستم خودم را به شهر برسانم و برای شكایت اقدام كنم.»ماموران سرگرم تحقیق برای یافتن ردی از زورگیران بودند كه دومین شكایت به پلیس ارایه شد و این بار نیز پسری جوان ماجرایی مشابه را تعریف كرد. او گفت: «چند دقیقه بعد از اینكه سوار پراید شدم چهار مرد با قمه و چاقو مرا تهدید كردند و پول هایم را گرفتند. یكی از آنها برای اینكه مرا وادار به سكوت كند قمه ای را به پهلویم فشار می داد. آنها از یك دستگاه خودپرداز برای خالی كردن حسابم استفاده كردند و بعد من را به بیابان بردند و از خودرو بیرون انداختند.»

ارتكاب جرم در ساعات شب و در محدوده زمانی مشابه، تعداد متهمان، وسیله نقلیه آنها و شگردشان مخصوصا برای برداشت پول از عابربانك كارآگاهان را به این اطمینان رساند كه هر دو جرم توسط یك گروه انجام شده است. آنها دامنه تحقیقات شان را گسترش دادند اما هنوز ردی از متهمان به دست نیامده بود كه زنی جوان علیه چهار پرایدسوار شكایت كرد و گفت: «من همراه پسر دوساله ام در شهریار سوار پراید شدم. آن موقع به غیر از راننده فقط مردی جوان در صندلی جلو نشسته بود. بعد از رسیدن به مقصد از راننده خواستم نگه دارد ولی او اعتنایی نكرد و به سرعت به مسیرش ادامه داد. من كه فهمیده بودم آن دو نفر نیت شومی دارند با خواهش و التماس خواستم رهایم كنند. حتی به آنها گفتم به خاطر بچه ام كاری به كارم نداشته باشند ولی آن دو توجهی نكردند و در طول مسیرشان دو دوست دیگر خود را نیز سوار كردند و وقتی به منطقه ای بیابانی رسیدیم هر چهار نفر با زور و تهدید به من تجاوز كردند. آنها پسرم را هم كتك زدند بعد تمام اموالم را گرفتند و كفش های من و پسرم را درآوردند تا نتوانیم تعقیب شان كنیم. آنها به سرعت از آنجا دور شدند. پسرم به شدت وحشت زده بود و گریه می كرد، خودم هم ترسیده بودم و نمی دانستم در آن تاریكی در منطقه ای كه ماشینی رد نمی شد چه باید بكنم تا اینكه راننده یك نیسان سررسید و نجات مان داد. بعد از آنكه به خانه رسیدم تصمیم گرفتم علیه این افراد شكایت كنم.» این زن نیز مانند شاكیان قبلی مشخصات خودرو متهمان را در اختیار نداشت و همین موضوع كار را برای پلیس دشوار می كرد. تحقیقات هنوز بی نتیجه مانده بود كه این بار زنی 65ساله علیه زورگیران ناشناس شكایت كرد. او نیز جملاتی مشابه زن جوان به زبان آورد. البته گفت فقط دو نفر از زورگیران به او تعرض كردند.

كارآگاهان در حالی كه تعداد شاكیان باز هم افزایش یافته بود محدوده وقوع جرایم را زیرنظر گرفتند و بعد از مدتی تفحص توانستند ردی از متهمان به دست بیاورند و آنها را دستگیر كنند. این افراد در بازجویی ها منكر ارتكاب هرگونه جرمی شدند و گفتند احتمالا اشتباهی رخ داده است ولی وقتی با شاكیان مواجهه حضوری داشتند جرم شان را گردن گرفتند و گفتند با شناسایی افرادی كه در ساعات شب به تنهایی منتظر تاكسی ایستاده بودند آنها را سوار و با تهدید چاقو و قمه از آنان زورگیری می كردیم و به چند زن نیز تجاوز كردیم. كارآگاهان در تحقیقات تكمیلی به این نتیجه رسیدند كه متهمان 30 نفر را ربوده و از آنان زورگیری كرده و پول های موجود در حساب بانكی شان را برداشت كرده اند. به این ترتیب اتهام اعضای این باند آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار و تجاوز به عنف تشخیص داده شد و پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات شعبه 77 دادگاه كیفری استان تهران قرار گرفت. این متهمان به زودی پای میز محاكمه خواهند رفت.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 31/4/1391 - 0:52 - 0 تشکر 475157

الهییییییییی بمیرننننننننن

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی