سينما و تلویزیون (بازدید: 184)
دوشنبه 19/4/1391 - 23:26 -0 تشکر 470715
نظرجالب خانم بازیگر درباره فساد در سینما

جهان : زهره حمیدی،بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون در پاسخ به سخنان اخیر برخی از بازیگران و كارگردانان درباره وجود فساد در سینمای ایران به باشگاه خبرنگاران گفت:من كاری به ش خص سلحشور و كسانی كه این جمله‌ها و گفته‌ها را مبنی بر فساد سینما و زنان فعال آن مطرح می‌كنند،ندارم.


وی افزود:شیوع این جمله كه فساد در سینمای ایران وجود دارد،برای من قابل درك نیست.


حمیدی با اشاره به حضور فعال 22 ساله‌اش در عرصه بازیگری افزود: 22 سال از حضور من در عرصه بازیگری می‌گذرد و شاید یكی از فعالترین بازیگران سینما و تلویزیون باشم،اما تا الان فسادی را در سینما ندیدم و به هیچ وجه تعریف آن را نمی‌دانم.


این پیشكسوت سریال‌های تلویزیونی ادامه دارد:معتقدم سینما قصد فاسد كردن كسی را ندارد و روابط بچه‌های سینما و به طور كلی بازیگری همه دوستانه بوده و ما همگی در كنار هم یك خانواده هستیم.


وی با اشاره به پاسخ مثبت برخی از همكارانش به گفتگو‌های سلحشور،ابراز داشت:معتقدم كسانی كه این حرف‌ها را تایید می‌كنند در وهله اول خودشان را زیر سوال می‌برند،به این دلیل كه اگر سینما وضع خوبی ندارد؛من از آنها سوال می‌كنم پس در این حرفه چكار می‌كنند؟


وی اظهارداشت:من با همه كارگردانان،فیلمبرداران و دیگر آقایان این حرفه كاركردم و همه آنها جای برادر من هستند و من هم جای مادر و خواهر بسیاری از آنها هستم و زمانی كه این جملات را می‌شنوم بسیار ناراحت می‌شوم.


حمیدی افزود:نمی‌دانم كسانی كه این جملات را می‌گویند فساد را در چه چیزی دیده اند و منظورشان و تعریف آنها از بیان جملاتی این چنینی چه چیز است.


وی ادامه داد:در همه جامعه و در هر كاری مرد و زن در كنار یكدیگر به فعالیت می‌پردازند و با هم گفتگو می‌كنند و گاهی در شادی و غم یكدیگر شریك می‌شوند آیا این كار معنای بدی دارد؟


وی خاطرنشان كرد:‌در جامعه،رفتارهایی وجود دارد و برداشت از آنها، متفاوت است و من بازهم سوال می‌كنم كه بیان جملاتی این طور توهین آمیز،از روی چه استدلالی است؟

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی