ورزش و تندرستی (بازدید: 225)
دوشنبه 19/4/1391 - 14:6 -0 تشکر 470506
وداع غیر منتظره فرهاد با فوتبال

گویافرهاد مجیدی قصد دارد فعلا فوتبال را کنار بگذارد اما مشخص نیست این دوری چه مدت ادامه داشته باشد.

دوشنبه 19/4/1391 - 14:7 - 0 تشکر 470508

در حالی که کمتر از 5 روز تا پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر فرصت باقی مانده، فرهاد مجیدی با رد پیشنهاد ملوان و مالک ثروتمندش، هدایتی، آینده اش را مبهم تر از پیش کرد. پیش از این مذاکرات او با مس کرمان به دلیل برکناری داوری رئیس هیئت مدیره مس که مسئولیت آوردن مجیدی را به کرمان برعهده داشت، ناتمام ماند و به بن بست رسید.

دوشنبه 19/4/1391 - 14:10 - 0 تشکر 470510تیم اماراتی عجمان هم که به شدت به دنبال مجیدی بود، به دلیل سیاستی که مدیران فوتبال امارات در رابطه با عدم استخدام بازیکنان ایرانی در پیش گرفته اند، از جذب او منصرف شده. با این حساب آینده فرهاد مجیدی در فوتبال ایران نامعلوم شده. هر چند که این پایان کار نیست و از گوشه و کنار خبر می رسد که فرهاد مجیدی شاید همه را شوکه کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی