ورزش و تندرستی (بازدید: 154)
دوشنبه 19/4/1391 - 8:56 -0 تشکر 470303
واریز پول بنزین به جیب پرسپولیسی ها

محمد مایلی کهن، مدیر فنی فصل گذشته باشگاه پرسپولیس که از همان روزهای ابتدایی کار در این باشگاه دوام نیاورد جملاتی را خطاب به رویانیان مطرح کرد که جای تامل دارد.                                             بر گرفته ار  http://khabarfarsi.com/ext/2928201

دوشنبه 19/4/1391 - 8:57 - 0 تشکر 470304

مایلی کهن روز گذشته در مصاحبه ای به شدت از رویانیان انتقاد کرد و اظهارات مدیرعامل سرخپوشان مبنی بر عدم دریافت هزینه های باشگاه از دولت را بی اساس دانست.

دوشنبه 19/4/1391 - 8:57 - 0 تشکر 470305

محمد مایلی کهن هرچقدر در فوتبال ایران به صراحت و روراستی شهرت دارد، گاهی همان اندازه هم به شعارگرایی متهم می شود. درست همان زمانی که موافقان حاجی در تلاش برای منتسب کردن او به صداقت و رک گویی هستند، مخالفان مایلی کهن وی را متخصص بر زبان آودن سخنان پوپولیستی و عوام پسند معرفی می کنند.  

دوشنبه 19/4/1391 - 8:58 - 0 تشکر 470306

اما آنچه درباره مربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان مورد تصدیق همگان است صداقت گفتاری و رفتاری وی است. مایلی کهن هر گاه اتفاقی را برای فوتبال ناخوشایند بداند لب به سخن می گشاید. البته هر چند تندی سخنان وی از تاثیرگذاری آن تا حدی می کاهد اما از مسائلی رونمایی می کند که بعضا در پشت پرده فوتبال در حال رخ دادن است.

دوشنبه 19/4/1391 - 8:58 - 0 تشکر 470307

سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا طی روزهای گذشته نیز بار دیگر لب به سخن گشود و این بار علیه محمد رویانیان موضع گیری کرد. مایلی کهن معتقد است پول هایی که در باشگاه پرسپولیس خرج می شود از درآمد دولت و بیت المال است.

دوشنبه 19/4/1391 - 8:59 - 0 تشکر 470308

وی می گوید: طبعا آقای رویانیان مثل همیشه می گوید من این پول ها را از دولت نمی‌گیرم؛ آخر مگر می شود از دولت نباشد؟ شما دقیقا این پول ها را از دولت پرداخت می کنید؛ البته مهم نیست و فردا هم که پول کم آوردید نرخ بنزین را دوبرابر می کنید و همه چیز حل می شود و ...! همه ما می گوییم پیرو حضرت علی (ع) هستیم و پیرو ولایت اما عملا راه مان متفاوت است. آقای رویانیان باید بداند که متاسفانه هنوز در این مملکت خانه های کپری و مدرسه های کپری وجود دارد، آخر ما با کدام وجدان پول این مردم به جیب خارجی ها می ریزیم؟ با کدام «عدل علی» این کارها را می کنیم؟ آقایان هرجا کم می آورند می گویند که با پول فروش علیرضا حقیقی این کار را کردیم؛ پول دنیزلی را با آن دادند، پول پولادی را با آن دادند و ... ظاهرا مبلغ فروش حقیقی مثل برنج شمال است و «ری» می کند!

دوشنبه 19/4/1391 - 9:0 - 0 تشکر 470309

مایلی کهن همچنین از ماجرای جلسات خود با رویانیان پرده برداری کرد و گفت: چندی قبل یک واسطه که اگر لازم باشد اسمش را هم می گویم تماس گرفت و از طرف آقای رویانیان در خواست کرد در جلسه ای با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کنم و بنده هم گفتم چه اشکالی دارد بروم و با ایشان صحبت کنم؛ ما که با هم پدرکشتگی نداریم. آن روز تمام مسایل را روشن و بدون «غرض و مرض» برای ایشان گفتم. البته در این جلسات یک کلمه هم درباره خودم حرف نزدم. مدتی بعد نیز به درخواست ایشان در یک جلسه دیگر شرکت کردم اما عملا دیدم که یک عده ایشان را دوره کرده اند و متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد و در بیرون از فضای فوتبال هم چشمی نیست که این اتفاقات را ببیند و از این آقایان توضیح بخواهد!

دوشنبه 19/4/1391 - 9:0 - 0 تشکر 470310

مدیر فنی سابق باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: « قبل از انتخاب مربی پرتغالی و زمانی که بحث حضور متسو مطرح بود، به رویانیان پیامک زدم و نوشتم: باردیگر اشتباه گذشته خود را تکرار نکنید، به خدا خون شهدا و آه جوانان این مملکت دامن شما را می گیرد. آن دنیا خود من یقه شما را می گیرم. بازهم گول برخی جریانات، چهار تا کامنت و چند نظرسنجی دروغی را خوردید؟!»

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی