ورزش و تندرستی (بازدید: 589)
شنبه 27/3/1391 - 12:7 -0 تشکر 462224
اخبار امروز 27/3/91

دنیزلی تنها برای تسویه حساب می آید؟ / برونو متسو سرمربی پرسپولیس کهکشانی! 

لیگ برتر - برونو متسو در چند قدمی نیمکت پرسپولیس است.به گزارش خبرآنلاین ؛ درحالی که خبرگزاری ایران و بسیاری از رسانه های دیگر خبر از بازگشت دنیزلی در روز یکشنبه داده بودند اما به نظر می رسد پیرمرد ترکیه ای تصمیم دارد تا دیگر به پرسپولیس برنگردد . او که مشکلات جسمی اش با مشکلات خانوادگی اش در هم گره خورده ، دیگر علاقه ای برای دوری از استانبول ندارد. پیرمرد دوست داشتنی ترکتبار که فصل قبل هر آنچه در توان داشت ، گذاشت تا کشتی بحران زده پرسپولیس را نجات دهد ، یکشنبه به تهران می آید اما این جلسه برای تمدید قرارداد و شروع به کار نیست و بر اساس آخرین اخبار رسیده ، اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ، او می آید تا قراردادش را فسخ کند و به ترکیه برگردد . به همین دلیل هم هست که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده تمرینات تیم به تعویق افتاده و فعلا برگزار نخواهد شد تا جلسه یکشنبه دنیزلی با رویانیان برگزار شود.

با جدایی دنیزلی که حالا دیگر خیلی جدی شده است ، مذاکرات نمایندگان پرسپولیس برای شناخت جایگزین دنیزلی هم انجام گرفته و تقریبا به طور قطع این برونو متسوی فرانسوی است که به محض جدایی آقا مصطفی ، روی نیمکت پرسپولیس می نشیند. متسو آخرین بار مربی تیم الغرافه و فرهاد مجیدی بوده که قراردادی 5 میلیون یورویی را با حق فسخ از این تیم گرفته بود و حالا باید دید ، او در صورت حضور در پرسپولیس ، می تواند با تیم کهکشانی سردار رویانیان موفق باشد؟

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 14:46 - 0 تشکر 462253

استیلی: ۳ نفر از خریدهای جدید پرسپولیس پارسال در لیست من بودند/ پیشنهاد لیگ برتری داشتم ولی به توافق نرسیدیم 


لیگ برتر - حمید استیلی سرمربی سابق پرسپولیس سال گذشته تقریبا این موقع در تلاش بود تا یک تیم قوی ببندد. به گزارش خبرآنلاین؛ او امیدوار بود که در پرسپولیس روزهای خوبی داشته باشد ولی زیاد در این تیم دوام نیاورد. استیلی فعلا با تیمی به توافق نرسیده و این در حالی است که وقتی لیگ تمام شد خبرهای مختلفی در خصوص مذاکره این مربی با چند تیم منتشر شد. استیلی در مورد وضعیت خودش، شرایط این روزهای پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرآنلاین پاسخ می‌دهد.


چرا امسال تیم نگرفتید؟


خیلی از تیم‌ها با مربیان فصل قبل خود تمدید کردند و برخی دیگر با مربیان دیگر به توافق رسیدند که من برای همه آنها آرزوی موفقیت دارم. چند پیشنهاد لیگ برتری هم داشتم که به توافق نرسیدیم و شرایط برای کار کردن مهیا نشد.


شرایط پرسپولیس را چطور می‌بینید؟


فکر می‌کنم پرسپولیس خریدهای خیلی خوبی انجام داد و جذب پنج، شش بازیکن تیم ملی مطمئنا به آنها کمک خواهد کرد.


آیا از بازیکنان جدید پرسپولیس، هستند نفراتی که سال قبل در فهرست خرید شما بودند؟


بله، 3 نفر از خریدهای جدید پرسپولیس پارسال در فهرست من بودند. با این حال باشگاه فصل قبل علاوه بر اینکه مشکلات مالی داشت، به اندازه کافی هم زمان نداشت و نتوانستیم آنطور که می‌خواهیم، بازیکن جذب کنیم. در ضمن بعضی از بازیکنان پرسپولیس هم به دلیل قانون بازیکنان 27 ساله با این باشگاه قرارداد داشتند.


فکر می‌کنید پرسپولیس مدعی قهرمانی باشد؟


پرسپولیس و استقلال همیشه جزو مدعیان هستند. به نظر من آقای رویانیان بازیکنان بسیار خوبی جذب کرد و حالا پرسپولیس زمان دارد تا خودش را آماده کند. فقط امیدوارم که دنیزلی هم زود بیاید و این خیلی مهم است که پرسپولیس تمریناتش را به شکل جدی دنبال کند تا در ابتدای فصل دچار مشکل نشود.

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 14:46 - 0 تشکر 462254

پاسخ سرخپوشان به اظهارات رسولی نژاد / مدیری که می تواند ۳۰ میلیارد از دولت بگیرد را شناسایی کنید تا مدیر عامل پرسپولیس شود


مدیریت ورزش - سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:معاون اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: اگر مدیری بتواند 30 میلیارد تومان پول از دولت دریافت کند، از مدیران بسیار موفق ورزشی خواهد بود که باید سر تا پایش را طلا گرفت ولی کل دریافتی ما از دولت 5/4 میلیارد تومان است.سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: از زمان ورود سردار محمد رویانیان به عنوان مدیر عامل در این باشگاه، تا کنون طبق اسنادی که موجود است، مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان پول از سوی دولت به باشگاه پرسپولیس پرداخت شده و این در حالی است که طی این مدت طبق اسناد و مدارکی که وجود دارد، باشگاه استقلال بیشتر از پرسپولیس از دولت پول دریافت کرده است.وی در ادامه با بیان اینکه مدیر عامل ارزشمند و فهیم باشگاه استقلال اعلام داشته اند که مدیر عامل باشگاهی 30 میلیارد تومان پول از دولت دریافت کرده است، گفت: باید بررسی کنیم و ببینیم این مدیر عامل کیست، زیرا مدیری که بتواند 30 میلیارد تومان از دولت پول بگیرد باید سر تا پایش را طلا گرفت. ضمن تقدیر از وی حتما شایسته است تا ایشان را به عنوان مدیر عامل پرسپولیس و یا استقلال معرفی کرد و یا حتی می توان پست رئیس فدراسیون فوتبال را نیز در شأن وی بدانیم.سعید شیرینی در پایان خاطر نشان کرد: از حراست وزارت ورزش و جوانان و همچنین دستگاه های نظارتی تقاضا داریم این مدیر ورزشی ارزشمند را شناسایی کنند تا از وی به عنوان مدیری لایق و کاربلد تقدیر شود

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 14:48 - 0 تشکر 462255

ثبت نام 18 نفر برای ریاست یک فدراسیون/ رئیس آینده از چه مزایایی برخوردار است!


مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزشهای رزمی در حالی 13 تیرماه برگزار خواهد شد که در اقدامی کم سابقه 18 نفر برای احراز صندلی ریاست ثبت نام کرده‌اند.


به گزارش خبرنگار مهر، کمتر کسی انتظار داشت برای رسیدن به صندلی ریاست یک فدراسیون آن هم فدراسیونی که به دلیل حضور سبک های متعدد و مدعی کانون مشکلات ریز و درشت است 18 نفر با ارائه مدارک لازم ثبت نام کنند.


اینکه رسیدن به صندلی ریاست در یک فدراسیون تا چه اندازه می تواند برای فرد پیروز مزایا داشته باشد خود سئوالی است که مدتهاست ذهن ها را به خود مشغول کرده است. هر چند خدمت به جامعه ورزش خود یک عامل مهم است که مطمئنا هر 18 نفر در میان انگیزه های ریز و درشت خود بیان خواهند کرد.


قرار است وزارت ورزش پس از بررسی مدارک و سوابق مدعیان، لیست نهایی نفراتی که می توانند در این انتخابات شرکت کنند را اعلام کند. البته طی روزهای گذشته خبری تائید نشده از رد صلاحیت سه نفر از این جمع 18 نفر که یکی از آنها سابقه ریاست هم دارد در میان جامعه رزمی منتشر شد.


اما حضور یک چهره در میان مدعیان ریاست باعث جلب توجه اهالی رزمی شده است. صمد ولی زاده که نزدیک به پنج سال قبل از فدراسیون ووشو رفت یک بار دیگر بازگشته تا شانس خود را برای حضور در راس یک فدراسیون دیگر آزمایش کند.


وی در این مورد به خبرنگار مهر گفت: از  دنیای رشته های رزمی دور نبودم. در یکی دو سال اخیر به واسطه ارتباطاتی که با اساتید رزمی داشتم، در جریان مسائل فدراسیون  ورزش های رزمی قرار گرفتم و به توصیه همین دوستان تصمیم گرفتم در مجمع انتخابات ثبت‌ نام کنم.


ولی زاده با بیان اینکه  این فدراسیون نیاز به کارهای زیادی دارد اظهار داشت: تشکیلات و ورزشکاران تحت پوشش این فدراسیون جمعیت زیادی را تشکیل می دهند. تقویت سبک‌های عضو  و ساماندهی سبک‌ها و تخصیص امکانات مناسب برای آنها مهمترین کارهای من در این فدراسیون خواهد بود.


ولی زاده  ادامه داد: برای تمامی سبک‌های تحت پوشش باید امکانات مناسب فراهم شود. البته این به معنای امکانات یکسان نیست. چرا که طبیعتاً سبک‌ها، نیازها و زمینه های متفاوت دارند. باید در فدراسیون شرایطی مساعد فراهم  شود تا  سبک ها به اندازه پتانسیل شان بتوانند قانونی و البته آسان فعالیت کنند.


کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون رزمی با اشاره به بازگشت موی تای گفت:  نــامــه بــازگشـت مـوی‌تـای بـه فـدراسیون رزمی زده شده. تا آنجا هم کـه بـنـده مـی‌دانم نظر وزارت ورزش نــــیــــــز هــــمـــیــــن است. ضمن اینکه  کـیـک‌بـوکس هم یکی از رشته های مدال آور است کـه جایگاه جهانی خوبی نیز دارد. بنابراین باید به آن توجه ویـژه شود و نمی بایست به خاطر اختلاف با یک شخص یا یـک سـازمان، پـتـــانـسـیــل بـالای سـبـکـهـای مختلف کیک‌بوکس را از بین ببریم.


وی در پایان با اشاره به آنکه بخش بانوان در این فدراسیون  فعالیت مضاعف را  طلب می کند افزود: وقتی یک کمیته مهم تا مدتها مسئول نداشته باشد باعث دلسردی و افت محسوس در آن بخش خواهد شد. از آنجا که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی کسب مدال بانوان با حجاب اسلامی تبلیغات سوء مخالفان نظام را بی اثر می‌کند، باید از زحمات بانوان حمایت ویژه صورت بگیرد


گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 14:50 - 0 تشکر 462256

سه رئیس فدراسیون برکنار شدند!


مهر: نمایندگان فدراسیون ها در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان به خاطر تغییر آیین نامه این شورا حذف شدند.


پس از برکناری روسای فدراسیون های ورزشی که اتفاقی تکان دهنده ای برای ورزش کشور بود، این بار هم اتفاقی دیگر که دست کمی از برکناری روسای فدراسیون ها ندارد در ورزش پر تنش کشورمان پیش از آغاز المپیک 2012 لندن رخ دارد.


شورای برون مرزی با تغییراتی در اساسنامه، سه رئیس فدراسیونی که در این شورا حضور داشتند را برکنار کرد. محمد پولادگر، احمد دنیامالی و کریم صفایی سه رئیسی هستند که پیش از این در شورای برون مرزی فعالیت می کردند. با این تغییرات یکی از ارگان های اصلی و اساسی ورزش بدون حضور روسای فدراسیون ها و ورزشی ها ادامه کار خواهد داد.


احمد دنیامالی در خصوص برکناری اش از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: آقایان آیین نامه شورای برون مرزی را تغییر داده اند و کلا نام نمایندگان روسای فدراسیون ها را حذف کردند.


وی ادامه داد: ما متوجه نشدیم دلیل این امر چیست اما در هر صورت آقایان گفتند آیین را تغییر داده ایم. ضمن اینکه ما هنوز آیین نامه جدید را مشاهده نکرده ایم. در هر صورت از این پس شوراری برون مرزی بدون نمایندگان فدراسیون ها برگزار می شود. ضمن اینکه صحبت خاصی با ما در این راستا نشد.


کریم صفایی یکی دیگر از نمایندگان فدراسیون های ورزشی در شورای برون مرزی با تایید این خبر به مهر گفت:  بدون اینکه به ما گفته شود، بدون هیچ دلیلی ما را از شورای برون مرزی کنار گذاشتند. البته می دان که همه این مسائل با نظر حمید سجادی رخ می دهد.


وی ادامه داد: اگر دلیل این امر را از آن ها سوال کنید می گویند خودشان نیامدند اما این ها معمولا دروغ زیاد می گویند. آقایان برای کارهای خیلی برزگ تر از این دلیلی نمی آوردند و می گویند حقمان است. این هم جزیی از حق آنهاست.


رئیس پیشین فدراسیون تیروکمان تاکید کرد: اینها نه تنها به حرفهای خودشان پایبند نیستند، بلکه به قوانین داخل کشور و اخلاق هم پاینندی ندارد.

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 16:22 - 0 تشکر 462315

خبرهای نابی بود
درود بر شما
دلربایی می کنی از ما با این فعالیتت

شنبه 27/3/1391 - 18:8 - 0 تشکر 462370

فرهاد مجیدی: استقلال خانه من است


عصر ایران ورزشی- فرهاد مجیدی در حالی از پیشنهادات خارجی خود خبر می دهد، که در لابلای حرف هایش می توان تمایل او برای بازگشت به استقلال را مشاهده کرد.


مجیدی در گفتگو با سایت گل درباره پیشنهاد های خارجی خود گفته است: "من سه پیشنهاد از قطر و امارات دارم . یک باشگاه قطری و دو باشگاه اماراتی . البته پیشنهاد باشگاه قطری را رد کردم . چون دوست ندارم دیگر در قطر زندگی کنم."


او همچنین درباره پیشنهاد یک تیم چینی هم می گوید: "حدود یک ماه قبل مذاکراتی انجام شد . لیگ چین در آن زمان در آستانه نیم فصل قرار داشت . پیشنهاد آن باشگاه چینی خوب بود . آنها خواستار یک قرارداد 18 ماهه بودند که با شرایط من متفاوت بود . تاریخ لیگ در شرق آسیا با غرب تفاوت دارد و من به دلایل شخصی این پیشنهاد را نپذیرفتم ".


فرهاد درباره احتمال بازگش به استقلال هم گفته : "من با استقلال قرارداد دارم و به صورت قرضی به قطر رفتم ."


ام به نظر می رسد مهاجم و کاپیتان فصل گذشته آبی پوشان تهرانی از برخورد مدیران این تیم دلخور است. او درباره این جمله فتح الله زاده که گفته استقلال خانه فرهاد است، گفته: بله ، استقلال خانه من است اما از این خانه کسی با من تماس نگرفته است ! یک ماه قبل آقای رسولی نژاد با من تماس گرفتند و من به ایشان گفتم که هر کمکی از دستم بر بیاید برای استقلال انجام می دهم.


گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 18:44 - 0 تشکر 462386

آخرین وضعیت نکونام و انصاری‌فرد


مهر: مدیربرنامه‌های جواد نکونام با بیان اینکه وضعیت این بازیکن برای فصل بعد هنوز مشخص نیست، گفت: جواد از باشگاه‌های قطر و ترکیه پیشنهاد دارد اما فعلا معلوم نیست که از اوساسونا جدا می‌شود یا خیر.


محمودرضا فاضلی در خصوص تیم فصل آینده جواد نکونام و احتمال جدایی‌اش از تیم اوساسونا تصریح کرد: فعلا که بازی‌های جام ملت‌های اروپا برگزار می‌شود و به همین خاطر باید برای فصل نقل و انتقالات تا دو ماه دیگر صبر کنیم. همانطور که قبلا هم گفتم نکونام از کشورهای قطر و ترکیه پیشنهاد دارد اما از طرف دیگر می‌تواند در اوساسونا هم بماند.


وی با بیان اینکه نمی‌تواند از تیم‌های خواهان نکونام نام ببرد، گفت: بالاخره فوتبال است و شاید نکونام ترجیح داد اوساسونا را ترک نکند. تا یک ماه دیگر تکلیف این بازیکن مشخص خواهد شد.


فاضلی که مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی و اشکان دژآگه هم هست، ادامه داد: خوشبختانه مسعود به بهبودی کامل رسیده است. او به تازگی به ایران بازگشته تا چند روزی استراحت کند. مسعود یکسال دیگر با اوساسونا قرارداد دارد و از این تیم جدا نمی‌شود.


وی درباره شرایط دژآگه خاطرنشان کرد: اشکان یکسال دیگر با باشگاه ولفسبورگ آلمان قرارداد دارد اما هنوز صحبتی جهت تمدید قراردادش برای سال‌های آینده به میان نیامده است.


چندی پیش در رسانه‌ها عنوان شد که کریم انصاریفرد، مهاجم ملی پوش ایران از یک تیم ترکیه‌ای پیشنهاد دارد و فاضلی پیگیر پیشنهادات و بررسی شرایط این بازیکن است.


فاضلی در این خصوص هم گفت: کریم دو پیشنهاد از کشورهای اروپایی دارد و ما فعلا این پیشنهادات را ارزیابی می‌کنیم. شرایط انصاریفرد به گونه‌ای است که امکان دارد این بازیکن امسال هم در لیگ ایران بماند اما چیزی قطعی نیست و تا چند هفته آینده همه چیز مشخص می‌شود

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 18:45 - 0 تشکر 462387

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در دادگاه


خبرآنلاین: کروش پس از جلسه دادگاه گفت: «همه دیدید که دادگاه ورزشی سوئیس مرا تبرئه کرد و شک ندارم که در این دادگاه نیز تبرئه خواهم شد.»


خبرگزاری رسمی پرتغال نوشته کارلوس کروش، سرمربی سابق تیم‌ملی این کشور و سرمربی فعلی تیم‌ملی ایران، انتظار دارد از سوی دادگاه کوویلا از اتهام توهین و افترا تبرئه شود.


سایت «ویسائو» و خبرگزاری رسمی پرتغال «لوسا»، نوشته‌اند کارلوس کروش روز گذشته به دادگاه کوویلا مراجعه کرده تا 11 شاهد خود درخصوص این پرونده را به دادگاه معرفی کند. این دادگاه با شکایت لوئیس هورتا، رئیس کمیته ملی ضد دوپینگ پرتغال در سال 2010 و با ادعای توهین کروش به او تشکیل خواهد شد و از روز دوشنبه نیز جلسات رسیدگی به این اتهام کروش را آغاز خواهد کرد. لوئیس هورتا مدعی شده که در سال 2010 و در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی با توهین از سوی کروش، سرمربی وقت تیم‌ملی پرتغال روبه‌رو شده و کروش باید از روز دوشنبه در دادگاه از خود دفاع کند.


گاسپار و سیموئز بین شاهدان کروش


هنوز دقایقی از اعلام خبر دادگاهی شدن سرمربی تیم‌ملی کشورمان توسط خبرگزاری پرتغال نگذشته بود که سایت «کوریو دامانها» با چاپ تصویری که کروش را در کنار پینتو داکوستا، رئیس باشگاه پورتو در حال ورود به دادگاه نشان می‌داد، از پینتو داکوستا در کنار دنیل گاسپار، مربی دروازه‌بان‌های تیم‌ملی ایران، آنتونیو سیموئز، دستیار کروش در تیم‌ملی ایران و روی سانتوس، مفسر ورزشی به عنوان تعدادی از 11 شاهد کروش نام برد. بنابر اعلام این سایت، کروش خیلی آرام و خونسرد وارد دادگاه شد و در حضور قاضی کلیه اتهامات هورتا نسبت به خود را بی‌پایه و اساس خواند.


کروش: مطمئن باشید تبرئه خواهم شد


به گزارش سایت اسپورتوی پرتغال، کارلوس کروش پس از اولین جلسه دادگاه خود در جمع خبرنگاران گفت: من به عدالت دادگاه اطمینان دارم و مطمئن باشید تبرئه خواهم شد. کروش در پاسخ به این سؤال که آیا متأسف است، گفت: هرگز! امروز با برپایی این دادگاه تمام صحبت‌های من مبنی بر تبانی و توطئه‌چینی علیه من به همه ثابت شد. من از دادگاه و قاضی آن سپاسگزارم که فرصت صحبت و دفاع از خود را به من دادند. همه دیدید که دادگاه ورزشی سوئیس مرا تبرئه کرد و شک ندارم که در این دادگاه نیز تبرئه خواهم شد.


وکیل شاکی: شاهدان کروش معتبر نیستند


در ادامه گزارش‌های مربوط به دادگاه کروش، پل ماتا، وکیل لوئیس هورتا، شاکی کروش گفت: من بدون توجه به تمام حرف و حدیث‌ها در این دادگاه حاضر شده‌ام و فقط می‌دانم که بسیاری از شاهدان کروش از اصل ماجرا بی‌خبر هستند و چیزی از حقیقت نمی‌دانند.


دادستان: ممکن است کروش به 8 ماه زندان محکوم شود


روی پاتریسیو، دادستان دادگاه هورتا و کروش درخصوص ادعای وکیل هورتا مبنی بر نامعتبر بودن شاهدان کروش و ادعای کروش مبنی بر قطعی بودن تبرئه شدنش گفت: بعید است که در این دادگاه سؤال جدی از شاهدان مطرح شده و به گفته آنها استناد شود. روند دادگاه به این شکل است که ابتدا تحقیقات صورت گرفته و تا ماه جولای مستندات جمع‌آوری شده و سپس بر اساس این مستندات حکم نهایی اعلام می‌شود که این حکم می‌تواند 8 ماه حبس و جریمه نقدی را برای کروش در پی داشته باشد

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 18:55 - 0 تشکر 462390

آغاز تمرینات قویترین وزنه بردار جهان / سلیمی: محبت‌های مردم را با طلای المپیک پاسخ می‌دهم


دیگر ورزشها - سایت رسمی فدراسیون وزنه برداری نوشت: قهرمان 2 دوره اخیر مسابقات جهانی وزنه برداری پس از دو هفته تمرین سبک در اردوی بجنورد، از امروز (شنبه) تمرینات سنگین خود را برای حضور در المپیک آغاز کرد.


بهداد سلیمی که از ناحیه زانوی چپ دچار تورم و درد شده بود، با کاستن از فشار تمرینات، هم اکنون در شرایط بهتری قرار دارد، هرچند که به گفته خودش هنوز این آسیب دیدگی به طور کامل برطرف نشده است.


سلیمی با اشاره به تمرینات صبح امروز خود گفت: خوشبختانه به لحاظ بدنی در شرایط مطلوبی قرار دارم، اما هنوز به رکوردهای ایده ال خود نرسیده ام و تلاش می کنم از امروز با از سر گیری دوباره تمرینات سنگین تر، در فاصله 40 روز تا المپیک رکوردهایم را افزایش دهم.


سلیمی با اشاره به اینکه از انگیزه بالایی برای حضور در المپیک و کسب مدال طلا برخوردار است افزود: مردم نگران آسیب دیدگی زانوی من نباشند. با تدابیر کادر فنی و تلاش خودم، اجازه نخواهیم داد این موضوع در میزان آمادگی من برای حضوری قدرتمندانه در رقابتهای المپیک تاثیرگذار باشد. من تلاش می کنیم تا همه محبت های مردم عزیز کشورم را با کسب نشان طلای المپیک پاسخ دهم

گدای فاطمه(س)

شنبه 27/3/1391 - 19:43 - 0 تشکر 462402

با نام خدا و سلام
ممنون از این اطلاع رسانی بجا و خوبتون

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی